Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elvárjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok hogy egy férfi drága, puccos étterembe vigyen titeket első randin?

Figyelt kérdés
Mit vártok el egy férfitól az első randin?

2023. jan. 30. 17:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%
Hogy ne akarjon anyagi dolgokkal lenyűgözni. Üljünk be valahová vagy jó időben sétáljunk és közben beszélgessünk.
2023. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Ha puccos étterembe akarna vinni lemondanám a randit is
2023. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem várok ilyet, sőt, akkor el se fogadnám a randimeghívást. Amolyan "Te így ismersz engem???" hangnemben. Ja igen, az első randi nem az első találkozás általában. Többnyire addigra már ismerem egy ideje valamennyire az illetőt, mivel a direkt ismerkedéstől hányingerem van. Nagyon erőltetett szerintem.
2023. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
38%
Én férfiként utálom az üres asztalnál ülést és interjúztatást (kávézgatás). Akkor már inkább étterem vagy kint séta. De nők tényleg nem akarnak vacsizni jönni első randin. Kint se akarnak lenni mert hideg van. Én nekem nem sok randim volt idén 😅 és igen, inkább akkor ne legyen minthogy kulonbozzunk és úgy legyen. Majd jön valaki neked meg nekem is aki szeret étterembe menni.
2023. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Az eves es a mozi a legrosszabb randi amit csinalni lehet. Ezerszer jobb a parkba setalni vagy kiulni a dunapartra egy doboz sorrel
2023. jan. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Olyan éttermekről beszélek ahol kb 10.000 forint egy menü, vagy akár több is. Ismerek olyan férfit aki mindig ilyen helyekre vitte a nőket első randin. Vannak akik szerint ez a normális.
2023. jan. 30. 17:23
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el. Elvárom, hogy beszéljük meg, hova megyünk.
2023. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
63%

4-6.

Én meg pont azt nem akarom lesni az első talin, ahogy a másik rágja az ételt és azt sem akarom, hogy ő nézzen engem, miközben eszem. Aztán jól lakunk, és picit bepunnyadunk, beálmosodunk és a beszélgetés sem lesz az igazi már. Se az nem esztétikus, hogy a másikat nézem egyből étkezés közben az első találkozáskor, se az nem ideális, hogy teleesszük magunkat és úgy kell beszélgetni.

2023. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
35%

Első randin mindig étterembe mentem, mert úgy voltam vele, hogyha szar a randi legalább ettem egy jót ingyen :D 10 ezret azért nem kellett költenie senkinek rám, max 3-4 ezret. Ezek társkeresős randik voltak amúgy. Én szeretem a kajás randikat és évek óta nem is fogadtam el más meghívást, csak vacsisat.


Ja és van barátom és nem nem gazdag nem járunk puccos éttermekbe de normális árkategóriájú éttermekbe igen. Persze már én is szoktam fizetni.

2023. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
15%

az itteni nők nagyrésze nyílván azt fogja hazudni h nem érdekli a pénz érdekes módon ennek ellenére a randin kb ezek az első kérdéseik:


Hol dolgozol és milyen fizetést kapsz ott?

Hol laksz?

Milyen autóval jársz?


érdekes...

2023. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!