Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnya férfiatlan külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya férfiatlan külsejű férfinak milyen viselkedés, személyiség, hanghordozás, stílus ajánlott?

Figyelt kérdés
Elsősorban azért, hogy esélye legyen szaporodni, családot alapítani, másodsorban, hogy ne verjék meg a szebb emberek?
2022. dec. 27. 12:39
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

30


De mi, sajnálod tőle?


A szépség szerinted érdem? Vagy szerencse?

2022. dec. 28. 18:48
 32/51 anonim ***** válasza:

31

Most komolyan magyarázkodnom kellene, amiért nem hazudok? :D


Könyörgöm, ha valaki csúnya, akkor csúnya. Nem fogom a szemébe mondani, de az ellenkezőjét sem hazudom.

2022. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:

Kérdező! Miről szólt a kérdésed?

Válaszoltak többen hogy a külsődnek megfelelő önbizalommal, nem többel!

Mit vársz még?

2022. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

33


De erről beszélek, hogy ha az önbizalom a külsőnek megfelelőnek kell lennie akkor diszkriminatív.

2022. dec. 28. 20:37
 35/51 A kérdező kommentje:

32


És te még büszke is vagy arra, hogy simán szhar ember vagy?

Akkor szerinted nincs joga mindenkinek ahhoz, hogy szépnek érezze magát. Tehát hazudtál.

Felszínes és diszkriminatív kis görcs vagy. Nincs további tárgyalnivalóm veled. Pá.

2022. dec. 28. 20:39
 36/51 anonim ***** válasza:

Csillagászati méreteket ölt az ostobaságod. :D


Egy csúnya ember mégis miért kellene szépnek érezze magát, ha egyszer nem az? Én sem érzem magam olimpiai súlyemelőnek vagy bengáli tigrisnek. Tudod, meg kellene tanulnod elfogadni a VALÓSÁGOT. Hazudozhatunk össze-vissza, de attól még a TÉNYEK nem változnak. A szép szép marad, a randa meg randa.


Ja, és nem attól lesz valaki szar ember, hogy nem hajalndó valótlanságot állítani, hanem például attól, hogy céltalanul és végtelenül ostobán gyűlölködik az interneten. ;)

2022. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:

36


De akkor ne hazudozz. Mert azt állítottad, hogy mindenkinek meg van a joga szépnek érezni magát.

Ezután meg azzal jössz, hogy igenis a viselkedésünket ahhoz kell igazítani, hogy szép vagy randa emberrel van dolgunk.


Hát te sem mutatkoztál még szerinted randa emberrel, az tuti. Csak kamuzol össze vissza. Felszínes kis szánalom, miattad és a hozzáf hasonlók miatt ilyen fos ez a valóság.

2022. dec. 29. 07:33
 38/51 A kérdező kommentje:

36


“ Egy csúnya ember mégis miért kellene szépnek érezze magát, ha egyszer nem az?”


Azért mert olyan jó érzés! A szépeknek legyen kizárólagos joga ehhez a jó és euforikus érzéshez amely megturbózza az életkedvüket meg önbizalmukat az élet minden területén?


Egyik dolog, hogy ostoba vagy mert nem látod át mivel jár az ha valakinek szép-tudata van, másik dolog meg a diszkriminációra és felszínességre való hajlamod.


Javíthatatlan vagy mert a rosszindulatod mellett túl ostoba vagy ahhoz, hogy belásd elfuserált hozzáállásod.

2022. dec. 29. 07:37
 39/51 A kérdező kommentje:

“ Igen. Nehezemre esik megdicsérni azt, aki az én személyes meglátásom szerint nem érdemes a dicséretre. Elég logikus, nem?”


Ez a nyomorék a szépséget ÉRDEMNEK tekinti. Olyan mintha egy fát dicsérne amiért olyan szép a koronája vagy egy kosárlabdázót amiért olyan magasra nőtt vagy füvet amiért zöld. Az ostobaságnak tényleg nincs határa.

Egyértelmű ezért ilyen a világ amilyen.

2022. dec. 29. 07:40
 40/51 anonim ***** válasza:

"De akkor ne hazudozz. Mert azt állítottad, hogy mindenkinek meg van a joga szépnek érezni magát."


Te ne hazudozz, barátom. Egyszer sem mondtam olyat, hogy mindenkinek joga van szépnek érezni magát, azt állítottam, hogy felőlem bárki érezheti magát bárminek, de én akkor is a valósághoz fogok viszonyulni, nem pedig az ő hamis elképzeléseihez.


"Hát te sem mutatkoztál még szerinted randa emberrel, az tuti."


És ezt hogy sikerült kimatekonzi? Könyörgöm, kettőnk közül te vagy az, aki a csúnyaságot valamiféle erkölcsi tartommal ruházza fel. Számomra csak egy tulajdonság, látom, hogy XY csúnya, és ennyi. Nem sértegetem, de az ellenkezőjét sem hazudom neki.


"Azért mert olyan jó érzés!"


Fogd már fel, hogy létezik egy dolog, amit úgy hívnak, - most figyelj - "valóság". A valóság az, hogy vannak szép, átlagos és csúnya emberek. Értem én, hogy ez neked nem tetszik, de a helyzet az, hogy a világ nem a te elképzeléseid mentén működik. Sőt jobbat mondok, az egyetemes erkölcsöt sem te diktálod. Felőlem nyugodtan fröcsöghetsz és gyűlölködhetsz felém, de ezzel csak azt bizonyítod, hogy veled nem a csúnyaságod, hanem az elviselhetetlen személyiséged miatt barátságtalanok az emberek.


Senki, ismétlem, senki nem fogja a kedvedért eljátszani, hogy egy olyan alternatív univerzumban élünk, amelyben minden ember szuper szexi, és ezzel nincs is semmi baj. Tudod, a buta gyerekek sem fogják azt érezni, hogy az iskolájuk büszkesége lettek, és ezzel sincs semmi baj. Az élet nem arról szól, hogy te vagy én kicsi lelkem minden áron jól érezze magát. Senkinek sem kötelessége meghamisítani a valóságot, mert te szexinek akarod érezni magad. Ha mégis erre vágysz, akkor arra ott vannak a hivatásosok.


"Ez a nyomorék a szépséget ÉRDEMNEK tekinti."


Ebből a mondatodból például ékesen kitűnik a szélsőségesen gyűlölködő természeted... Én nem azt mondtam, hogy a szépség erkölcsi érdem, de fordítsukmeg a példáidat. Mondanád azt egy satnya, csenevész fára, hogy fenséges lombkoronája van? Vagy mondanád egy alacsony emberre, hogy micsoda daliás termet? Vagy mondanád azt a kiszáradt fűre, hogy ragyogó zöld? Erre válaszolj...

2022. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!