Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elvárjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok hogy egy férfi drága, puccos étterembe vigyen titeket első randin?

Figyelt kérdés
Mit vártok el egy férfitól az első randin?

2023. jan. 30. 17:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
15%

Ki-ki alapon semmi akadálya.Egyébként nem vennék egy kiflit sem senkinek első randin.

És engem is érdekel a nőnek mije van,milyen családból akar lelépni,mi elől...mert a legtöbbnél ez van a háttérben, csak nem mondják el..

Volt negyvenes nő is,aki anyjáéktól akart mindenáron elköltözni,de legalább megmondta...A többi pedig olyan,mint amit a 10-es írt.

2023. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
92%
Milyen fizetést kapsz? Ezt nem kérdezte meg tőled soha senki.
2023. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Hol dolgozol alap kérdés. A férfiakat is érdekli, hogy a nő hol dolgozik. Mennyit keresely ezt egyik normális nő sem kérdezi meg első randin, sőt párkapcsolatban is necces az elején. Hol laksz, na ne mondd már hogy ez a pénzről szól :D Tudni akarja melyik kerületben laksz húha mekkora golddigger... Aztán ha összejöttök nem megy át hozzád soha mert szégyelled ahol laksz? Milyen autóval jársz, na ezt nem tudom mennyien szokták kérdezni pesti nő vagyok itt nem kell kocsi, de ha mondaná hogy van szerintem én is megkérdezném legalább a színét.


Ha neked ciki válaszolni arra mi a munkád és hol laksz akkor veled van a baj.

2023. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek etterembe es el se fogadnek semmit. Mert ez mart azt jelenti adsz egy eselyt es felreertelmezi a pasi. Egyesek orultek lesznek ha kikosarazod megis "minek fogadtaf el te kurv.a, fizesd ki"stb.
2023. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Mai viszonyok mellett sajnos a 10.000 két főre már bőven nem a drága, puccos étterem kategóriája. Pár éve még az volt, most már kb ez a minimum. Már egy pizzát nem tudok úgy rendelni, hogy 6-7000 alatt megússzam, minden ennél kicsit bonyolultabb kaja csak több ennél (persze az ilyen kifőzdés kaják az más, nyilván, de azért randizni kifőzdébe, hááát... Annál talán még a Meki is jobb :D ).


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem, nem várom el. Időjárástól függően egy fagyi, kávé, tea, forró csoki, egy kóla vagy koktél vagy sör vagy bor vagy akármi hasonló kaliberű dolog az, ami nekem első randira belefér. Egy éttermi vacsora nem csak azért nem jó, mert jajj, milyen drága, biztos akkor elvár érte cserébe valamit, hanem mert mi van, ha egyből nem szimpi a fickó, de már leadtam a rendelést? Várunk 15-20 percet, míg kihozzák a kaját, rendkívül kínos csendben, de lelépni már nem tudok, mert basszus, rendeltem. Aztán megenni, majd mire megint jön a pincér egy örökkévalóság múlva a környékre, hogy egyáltalán a számlát kikérjem. És még egy fél óra, mire hozza is. Na, hát ezt az összességében 1,5-2 órát nem vagyok hajlandó ebben a kötöttségben végigülni, hogy amíg nem fizetek, addig nem léphetek le, márpedig nyilvánvalóan nem engedem, hogy kifizesse a fogyasztásom valaki, akiről 10 perc után levágtam, hogy nem lesz második randi. Egy kávézóba beülni vagy egy fagyit megenni sokkal kisebb elköteleződés, annak sokkal hamarabb véget lehet neki vetni, ha arra vágynék.

2023. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
10.000 vagy több fejenként. 1 főre.
2023. jan. 30. 17:40
 17/38 anonim ***** válasza:
78%

"Már egy pizzát nem tudok úgy rendelni, hogy 6-7000 alatt megússzam"


Hol kerül ennyibe? 3 pizzázót ismerek a régióban, egyik helyen sem kerül 3000 Forintnál többe.


De most meg is néztem online 1-2 ismertebb pizzázót, 3000 környéke 1 pizza ára és az bőven elég kettő embernek.

2023. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
37%

#15 Én értem, amit mondasz, de hidd el nem akkora dolog az, hogy meghív valaki és te nem jössz vele össze. Normális férfi befektetésnek gondolja és a pénztárcájához mérten hív meg, tehát ha tudja hogy nem vágja földhöz akkor fog csak meghívni. Nem is sértődnek meg, ha aztán nem lesz második randi, aki igen, azzal meg mit tudsz tenni? Ignorálod és csá. Nem vagy köteles dugni vele, mert vett neked egy hamburgert :D Az mondjuk igaz, hogy akkor egy órát vagy talán többet is ott kell lenned, de nem tetszik. Na én sosem mertem offolni élőben senkit úgyhogy mindig megvártam amíg eszünk és általában ők mondták hogy na menjünk, mert ők se érezték a kémiát.


Kb. 10 sráccal csináltam ezt meg hogy meghívtak kb 4-5 ezerért kajálni aztán nem jöttünk össze. De ebből kb a fele nem akart szintén. Van akit lekoptattam mert nem tetszett van akit ghostoltam. Nagy ügy. Én legalább ettem egy jót :D

2023. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Pestiek akik szeretik a japán konyhát, Laguna Sushi, 3000/fő egy 8 db-os sushi és egy üdítő. :) Nem luxus kategória de mégis étterem és nem meki szintű.
2023. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
59%

18.


Mármint ettél egyet potyán, sőt sokszor, ez az unfair ebben.

2023. jan. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!