Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi probléma?

Figyelt kérdés
Elhívott egy férfi első randira, tinderen csetelünk már 2 hete, mindketten nagyon várjuk az első találkozást. Holnap kerül rá sor. Most szólt, hogy foglalt asztalt egy étteremben. Hát kiderült, hogy egy nagyon puccos étteremről van szó, megnéztem az étlapot és alig van néhány féle étel, a felét az sem tudom, micsoda. De a lényeg, hogy van egy csomó ételérzékenységem, és egyik étel sem olyan, amit szabad ennem. Rosszul lenni nem akarok... Mindegyik ételben van valami, amit nem ehetek. Mondtam a pasinak már, hogy vannak ételérzékenységeim, de gondolom nem gondolta, hogy a 6féle főételből egyik sem ehető számomra. Most nem tudom, mit csináljak. Szerintetek? Olyan lelkes, nem akarom elvenni a kedvét, de nem tudom, egy ilyen puccos étteremben össze tudnak-e dobni nekem hirtelen valami mást, amit ehetek, nem tudom mennyire rugalmasak.
2022. dec. 15. 17:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem séta, de kávézó, teázó,ilyesmi.

Érdekes, itt a gykn mindig azt szokták írni, hogy első randira étterembe NEM. Meg hogy kajálva hogy lehetne már ismerkedni, beszélgetni. Fő a következetesség.

2022. dec. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

21.


És ha a teára is allergiás? Vagy a vízre?

2022. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!