Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderezésről vagy más társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezésről vagy más társkereső oldalakról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Jó, rossz, vagy akár mindkettő

2022. nov. 17. 10:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%
Akik itt leírták sikertörténeteiket azok tutira 2020 előtt netes társkeresőztek. Manapság reménytelen az egész és csak pénzlehúzásról szólnak!
2022. nov. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalon elvileg teljesen ingyen lehetne, tök jó lehetőség, de ha nem műtermi fotókat teszel fel (és nem gondolom azt se, hogy jobbnak kell lenni az átlagnál, mert elvileg mindenki ízlése más), akkor szinte semmi esély, még a dagi vagy középkorú, időből kifutó nőknél se…
2022. nov. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

2019 volt valóban

Mi változott 1 év alatt?

2022. nov. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a 2019 is csak a véletlen, és a kivételek.

Amikor még működött a netes társkeresés, az kb 10-12 évvel ezelőtt volt.

Hogy mi változott?????

Az, hogy az oldal üzemeltetői rájöttek, hogy a társkeresés marha nagy üzlet.

Mert a társtalan ember nagyon elvan keseredve, szinte mindenre képes, és ezért szinte mindent megtesz.

Ezért van pl az, hogy rám 55 éves férfire, 20-25 éves bombázók írnak rám, hogy pont én vagyok az esetük.

Aha persze. Higgyem is el.

Így próbálják az embert tőrbe csalni, hogy fizesse be a havi díjat.

De ez csak egy, a sok- sok taktika közül.

10-12 évvel ezelőtt még ez nem volt.

Mindegy. Ez van, ezt kell elfogadni. Vagy marha nagy szerencséje van valakinek, vagy nincs.

A nő az a mai világban, egy igazi kincs. De tudjátok:


KINCS, AMI /sajnos/ NINCS. !!!

2022. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
14-es mennyire igazad van. Vajna Timea sem ok nélkül élt együtt egy nála 20-30 évvel idősebb bácsival és nem hinném hogy a ráncos, löttyedt teste jött volna be neki hanem a pénze mivel Andy bácsi nem csóró ember volt! A nők nagy része sajnos olyan mint Vajna Tímea!
2022. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, aki panaszkodott itt, hogy gyakorlatilag nincs match sok száz próbálkozás után se. Fel fogok tenni egy kérdést, hogy akinek “sikerei” vannak (férfi, nyilván), milyen profillal kapnak választ. Nekem ugyanis nincs sikeres ismerősöm (csak sok évvel ezelőtti). Nem akarok indiszkrét lenni, de hátha van, aki nem szégyellős, sőt, esetleg büszke is annyira a profiljára, hogy segítő szándékkal megmutatja (üzenetben, név és kényesebbnek tartott adatok nélkül). Rettentő kiváncsi vagyok, de a nőktől úgyse kapunk választ, úgy vettem észre :)
2022. nov. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy vannak rendes, normális gondolkodású nők is.

Pláne nekem, aki 45-50 körülit keresek.

Illetve már nem keresek, mert már majdhogynem feladtam.

De sokaktól azt hallottam, hogy talán pont ez a legjobb állapot.

Amikor már minden veszni látszik, sokszor akkor jön a váratlan meglepetés.

Élek ahogy élni kell. Teszem a dolgom. Nem züllők le. Nem iszok, nem dohányzok, futok minden este 8 km- t, és ennyi.

Van lakásom, munkám, mindenem.

Ennél többet szerintem nem igazán lehet tenni.

14#

2022. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

16-os, én 9-es vagyok és mondjuk a régi képeimet nem mutatnám meg, lévén hogy anonim az oldal. De ettől még egy bizonyos kaptafa mentén kell felépíteni a profilt, eleinte én is bénán próbálkozgattam, aztán felfejlesztettem. Fontos, hogy:


- Ne legyenek olyan csoportképek, amin nagyon sok ember van

- Max hárman lehetnek egy csoportképeden, de te nézz ki a legjobban rajta

- A tükörben selfiezést ne erőltessük

- Nyaralós képek, lássák hogy érdekes helyekre szeretsz utazni

- Normál kép profilból, elölről, ahol látszik az arcod, esetleg fogaid

- Normál kép messziről, elegáns öltözetben

- Lássák, hogy szeretsz sportolni és van érdeklődési köröd (pl múzeumos kép)

- A félmeztelen képek szerintem nem nyerők, de mindenképp kell olyan kép, ahol látszik a magasságod, és hogy sportos a tested

- Érdekes hobbik közben elkapott képek, pl síelés, zenélés vagy bármi

- A képek legyenek fullos minőségűek, de ne műtermiek, meg photoshoppoltak

- Lássák rajtad, hogy nem vagy csóró, nem okoz gondot számodra fizetni egy randin. Én speciel a rongyrázást nem szeretem, de olyan képeket raktam fel, ahol jól szituáltnak látszódtam.


Nekem volt képem festménnyel pózolva, óriás teknőssel pózolva, fehér homokban fekvős a tengerparton, egy jól belőtt kép elegáns ruhában, és egy kép ahol "pilótát játszottam" egy kisrepülőben, épp fogtam a kormányt de amúgy nem tudok repülni, csak úgy tettem a kép kedvéért mintha vezetném.


Az intro szöveget rövidre zártam mindig. Kint volt, hogy 196cm, valamilyen vicces szöveg, és valami ami nagyon halványan utalt a farkam méretére is. Ezáltal a magasságom alapján azonnal tudtak szelektálni, látták a frappáns szöveget és a szexuális utalást is, ez pedig jó beszélgetés kezdeményező. Onnantól már hamar a szexre terelődött a beszélgetés. Aztán utána nehéz csak igazán, amikor elkezded fűzögetni, sok múlik a kommunikációdon, a rutinodon, mennyire ismered az adott csaj típust, vagy hogy mire vágyik, mivel tudod levenni a lábáról.


Fontos, hogy legyen Instagram profil csatolva a fiókhoz, és amint megvoltak az első flörtök, rögtön Instára terelni a beszélgetést. Ha nem volt kifejezetten nyitott a kalandra az adott csaj, akkor a jófiú szerepet játszottam, ha láttam, hogy partnert keres akkor mehetett a sexchat, és mehettek képek a testemről, farkamról is. Normál esetben pedig visszafogottabb randikat szerveztem, pl kajálást, sétálást, borozást a Duna partján, és onnan próbáltam szexre terelni a randi végén a dolgot.


Kerültem a részleteibe menő tanulás, munka, magánélet vesézgetését, de mindig kiraktam, hogy hova jártam egyetemre, és ha épp egy ismert, menő munkahelyen dolgoztam, ezzel is valahogy sugallva, hogy nem csak egy üresfejű fuckboy vagyok.


Amit mindenképp el kell kerülnöd:


- Hogy unalmasnak tűnj

- Hogy full átlagosnak vagy alulinak tűnj

- Hogy csoportképeket rakj fel, amin nem tudják melyik vagy te

- Hogy minden képed kb ugyanolyan legyen, egysíkú

- Hogy tükörben vagy magadról szemből lövöldözgesd magadról az összes képed

- Hogy kevés kép van fent rólad és "halott" a profilod, nincs rajta semmi

- Hogy terjengős, ömlengős, hosszú bemutatkozó szöveget írj

- Hogy kifejtsd a bemutatkozásban, hogy mit NEM szeretsz és minden ami negatív

- Hogy bénának, félénknek, csórónak, alulöltözöttnek, ostobának vagy bárminek tűnj, még ha nem is vagy az. Pl lehetőleg ne pózolj egy tréning nadrágban egy kifogott ponttyal, még ha amúgy tök normális is vagy csak épp szeretsz horgászni. Csomó ilyen profil van. Szintén egy lányt sem érdekel, hogy szeretsz focimeccsre járni. Ezek tróger dolgok, kerüld.

- Soha ne politizálj és ne menj bele nagyon megosztó témákba, mint a környezetvédelem, vegánság stb...

- És ha már elkezdesz beszélgetni, vedd figyelembe hogy kb 100 férfi ír még veled párhuzamosan. A szia mizu és hasonlók rögtön kukában landolnak, törekedj arra hogy vicces legyél, és az utolsó üzeneted mindig egy megválaszolandó kérdés legyen, amire nem igen/nem a válasz.


Nézhetsz ki akármennyire jól, ha uncsi vagy, ugyanúgy sikertelen leszel. Viszont tény, hogy ha alacsony vagy, nem vagy jóképű és kicsi a farkad akkor nem leszel a tinder egyéjszakás sztárja, és még normál randikat is nehéz lesz leszervezned, viszont attól még nagyobb kitartással ugyanúgy működhet.

2022. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Köszi a nagy választ, nagyon jó fej vagy! Strandos félmeztelen képem van (a testem kb. 10/10, nagyképűség nélkül, sportoló vagyok, amatőr bokszoló), de úgy tűnik, hogy akkor ilyet csak a nők tehetnek fel, nekem valóban nincs sikerem vele. Jópár fotóm van (telefonos átlagminőség). Arccal, objektíve mondhatom, talán picit megosztó, karakteres, de semmiképp nem vagyok csúnya, ezt itt is véleményezte már 4-5 lány. A testemet nagyon dicsérik ruhában is. Engem taszítanak ezek a “wannabe” strandolós, állandóan izgalmasat megélő, luxusutas fotók, sajnos. Ilyet még a siker árán se teszek fel, mert megtévesztő, nem ilyen vagyok (bár szeretek utazni, főleg belföldön, ezt rövid bemutatkozásban le is írom). Főiskola is fel van tüntetve (pontos szak nélkül, tehát ez izgi is lehetne). Gyönyörű németjuhász kutyám van, de még volt egy olyan lány is, aki azt írta bemutatkozásban, odavan a németjuhászokért, persze, engem le se tojt (hiába volt ő 35, én meg 29). Alkalmi kapcsolat nem érdekel, így nem akarok erős szexuális képet mutatni magamról. Ha csak ennyi kéne, elugrok egy fizetős lányhoz, olcsóbb (még sose vettem igénybe, de bevallom, kíváncsiságból már érdeklődtem egyszer-kétszer). Vagy megoldom magamnak és elszáll ez a vágyam. Meg betegségek kockázatát se akarom növelni, nem is presztízs számomra a “trófeák” száma, az ilyen nők nem érdekelnek egyáltalán. Egy “rendes” lány kéne, de most épp volt is egy ilyen, aki a “rendes férfit” keresi. Ignorált ő is…
2022. nov. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%

Nincsmit, sok srácnak adtam már tanácsot ebben a témában. Én mindig nagyon szerettem csajozni, szóval fiatalon, egyetemistaként én végig a dugásra, trófeák gyűjtésére hajtottam és így sok tapasztalatom is lett. Volt autóm, nagyon központi helyen laktam, minden adott volt tényleg. Bár gumit nem szerettem használni, de szerencsére sosem kaptam el semmit, viszont nem tanácsolom senkinek a rizikót :) Nekem olcsóbb volt kalandozni, mint fizetőshöz járni, de ezekre is bevett helyeim meg randi útvonalaim voltak, amiket kimatekoztam, hogy jó legyen, aztán az A-B-C-D útvonalból kisorsoltam egyet :)


A lényeg, hogy te úgysem vágysz erre. Na most én azt vettem észre, ahogy írtam is, hogy egy bizonyos kor felett belassult, kb 25 volt a vízválasztó. Bár még akkor is fiatalabbnak néztem ki, de nyilván a tinderen látszik a kor és aszerint szűrnek a delikvensek. Ha te most tényleg 29 vagy, akkor én már idősebb vagyok nálad, és mostanra már nem pörög így, és 21 éves Erasmusos cserediákokat sem tudok megkefélni 3 órán belül mint fénykoromban. Egy kritikus korba értél, ahol a korosztályod beli nők jobb része már elköteleződött korábban, vagy nagyon a munkájára-magánéletére fókuszál. Ne aggódj, én is két szék közé estem, mert harmincas éveidben már nehezebb minőségi árut találni, főleg egy appon keresztül, még ha van is. Mert abból kell kiindulnod, hogy aki még ott van 30 körüli nőként, az vagy kattos, vagy nagyon válogatós, vagy elképesztően magas high standardje van, vagy igazából ő sem tudja mit akar csak munka után nézegeti kicsit, de amúgy nem motivált, hiába szereti a németjuhászokat. Szóval tanúsítom hogy baromi nehéz. De nem lehetetlen!


Az általad leírt profil tök jó, nehezen tudok belekötni. Rendes srácnak tűnsz és pont rendes srácként sokszor a legnehezebb. Én a helyedben nem lőnék nálad idősebb harmincasokra, sem egyetemistákra. Frissen végzett, pályakezdő 23-27 évesekre hajtanék. Ha visszafogott is vagy, és szexet sem keresel, akkor ne legyen kint félmezkós kép tinderen, rejtsd le instagramra, ha akarja akkor megtalálja, de nem fogja érezni azt, hogy célirányosan azért raktad ki. A küzdősport lehet vonzó és egyben agresszív hatású is egyben, tudni kell jól tálalni. Én a kutyára mindenképp nagy hangsúlyt fektetnék a helyedben - még ha nem is jött össze amit említesz. Nagyon sok a kutyás lány, ez egy igazi közösség és szubkultúra, próbáld kihasználni, de nem csak tinderen hanem élőben is. Nagyon jól tud működni. Plusz tényeg nem mellékes harminchoz közeledve az egzisztencia megléte, hogy lássanak benned perspektívát, mert ilyenkor már ez top helyen van a csajoknál.


Fontos a türelem, és hogy ne legyél se "needy", se negatív. Azt kell érezniük, hogy neked nincs rájuk szükséged, ne rágódj ezen, hogy nehezen jön össze. Türelem rózsát terem. Én is egy ideje keresgélek már, kb 2 éve már hogy elhatároztam, hogy komolyabbat szeretnék. Addig meg az egyetemista partnereket felváltották a kiéhezett 35-40 év körüli házas, vagy már elvált anyukák. Ez van.

2022. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!