Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya férfiatlan külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya férfiatlan külsejű férfinak milyen viselkedés, személyiség, hanghordozás, stílus ajánlott?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért, hogy esélye legyen szaporodni, családot alapítani, másodsorban, hogy ne verjék meg a szebb emberek?
2022. dec. 27. 12:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
92%
Hogy ne verjék meg a szebb emberek??? Miről beszélsz?
2022. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Legyél barátságos, kevésbé ítélkező, vegyél mintát a külsőleg kevésbé vonzó szimpatikus ismerőseidről.


Sok viccelődést és stílust nem néznek el egy ronda embernek a szépekkel ellentétben!(Ezt sokan vitatni fogják, de sok szép ember undorító személyiséggel is érvényesül kevésbé vonzó társaikkal szemben!)

Ugyan olyan enyhén szexista poént elmondd egy ronda férfi és egy jóképű és más reakciót vált ki a nőkből. Persze ez a nők esetében is a szebb nők irányába billenti a mérleget!


Ezért próbáld megtalálni a kinézetednek megfelelő kifejezéseket amik másoknak is tetszenek!

2022. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Esélye nem sok van szaporodni. Inkább ilyen visszahúzódó, háttérben maradó viselkedés a javasolt, hogy ne terhelje a külsejével a környezetét. Az alpáribb csajok úgyis kiröhögnek/lealáznak, a kultúráltabb, szelídebb nők csak sajnálnak, vagy zavarba jönnek a közeledben.

Azt semmiképp nem ajánlom, hogy rányomulj nőkre, vagy ostromold őket, mert tőled azt szexuális zaklatásnak veszik. Tapasztalatból beszélek, sokszor még egy rájuk nézést is rossznéven vesznek egy csúnya férfitől. Én már addig jutottam, hogy ha csinos nők vannak a közelemben, hátat fordítok, hogy még a gyanusítást is elkerüljem, hogy a nyálam csorgatom rájuk.

49F

2022. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

2


“ Legyél barátságos, kevésbé ítélkező, vegyél mintát a külsőleg kevésbé vonzó szimpatikus ismerőseidről.”


Igen, ilyesmire gondoltam, a többi csúnya emberen még azt is látom, hogy szerény és segítőkész, nem dicsekszik, nem várja el, hogy elhívják sehová, beéri és örvend a kicsinek amit adnak, igyekszik beolvadni, hogy ne vegyék észre.


Nekem sok problémát okozott, hogy viselkedésmintáim a nagyon jóképű apáméra hajaznak, ezért elég sok fura, sőt ellenséges reakciót kaptam.


Kicsit fáj, hogy nem lehetek önmagam, a lehengerlő, bátor, főnök férfi és mindig le kellett butítanom magam a visszajelzéseknek megfelelően, kicsit naivnak és gyámoltalannak tűnni, kicsit hülyének és értelmileg kicsit korlátoltnak. Persze emellett jegyekben mindig remekeltem suliban és egyetemen, de társasági életben jobban bevált ha szerényet és balgát játszottam.

Az irónikus szarkasztikus stílusom miatt meg keményen leoltottak mindig. Tehát az sem passzol hozzám mondhatni.

2022. dec. 27. 13:13
 5/51 A kérdező kommentje:

“ Azt semmiképp nem ajánlom, hogy rányomulj nőkre, vagy ostromold őket, mert tőled azt szexuális zaklatásnak veszik. Tapasztalatból beszélek, sokszor még egy rájuk nézést is rossznéven vesznek egy csúnya férfitől.”


Igen, ezt én is tapasztaltam. Sokszor zavar az a rosszindulatú modor és tekintet amivel az elárusítónők büntetnek, ezért ha nem találok valamit egy boltban inkább körbejárom 5-ször az üzlethelyiséget minthogy át kelljen élnem újra amint eszembe juttatják mennyire semmit nem érek. Nagyon elkeserítő a helyzet de ez van.

2022. dec. 27. 13:16
 6/51 A kérdező kommentje:

1


“ Hogy ne verjék meg a szebb emberek??? Miről beszélsz?”


Ha egyenlő társadalmi rangot színlelsz vagy követelsz az elkerülhetetlenül konfliktushoz vezet, amelyben ha nem adod meg magad akkor tettlegességgel is fenyegetni fognak.

2022. dec. 27. 13:21
 7/51 anonim ***** válasza:

5-ös, vannak nők, például boltokban, benzinkúton, akik még a köszönésemet sem fogadják, látszik rajtuk, hogy a hátuk közepére kívánnak. De rögtön kivirulnak, amint egy jóképű férfi érkezik, azonnal csevegni kezdenek vele, flörtölni,stb.

Mivel én már feladtam, teljesen közömbösen viselkedek, nem beszélek, nem nézek senkire, nem akarok senkivel sem kontaktusba kerülni,csak mielőbb biztonságosan haza érni.

A munkahelyemen olyan is volt, hogy a csaj betámadott, hogy már nem bírja elviselni, hogy én állandóan vágyakozva nézek rá, pedig csak annyiszor néztem rá, amennyi a munka szempontjából elkerülhetetlen volt. Mégis meg akart veretni a hapsijával.

2022. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

7


“ Mivel én már feladtam, teljesen közömbösen viselkedek, nem beszélek, nem nézek senkire, nem akarok senkivel sem kontaktusba kerülni,csak mielőbb biztonságosan haza érni.”


Jól mondod barátom, fő a biztonság. Én is igyekszem elkerülni a konfliktusokat, hogy ne kössenek belém, ne verjenek meg. Eljártam edzeni és sok táplálékkiegészítőt szedtem, hogy felmenjek súlyban 95 kg-ra. Persze egészségtelen az én alkatomnak ekkora súly de ennek hála nem mernek annyiszor kötözködni, illetve megtanultam levadulni és vicsorítani a fogaimmal és hangosan kiabálni. Olyankor visszább vesznek. Ezt csak ritkán veszek elő, amikor sarokba szorítanak.

2022. dec. 27. 13:33
 9/51 anonim ***** válasza:
Legyen humorod. Persze az a fajta hogy ne rajtad röhögjenek, hanem veled. Ha mindneki vidám a közeledben, sokkal vonzóbb leszel.
2022. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

9


Nem célom vonzónak lenni, csak túlélni, hogy ne kössenek belém, ne nézzenek ki.

2022. dec. 27. 14:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!