Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elvárjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok hogy egy férfi drága, puccos étterembe vigyen titeket első randin?

Figyelt kérdés
Mit vártok el egy férfitól az első randin?

2023. jan. 30. 17:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

19.


A kínai éttermek még olcsóbbak :D

2023. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%
enen egy sima barátommal is beülök. de sima kajáldákba ahol van menű meg ilyesmik. nem puccosba. hol ő hiv meg hol en őt.
2023. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
19%
Jó és akkor mi van :D igen elmentem randizni és úgy voltam vele valahogy mindenképp jól akarok járni így bedobtam hogy menjünk enni a kedvenc éttermeim közül az egyikbe, ők kedvesen fizettek sőt volt aki mondta hogy dehát ez alap dolog. aztán kiderült vacso közben hogy ez offos, hát jó kit érdekel már ki van fizetve (előre fizetős helyre mentünk), aztán legalább nem fölöslegesen ment el 2 óra az életemből. A párommal is vacsizni mentünk aztán sétáltunk utána és annyira jó volt minden hogy hamar jött a második randi és már egy éve együtt vagyunk. Nem számít hogy évekkel ezelőtt kik költöttek rám 4 ezer forintot.
2023. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek tobbseget nem erdekli a puccos eterem..
2023. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
18%
Nem egy fine dining helyre, de drága helyre várnám el a meghívást, és elvárnám, hogy ő fizessen mindent.
2023. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
En elvarom. Aki ennyit nem bir megadni az nem erdemel meg
2023. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem várnám el. Rá vagyok kíváncsi, ismerkedni pedig egy kávé felett is lehet.
2023. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem, mert nem szeretek kajálni randin. Valami programot találjon ki, ahol lehet mászkálni, de ne egy mezei séta legyen, mert akkor csórónak fogom gondolni, közben leülünk egy kávéra, az fél óra, azon kívül meg aktívan telik az idő.

És nem, nem kell milliomosnak lennie, csak mondjuk ne kezdjen el befosni a "hónap vége" kifejezéstől.

2023. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
18%

#8

4-és vagyok. Pontosan egyetértek veled. Én se szerettem sose ezt a nézzek egymást enni dolgot. De “puccosabb” étteremben ahol “drága” 10k menüt adnak, ott kulturálisan lehet enni a kisebb adatokat. Amúgy burger kingbol rendelet házhoz magadnak , 4K. Szóval nem érzem drágának már ezeket az éttermeket .

Én még mindig kinti programokra járó ember vagyok, de ha már be kell ülni akkor ne a sarki gyrosos legyen ahol fel óra után derül ki, hogy öntetes a szám .

2023. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!