Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, szerintetek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Kb 2 eve matcheltem egy fiuval tinderen..beszelgettunk,jol elvoltunk es meg is beszéltük,hogy talalkozunk.

Amikor neki jo lett volna talalkozni, teljesen betojtam es leignoraltam.

Tudom ,nagyon gyerekes volt tolem ,es nagyon banom, hogy igy viselkedtem az akkori 20 eves letemre.

Az elmult 2 hetben egyre tobbet gondolok ra es arra, ahogy bantam vele. Nem ismertuk egymast annyira ,kb 5 napot beszwlehttunk, de akkor is nagyon bant. Lehet valami hormonzavar, komolyan nem ertem.🥲

Kovetjuk egymast instan, nem tudom rairjak-e, hogy sqjnalom ha megbantottam ..vagy ez mar tul keso?

Ti mennyire utalnatok? Vagy hogy neznetek ram mindezek utan?

Nem tudom mit tegyek, nagyon bant..olyan helyes, aranyos , kedves es meg jokepu is. Az akkori 20 eves enem teljesen onbizomhianyos volt es eldobtam a lehetoseget.



2022. dec. 13. 01:06
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Persze arra is kivancsi vagyok/voltam, h van-e eselyem, de az jobban zavart hogy nem tudtam bocsanatot kerjek-e vagy teljesen folosleges lett volna.
2022. dec. 13. 02:10
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen tul keso, de te megis ot akarod. Mar ne haragudj, de lepj tul rajta.
2022. dec. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges, 2 eve baszki…
2022. dec. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kicsi az esélyed, de veszíteni valód viszont nincs.

Ha normálisan bocsánatot kérsz a hülye viselkedésed miatt, akkor legalább ezt megtetted, ezt letisztázda a lelkedben.

Két év valóban sok idő, de én sokkal több idő után is összejöttem egy lánnyal. Mire léptem volna a legelején, akkor nem házasodik meg... majd én sem... Sok idő telt el, mire mindketten szabadok lettünk. Tehát tétlenkedni sosem bölcs dolog. Lehet, hogy 2 nap múlva fog találkozni valakivel, ha most nem írsz.

2022. dec. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
91%
De most igazából írsz neki és kész, lesz ami lesz. 🤷🏻‍♀️
2022. dec. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én nem làtok rà túl sok esélyt, h a mondanivalód bàrmit vàltoztatna.


Ettől függetlenül értékelném a gesztust.

2022. dec. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te két év alatt sem fejlődtél/változtál semmit, ugyanolyan szórakozott hülyegyerek vagy mint annak idején.
2022. dec. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
HA akkor ő is így érzett, és most nincs senkije akkor tuti siker lenne. Én nekem volt egy hasonló eset, 1 év telt el de 100%ig biztos vagyok benne hogy ha most ráírnék simán lehetne ott folytatni ahol abbahagytuk, csak én nem hiszek neki annyira, szóval ha ő ír akkor ok ha nem akk meg ez van who cares :D De van egy olyan érzésem hogy ha 5 év múlva írna akkor is ugyan olyanok maradnának az érzéseim ...
2022. dec. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
38%
Nincs esélyed.
2022. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%
Próba szerencse.
2022. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!