Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya férfiatlan külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya férfiatlan külsejű férfinak milyen viselkedés, személyiség, hanghordozás, stílus ajánlott?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért, hogy esélye legyen szaporodni, családot alapítani, másodsorban, hogy ne verjék meg a szebb emberek?
2022. dec. 27. 12:39
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

6

Egyenlő társadalmi rang alatt azt érted, hogy eszetlenül bunkó vagy? :D Most nem azért, de fullosan szexi ismerősömet is verték már meg, mert túllépte a határt.


Na de tényleg, légyszi mondj egy konkrét példát, hogy mire gondolsz.

2022. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

11


Például amikor olyan hangszínnel és hanghordozással beszélsz mint ők, ugyanolyan lazán érzed magad és viselkedsz, nem vagy alázatos és szerény.

Az nem szokott tetszeni nekik. Olyankor vagy egyszerűen ignorálnak vagy rosszabbik esetben konfliktust generálnak.

2022. dec. 27. 21:13
 13/51 anonim ***** válasza:

12

Konkrét példát továbbra sem mondtál.

2022. dec. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:

13


Pf, az pedig konkrét példa volt.

Kifejtenéd, hogy mit szeretnél?

2022. dec. 27. 23:04
 15/51 anonim ***** válasza:
de megértelek kérdező teljesen mint ha csak én írtam volna
2022. dec. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

14

Egy konkrét, hétköznapi szituációt mondj, amiben megvernek, ha úgy viselkedsz, mint egy szép ember.

2022. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
Ha nem is verik meg, de más reakciót vált ki az emberekből ha egy ronda ember önbizalommal beszél, nagyképűségnek hat!
2022. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

17

De ti ezt hol tapasztaljátok? Nyilván, ha én átlagos nőként eljátszom a femme fatale-t, az nevetséges lesz, de miért ne lehetnék magabiztos mondjuk a munkámban? Sosem vettem észre, hogy a kevésbé jó külsejű ÉS magabiztos évfolyamtársaimat / kollégáimat szekálták volna. Épp ellenkezőleg. Az ügyeletes keselyűk épp azoknál érezték meg a vérszagot, akik feltűnően önbizalomhiányosak voltak.


Szóval nyilván abban kell magabiztos lenni, amiben "van mire". Én sem adom elő a szexistennőt, más területen viszont teljes önbizalommal nyilvánulok meg. És ugyanezt látom a környezetemben is.

2022. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

18


És nem érzed jogfosztásnak, hogy nem érezheti mindenkit magát szépnek és szexinek?

Ez csak a társadalom egy részének kiváltsága?

Miért tartod ezt helyesnek, természetesnek?

Hiszen mindenkinek természetes vágya, hogy szépnek találják.

Nem mindenki úgy szép ahogy a fennvaló megteremtette?

2022. dec. 28. 16:49
 20/51 A kérdező kommentje:

18


“ De ti ezt hol tapasztaljátok? ”


Társasági életben? Van társasági életed? Barátaid? Hacsak nem teljesen egyszintűek veled külsőre akkor nem nézik jó szemmel ha ugyanolyan laza és magabiztos vagy mint ők. Ezt többször is tapasztaltam. Megpróbálnak mindig viccet csinálni belőled, kicsi lekezelően beszélnek.

Amennyiben nem élsz társasági életet és/vagy nincs ilyenszerű vágyad akkor nem is érheted mivel nem kerültél ilyen helyzetbe.


Munkahelyen is durván kell kompenzálnod szaktudasban és persze kommunikációban, ami önmagában diszkriminatív. Persze emellett meg ne forduljon a fejedben beleszólni a szépek csevegésében mert rád zúdul a rosszindulat, meg hogy miért ütöd mindenben az orrod??

2022. dec. 28. 16:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!