Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, szerintetek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek van még esélyem nála?

Figyelt kérdés

Kb 2 eve matcheltem egy fiuval tinderen..beszelgettunk,jol elvoltunk es meg is beszéltük,hogy talalkozunk.

Amikor neki jo lett volna talalkozni, teljesen betojtam es leignoraltam.

Tudom ,nagyon gyerekes volt tolem ,es nagyon banom, hogy igy viselkedtem az akkori 20 eves letemre.

Az elmult 2 hetben egyre tobbet gondolok ra es arra, ahogy bantam vele. Nem ismertuk egymast annyira ,kb 5 napot beszwlehttunk, de akkor is nagyon bant. Lehet valami hormonzavar, komolyan nem ertem.🥲

Kovetjuk egymast instan, nem tudom rairjak-e, hogy sqjnalom ha megbantottam ..vagy ez mar tul keso?

Ti mennyire utalnatok? Vagy hogy neznetek ram mindezek utan?

Nem tudom mit tegyek, nagyon bant..olyan helyes, aranyos , kedves es meg jokepu is. Az akkori 20 eves enem teljesen onbizomhianyos volt es eldobtam a lehetoseget.



2022. dec. 13. 01:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem benne van a pakliban hogy lekoccoltat ahogy annak idején te is tetted. Plusz számolj vele hogy lehet rosszul esett neki hogy így bántál vele ezért sem fog esélyt adni vagy nem vesz komolyan.
2022. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%
Azért 2 év az nem kis idő. Fél év sztem belefér de hát tetudod.
2022. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hosszú idő, ha nincs is senkije és adna esélyt egyetértek a 21-el nem biztos, hogy megbízna benned, arról nem is beszélve, hogy más is okozott neki szintén csalódást és úgy nagyon nehéz újra valakiben megbízni.

Kell neked egy bizonytalan pasas? Vagy te megbíznal benne teljesen?

Egy próbát megér amúgy, ha ennyire oda vagy érte, sok sikert.

2022. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%
Van az a 2 mondás ,hogy Szerelemben ,háborúban nincs szabály meg az is,hogy Aki mer az nyer. Sosem késő bocsánatot kérni.
2022. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
51%
Végül is írtál neki? Hogy alakult? 😊😊
2022. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem is emlékszik rád. 1 vagy a sok közül. Álomvilagban élsz, és komolytalan vagy.kellenél a francnak se
2022. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogom megérteni miért kell Chad-re menni. Chad nem fog téged választani. A nők sose a saját szintjükön akarnak ismerkedni, aztán csodálkoznak 40-es korukban a pinások hogy senkinek se kellenek. Nem hogy Chadnek nem.
2022. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Megint matcheltunm tinderen es beszelnunk
2022. dec. 16. 14:56
 29/30 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2022. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Gymnospermatophyta ***** válasza:
54%

26: Azért ha magamból indulok ki... ha valakivel már eddig eljutok, arra azért 2 évig még emlékszem. Nem olyan hú de sok idő az ebből a szempontból. Mondjuk, lehet azért, mert alapból megválogatom és ritka aki annyira bejön. Ha minden második lányt jobbra húznék vagy odamennék hozzá lehet én se emlékeznék rá. :) De ugye nem ismerjük a másik felet, szóval ilyesmiket nem lehet egyértelműen kijelenteni.



28/Kérdező: Grat! :) Ezzel egy elég jó megerősítést kapott a dolog. Szerencséd is volt, hogy már/még nincs senkije, illetve ezek szerint meg tudna bocsátani és adna még esélyt Neked. Sok sikert! :)

2022. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!