Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi probléma?

Figyelt kérdés
Elhívott egy férfi első randira, tinderen csetelünk már 2 hete, mindketten nagyon várjuk az első találkozást. Holnap kerül rá sor. Most szólt, hogy foglalt asztalt egy étteremben. Hát kiderült, hogy egy nagyon puccos étteremről van szó, megnéztem az étlapot és alig van néhány féle étel, a felét az sem tudom, micsoda. De a lényeg, hogy van egy csomó ételérzékenységem, és egyik étel sem olyan, amit szabad ennem. Rosszul lenni nem akarok... Mindegyik ételben van valami, amit nem ehetek. Mondtam a pasinak már, hogy vannak ételérzékenységeim, de gondolom nem gondolta, hogy a 6féle főételből egyik sem ehető számomra. Most nem tudom, mit csináljak. Szerintetek? Olyan lelkes, nem akarom elvenni a kedvét, de nem tudom, egy ilyen puccos étteremben össze tudnak-e dobni nekem hirtelen valami mást, amit ehetek, nem tudom mennyire rugalmasak.
2022. dec. 15. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is figyelmetlen a pasi. Ha tudom, hogy a másiknak ételérzékenyége van, megkérdezem, hogy mi az, amit nem ehet, hogy tuti olyan helyre menjünk, ami nem veszélyes számára. Sok allergén esetében már ha nyomokban jelen van, az allergiás reakciót válthat ki.
2022. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%

"Most szólt, hogy foglalt asztalt egy étteremben"


Mi lenne, ha beszélgetnétek, ki mit szeret, és nem a farok döntene, hogy ez van?

2022. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
26%

És még mindig csend...MIRE VAGY ALLERGIÁS???


Ha meg ennyire allergiás vagy, miért nem nyitod ki a kis szádat, és mondod el a srácnak, hogy csak biofüvet legelhetsz?

2022. dec. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
"Nagyon kedves tőled, hogy foglaltál asztalt, de sajnos sok ételérzékenységem van, és ott nincs olyan étel, amit ehetek. Mehetnénk esetleg máshová?"
2022. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%

15.


Gyerünk! De hová? SOTE gasztroenterológia?

2022. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Kedveseim, remélem nem igaz, hogy ti felnőtt emberek vagytok, mert akkor valahol nagyon lemaradtatok.


Kedves Kérdező, lehetséges, hogy a válasz csupán számomra ennyire egyértelmű és magátólértetődő, én a következőt tenném:


Elmondom a partnernek, hogy az ételérzékenységem nem engedi, hogy erre a helyre menjek, de szívesen terveznék vele máshol egy vacsorát. Együtt kiválaszthatjuk, hogy hova szeretnénk menni (amennyiben jól értelmezem, nem merült fel a probléma, hogy kinek mit engedhet meg a pénztárcája) és (remélhetőleg) jól érezzük magunkat.


Így nem bántod meg, nem lesz az az érzése, hogy csak le szeretnéd passzolni és nincs kedved a randihoz, nem leszel rosszul és megmutatod neki, hogy könnyedén át tudsz lépni az ilyen kis bökkenőkön. Egy kis humorral is lehet színezni, legalább egy újabb közös dolgotok.


Érezzétek jól magatokat, remélem tudtam segíteni. :))



16L

2022. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes mi barátommal meg tudtuk ezt is beszélni és rám bízta hogy keressek olyan éttermet ahol tudok mit enni nem csak salátát. Én tejfehérje allergiás vagyok és nem igazán bírom a szóját sem ha túl sok van egy ételben. Itt debrecenben találni olyan éttermet ahol szakosodtak ilyesmire is. Szerintem kérdező ne legyél bamba hanem mondd el neki hogy rákerestél a helyre nagyon örülsz neki és szívesen elmennél oda de az étlapot elnézve nem nagyon tudsz mit enni és nem akarod kettőtöket kellemetlen helyzetbe hozni meg a pincért se hogy kérdezősködtök mibe mi van. Ha nem érti meg vagy megsértődik akkor ez a "kapcsolat" eddig tartott.
2022. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
53%
Érdekes oldal ez. Miközben itt mindenki azt hazudozza, hogy havi 800 felett keres, érdekes mód senki nem vágja, hogy a jobb éttermek étlapjain minden allergén fel van tüntetve. Így, csak lehet választani.
2022. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg elsőre nem kell étterembe menni.
2022. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
41%
19. Akkor? Séta a parkban, a kellemes 5 fokban?
2022. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!