Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés

Van egy kolléganőm, aki nagyon szimpatikus, és tetszik is nekem. Valamelyest én is szimpatikus vagyok neki, persze ez nem garancia semmire, de úgy gondolom, egy próbát megér. Csak az a baj, hogy nem vagyok valami tapasztalt, és eléggé zárkózott vagyok. Nem egymás mellett dolgozunk, meg egy helyre is csak kétszer kerülünk egy héten. Így azért nem olyan könnyű ismerkedni. Szerencsére egy városban lakunk. Én szeretnék vele munkahelyen kívül is találkozni, jó lenne kettesben lenni vele, és aztán ki tudja... De mégis hogyan, miként... Úgy értem, most direktbe hívjam el randizni? Szerintem ilyen esetben nagyobb az esélye, hogy visszautasít. Mert jelenleg kb. annyit tud rólam, hogy egy kedves, de eléggé zárkózott (unalmas?) férfi vagyok... Tény, hogy nem vagyok valami nagy dumás, de azért tudok én beszédes is lenni...


Jó lenne, ha valaki tudna valamilyen tanáccsal szolgálni....



2023. jan. 16. 15:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%

Először is, ha ennyire agyalsz rajta, akkor mindenképpen arra biztatlak, hogy próbáld meg! Mi baj lehet, ha esetleg nem sikerül? Felrobban a világegyetem?... 😅

Másodszor, ne zúdítsd rá az érzéseidet, szépen, finoman kezdd el dicsérni, bókolj neki! Pl.:,, - Milyen csinos vagy ma, jól áll neked ez a ruha! "

,, - Jó látni téged!"

, - Finom a parfümöd, tetszik az illata. "


További szintek: Meghívhatlak egy kávéra? Lenne kedved ma együtt ebédelni?

Ezek közül egyik sem nyomulás, mégis jól esik a nőnek, ha bejössz neki. Ha nem próbálod meg, soha nem lesz belőle semmi... Szedd össze magad! 😉

2023. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11 jól leírta!


Beszélgetést kezdeményezhetsz úgy is, h megkérdezed hogyan telt a hétvégéje. Ha nem lerázó választ ad, megkérdezheted tőle, h volna-e kedve meginni veled egy kávét/beülni egy sütire valahová munka után, vagy esetleg hétvégén. Ha igent mond, kettesben majd már lehet nyíltabb, közvetlenebb lesz...de ha el is megy veled az első alkalommal, még akkor se rohand le az érzéseiddel! Inkább légy figyelmes, érdeklődj róla ès bókolj! Hajrá, èn szurkolok!

2023. jan. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!