Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya férfiatlan külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya férfiatlan külsejű férfinak milyen viselkedés, személyiség, hanghordozás, stílus ajánlott?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért, hogy esélye legyen szaporodni, családot alapítani, másodsorban, hogy ne verjék meg a szebb emberek?
2022. dec. 27. 12:39
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

40


Egyszer azt írod, hogy nem fogsz magyarázkodni most meg belementél egy jó adagot magyarázkodtál itt.


Figyelj, nem érdekel a magyarázatod, megvan a véleményem rólad és kész. És a társadalomról is amiért hozzád hasonló pöffeszkedő módon túl smucig a jobb irányba való változásra. Hadd nézzelek le és érezzem magam jobbnak és erkölcsösebbnek.

Te lehet lenézel mert nem lettem annyira szép én meg hadd nézzelek le mert nincs szíved, materialista és felszínes vagy. És hozzájárulsz a világ jelenlegi helyzetéhez. Erre persze még büszke is vagy és csepp szégyenérzet nyoma sem fedezhető fel benned.

Tehát nem kell magyarázkodnod, értem, hogy kretén vagy és erre büszke is.

Élj hát így.

De akkor ne lázadozz ha valaki negatív véleményt fogalmaz meg a társadalomról. Próbáld meg elfogadni, még ha oly nehéz is neked.

2022. dec. 29. 11:07
 42/51 anonim ***** válasza:

41

Nem azért nézlek le, mert csúnya vagy, hanem mert ostoba. ;)

2022. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

42


Rendben, akkor megvan az okunk mindkettőnknek!

Ámen.

2022. dec. 29. 13:37
 44/51 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen...
2022. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

44


Köszi. Ne végre akkor elhúztál..

2022. dec. 29. 15:38
 46/51 anonim ***** válasza:
Akkora poén, hogy ennyire frusztrált vagy. :D Hidd el, hogy nem a rondaságod, hanem a hisztid matt taszítod az embereket. Minél hamarabb felismered ezt, annál hamarabb tudod kompenzálni a külsődet. Remélem, egy napon sikerül. ^.^
2022. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

46


A hamis reménységedre nem adok egy pengőt. Nincs benned érzelem, csak egy bully vagy. De biztosan sikerül ilyen magatartással beilleszkednek mert ebben a szenny társadalomban erre van igény.

A frusztráció természetes következménye annak, hogy a környezetem hozzád hasonlít. Ép eszű és értékrendű ember ilyen nem tud elviselni.


Nem akarok kompenzálni semmilyen külsőt mert nem vagyok szociáldarwinista náci fhasz mint te aki abban hisz, hogy normális és elfogadható egy olyan dolgot kint a külső kompenzálni.

Ha te jól érzed magad Isten segítsen de ne várd el, hogy bálványozzam a szart mert nem fogom.

2022. dec. 29. 15:56
 48/51 anonim ***** válasza:

47

Bully vagyok? Miért? Kettőnk közül te nevezgettél engem, te szöktél a torkomnak értelmezhető ok nélkül, te mocskolódtál és te hisztiztél... :D Esetleg tanuld meg a szavak jelentését, mielőtt használod őket. Ezt tanácsolom.


És persze felőlem ne kompenzálj, ha nem akarsz... Akkor maradj örökre egy savanyú, frusztrált, magányos ember, aki mindenkire köpköd, mert a világ nem az ő ostoba ideái szerint működik. De tudd, hogy fejre is állhatsz, egy randa embert nem fognak szépnek érzékelni az emberek.


Ja, és ezt itt hagyom:


"Olyan világ jön,

amikor mindenki gyanús, aki szép.

És aki tehetséges.

És akinek jelleme van…


A szépség inzultus lesz.

A tehetség provokáció.

És a jellem merénylet!…


Mert most ők jönnek…

A rútak.

A tehetségtelenek.

A jellemtelenek.


És leöntik vitriollal a szépet.

Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.

Szíven döfik azt, akinek jelleme van."


(Márai Sándor)

2022. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

48


Jaj szegény szépek megszakad értük a szívem nehéz sorsuk miatt. Minket taposnak és röhögnek egy életen át majd nagyon sajnálni fogjuk őket.

Egyébként senki nem álmodozik a szépek leöntéséről csak egyenrangúságról.

Bocsi, de nem mindenkinek fekszik a náci szociáldarwinizmus és a humanizmust pártolja. Remélem nem veszed rossz néven, hogy vannak ilyen emberek.

2022. dec. 29. 16:18
 50/51 anonim ***** válasza:

49

[link]


Vedd már észre, hogy kettőnk közül te gyűlölködsz, nem én... Kicsit furcsa, hogy a teli szájú gyűlölködésed után humanizmusról hadoválsz. :D


Amúgy meg egyenjogúság van, nem tudom, miről beszélsz. Az zavar téged, hogy az emberek szabadon dönthetnek a párválasztásban mondjuk? És hogy a párválasztáskor a külső is egy tényező?


Remélem, nem veszed rossz néven, hogy egyesek nem tapsikolnak valamiféle totalitárius disztópia lázálmának, amiben a csúnyát szépnek kell hazudni.


Ezt is itt hagyom:

“Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.”


― George Orwell, 1984

2022. dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!