Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderezésről vagy más társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezésről vagy más társkereső oldalakról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Jó, rossz, vagy akár mindkettő

2022. nov. 17. 10:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Köszi! Mondanám, hogy hasznos (és próbálom jól figyelembe venni, valamint a többi olvasónak is jó), de lehet, hogy nekem a kisugárzással vannak gondok. Ahogy mondod, túl “jó fiú” beállítottság, mert hiába bokszolok, ezt nem mondja meg senki, aki nem tudja (profilom se jelzi ezt). Igazából már “vadászösztön” se hajt igazán, bár ez pont az, amit írsz, hogy nem görcsölök rá. Talán túlzottan is hagyom, nem nyomulok sosem. De a match nem jön így se. Negyvenes nő már jött össze, de nem sok (egy volt, egy lehetett volna). Te nagyon magas vagy, ez extra előny lehet, én 180 vagyok (ezt írom, de lehet, hogy egy centivel alatta, mellé 75 kg). Már lassan 30 vagyok, átlagos a keresetem, bár a megítélés szerint nagyon megbecsült a munkám (szociális-egészségügyi szféra). Ez egyébként e témában nem befolyásol, mert nincs kiírva, elvileg lehetnék programozó is. Megnéztem most, 10 képből 5 kutyás (11 volt, strandos törölve).
2022. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Én az összes párommal társkeresőn ismerkedtem meg. Akinek viszonylag jó képe van fent és normális a kommunikációja az szerintem talál társat. Egyre kell figyelni, hogy a társkeresőn ne cseteljünk sokat, hanem egy két üzenet váltás után személyesen találkozzunk, mert akkor nem épít fel egy hamis képet a másikról.

Azért azt leírom, hogy én egy viszonylagosan fiatalos 50+-os vidéki férfi vagyok.

2022. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Egyszerűen képtelen vagyok elképzelni, milyen a “normális” kép. Rettentő kiváncsi volnék. Én objektíve minimum átlagos vagyok (nagyképűnek hangzik, de tényleg), sehol semmi, szó szerint semmi. Félelmetes. Számokra ez a világ rejtélye, se nincs mit tennem… :)
2022. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

*számomra

*de

2022. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#5

Az én kapcsolatom sem régebbi. 1 éve jöttem össze Randivonalról a mostani barátnőmmel, december 23-án lesz az első randink évfordulója. Ráadásul mindezt vidéki nagyvárosban (megyeszékhelyen), nem Budapesten.

Ettől függetlenül egyetértek azzal, amit írsz, ez a kisebbség. Ahogy írod, van esély párt találni társkeresőn, de valóban kicsi (kevesebb, mintha élőben keresnél párt). Hozzáteszem, én is 1,5 évig küzdöttem, mire végre nem lettem lerázva az első vagy a többedik randin. Igaz, nálam azért voltak személyes problémák is a képben, részben magamat okoltam a sok sikertelenségért (eleinte a nőket és a társkeresőket), de később rájöttem, hogy személyesen is felelek a saját sikertelenségemért. Ezt ugyan sokan nem szokták nekem elhinni, pedig így van: miután rendbe raktam kicsit magam, utána már jóval több esélyem volt. Neked is rá kell jönnöd idővel, hogy mi az, ami működik, és mi az, ami nem. De ez a feltétel csak akkor áll fenn, ha vagy annyira vonzó, hogy kapsz válaszokat a nőktől, illetve le tudsz szervezni randikat. Ha minimális számú match-ed van, vagy nem válaszol (szinte) senki, akkor borítékolható, hogy nem vagy elég vonzó. Ebben az esetben muszáj lesz élőben ismerkedned.


3-assal is egyetértek, tényleg nagy szerencse kell, hogy egy jól működő kapcsolat összejöjjön onnan, különösen férfiként, hiszen egyrészt jóval többen is vagyunk a társkeresőkön, másrészt az esetek min. 80%-ában a nő kezében van a döntés a randiról, a folytatásról és a kapcsolatról is.

Röviden összegezve az elmondottakat:

1. Amit 3-as mondott, tényleg akkor érdemes regisztrálni, ha jó pasi vagy.

2. Tényleg nagyon nehéz terep a társkereső, férfiként meg aztán pláne.

3. Esély van, de még jó pasiként is nehéz terepről van szó.


F/29

2022. dec. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

25.

Nagyon szép, és nagyon tartalmas amit írtál. Örülök, hogy végre megtaláltad azt a bizonyos lányt.😃

Értelmes, normális kis pasika vagy, ezért megérdemled.👍

Én is sokáig azt hittem, hogy elég, ha az ember jó ember, normális életet él, rendben van körülötte minden, bőven vannak anyagiak, de sajnos tévedtem.😢

Mindez nem elég. Sőt.

Sokszor azoknak nagyobb szerencséjük van, akik körül nincs rendben az élet, mert a nőket valahogy ez vonzza szerintem.

Sokszor olvasni társkeresőben, hogy a nő rendezett életű, valóban szingli, normális férfit keres.

Aztán mi történik ?? Végül kiköt egy olyannál, akinek totál nincs rendben az élete.

Fene se érti ezt.

A rosszaság, az alul öltözöttség, az alkohol, a trehányság, a drog, úgy látszik mégiscsak vonzó tud lenni. 😢

Bizakodom azért benne, hogy talán nem mindenkinél.

Talán még vannak tiszta látású, normális kis középkorú nők is.

2022. dec. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:

25, igen, már én is arra gondolok, hogy baromira rosszabb lehetek, mint az átlag. Bár ebben képtelen vagyok hinni (hiszen itt néhányan megnéztek és megosztó volt, de állítólag többen randiztak volna velem - ha szabadok). Kifejezetten sportos vagyok, bár szemüveges (ez azért nem nagy ritkaság és valakinek tetszik is) és enyhén kopaszodok. Munkahelyemen 1-2 középkorú (csak ilyen van ott) jó nő elég nyílt “ajánlatokat” is tesz. De randim face-társkeresőn csak egy volt fél év (és kábé 2-3 ezer hölgy) alatt. Akivel találkoztam (negyvenes, e “kategóriában” nagyon is vonzó), annak igencsak tetszettem is, de alkalmi lett. Félelmetes számomra ez az egész, pláne, hogy mások itt több randit emlegetnek. De eléggé rendben vagyok magammal és ezt sugárzom is, szerintem (persze, online ez más azért). Nagyon kedves embernek tartom magam, ezt épp a napokban erősítette meg valaki közvetett módon (is). Ahogy 26 írja, talán épp a kiegyensúlyozott, nyugodt, esetleg “izgalmatlan” énem a gond…

2022. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#26 és #27

25-ös vagyok.


Igen, jó helyen tapogatóztok. Írtam ugye, hogy kerestem, hol lehet a hiba velem. Nos, pont ott volt, amit ti is írtok: baromira unalmas voltam. Ennek egyrészt vastagon köze volt a Covid lezárásokhoz is, amikor kijárási tilalom volt, és 15 óráig bezártak az üzletek, hétvégéken is alig tudtunk találkozni a barátokkal. És hát így, hogy mindenki a négy fal közé volt zárva és jóval ingerszegényebb életet élt mint korábban, egyszerűen nem volt miről beszélni a randikon. Eldumálgattunk így-úgy, de unalmasak voltak a leszervezett randik. Ez volt az egyik része, a másik része meg az volt, hogy akkoriban totál motiválatlan voltam, nem igazán voltak szakmai vagy egyéb életcéljaim. Tudjátok, amikor valami hajt előre a mindennapokban, és az emberbe beköltözik az a bizonyos küzdőszellem. Egy motivált ember, aki a céljainak, terveinek, álmainak él, sokkal jobb kedvű, lazább és önbizalommal telibb személyiség képét tudja sugározni a másik ember felé. Így hát ezen mindenképpen megpróbáltam változtatni, célokat, álmokat tűztem magam elé, mint ahogy a korábbi években is mindig voltak nagy terveim, céljaim. Ez később meglátszott a személyiségemen is, és úgy érzem, a későbbi randik emiatt nem futottak már zátonyra. Pontosabban a fokozatos szemléletmódváltás után két lánnyal randizgattam még. Az elsővel úgy 2 hónapig ismerkedtünk, de aztán később jól el is rontottam a dolgot: egyrészt mert sikerült behányni egy közös buli után, másrészt mert indokolatlanul korán bemutattam az illetőt a családomnak (bár nem igazán volt más választásom, de nem bírta felfogni). A másodikkal viszont tökéletesen haladt előre minden.

De még egyszer leszögezem: az ilyen önkritikus hozzáállás és személyiségbeli változtatások csakis akkor működnek az online társkereséskor, ha alapból vannak párjaid és tudsz leszervezni randikat! Ha alig, vagy semennyi visszajelzést nem kap egy férfi a randiappokon, akkor sajnos borítékolható, hogy külsőleg nem elég vonzó az illető 😕 Innentől felesleges őrlődni, hogy hol a hiba a személyiségben. Ebben az esetben inkább élőben kell tolni, ahogy a 27-es is csinálta, és úgy sokkal több sikere is volt.


Utóirat: A célok persze azóta is élnek, nem a nők miatt tűztem célokat magam elé, hanem mert tudtam, hogy úgy nincs rendben az életem, ahogy akkor volt.

2022. dec. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Érdekességképp másolok néhány véleményt (4), amit a profilom véleményezése gyanánt kaptam ezen az oldalon, ha van kedvetek olvasni egy ilyet is. 27-es vagyok:

1: “Elméleti kérdésre elméleti válasz: ha társat keresnék ÉS huszonéves lennék, valószínűleg ismerkednék, de sajnos az már elég régen volt.”

2: “Előre leszögezem, hogy én a lehető leghangosabban hirdetem, hogy nekem soha nem kellene átlagos férfi, soha nem állnék szóba olyannal, aki nem tud szexuális vonzalmat kiváltani részben a külseje által (a másik felét úgyis a helyzet és a személyiség váltja ki). Viszont, te számomra bőven vagy az a szint külsőre, ami már teljesen rendben van. Nekem tetszik ez a szemüveges, intellektüel fej, és az meg pláne, hogy látszik a testeden, hogy nemcsak odaírod a sportot, hanem tényleg csinálod. Tetszik az is, hogy stílusos vagy, van érzéked a divathoz, és még a rózsaszínt sem kerülöd. :) Az egyetlen "szépséghibád" az, hogy fogy a hajad, de ez előbb-utóbb úgyis érinti a legtöbb férfit.Tudom, hogy szarra sem mész ezzel, de én biztos ismerkednék veled, HA most szingli lennék. De nem vagyok, lassan 9 éve van párom.”

3: “Pedig a személyes véleményem szerint a negyedik kép alapján kifejezetten szép mosolyod van, az szimpatikus benyomást kelt (az én ízlésem szerint még kifejezetten helyesnek is tűnsz, nem szimplán átlagosnak).

Melyik a nyitó képed? Szerintem a 6. például tök érdekes benyomást kelt. Ha én randiappoznék, és ez lenne az első képed, engem biztos megnyernél annyira, hogy megnézzem a profilodat és a többi képedet. Érdekes, jó hangulata van, látszik rajta, hogy jó alakod van. “

4: “Szia! Nagyon jó testalkatod van! :D Izmosak a karjaid, a lábaid, a mellkasod, a vállaid szintén izmosak, szélesek. A hasad is nagyon rendben van, látszanak rajta az izmok. Jól nézel ki, igazán lehetne önbizalmad!”


No, de ilyen alapon jött össze egy randi és 5-10 match… akkor milyen férfi néz ki elfogadhatóan? :D

Vicces… egyébként nem érzelmileg érdekel már, hanem értelmileg nem vagyok képes felfogni a dolgot…

Nem arról van szó, hogy valami extra pasi lennék, dehogy. De jó testem van (dolgozom érte), szép kutyám, mosolygok stb… és semmi. Na, egy utolsó a társkeresőről, egy gyönyörű lány írása (senki más nem írt ilyesmit), aki sajnos közben talált párt (insta is bekapcsolva a profilon)

“Nagyon szimpatikus a kinézeted is, határozott személyiségnek tűnsz, de mellette barátságosnak”

2022. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
86%
Én a jó fiúra kíváncsi volnék :) egy " jó lány " :D aki 30éves, de nem azért van egyedül, mert kattos, hanem mert véget ért egy 5éves kapcsolata :)
2023. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!