Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya férfiatlan külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya férfiatlan külsejű férfinak milyen viselkedés, személyiség, hanghordozás, stílus ajánlott?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért, hogy esélye legyen szaporodni, családot alapítani, másodsorban, hogy ne verjék meg a szebb emberek?
2022. dec. 27. 12:39
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

19

Hogy lenne jogfosztás? Nem mindneki szép és szexi, ez az igazság.


Vagy ilyen alapon akkor mindenki kapjon 5-öst, és mindenki nyerjen tanulmányi versenyeket, mert jogfosztás, ha a buta gyerek nem érezheit magát okosnak és szorgalmasnak? Ne már...


Vagy az embereknek el kéne játszaniuk, hogy Jenna Ortegát és engem ugyanolyna szexinek találnak? Mire lenne jó ez a hazugság?

2022. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

20

Vannak nálam szebb és nálam előnytelenebb külsejű barátaim, de soha nem tapasztaltam ilyesmit a részükről, illetve én sem voszonyulok így hozzájuk. Esetleg próbálj meg IGAZI barátokat találni.

2022. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

22


De nem szabad így kategorizálni az embereket, hogy vannak nálam szebb, nálam előnytelenebb stb emberek.

2022. dec. 28. 17:25
 24/51 anonim ***** válasza:

Kérdező, veled nagyon súlyos problémák vannak.

Abban természetesen egyetértünk, hogy nem szabad senkivel tiszteletlenül vagy udvariatlanul viselkedni a külseje miatt. Nyilván, ez alap. De nehogymár ne észlelhessem, hogy egyes emberek szépek, míg mások nem azok. A helyzet az, hogy nem vagyunk vakok, érted?

2022. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

24


Észlelheted de ne tiltsd meg senkinek hogy szépnek és csinosnak, kívánatosnak érezze magát, érted?

Hadd legyen meg mindenkinek a joga, hogy úgy érezze magát ahogy neki jól esik és ne a társadalom határolja be, hogy kinek érezheti magát és ki lehet!!!

2022. dec. 28. 17:36
 26/51 anonim ***** válasza:

Kérlek idézd azt a kommentemet, amelyben én "megtiltom", hogy valaki szépnek érezze magát. Felőlem nyugodtan érezheti magát bárki bárminek, de nekem hadd ne az ő elképzeléseihez kelljen igazodnom.


Mindenkihez igyekszem tisztelettel viszonyulni, de ha valakihez nem vonzódom, akkor nem fogok úgy tenni, mintha... És fordítva sem várom el.

2022. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

26


“ Mindenkihez igyekszem tisztelettel viszonyulni, de ha valakihez nem vonzódom, akkor nem fogok úgy tenni, mintha... És fordítva sem várom el.”


Ha emellett egyenrangú félként kezeled, nem közösíted ki például munkahelyi társalgasból, nem büdös számodra velük mutatkozni, akkor nincs gond.

Nyilván nem kötelező szexuális kapcsolatot létesítened senkivel.

2022. dec. 28. 17:43
 28/51 anonim ***** válasza:

Na ebben amúgy egyetértünk. Szerintem sem szabad bunkózni az emberekkel a külsejük miatt.


Azt viszont továbbra sem értem, hogy a csúnya kollégám miként fogja attól szexinek érezni magát, hogy nem közösítettem ki, és mutatkozom vele.

2022. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

28


“ Azt viszont továbbra sem értem, hogy a csúnya kollégám miként fogja attól szexinek érezni magát, hogy nem közösítettem ki, és mutatkozom vele.”


Annyira nehezedre esik megdicsérni?

Vagy a dicséret csak egy részének jár a társadalomnak?

2022. dec. 28. 18:15
 30/51 anonim ***** válasza:

29

Igen. Nehezemre esik megdicsérni azt, aki az én személyes meglátásom szerint nem érdemes a dicséretre. Elég logikus, nem?

2022. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!