Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti elvárjátok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti elvárjátok hogy egy férfi drága, puccos étterembe vigyen titeket első randin?

Figyelt kérdés
Mit vártok el egy férfitól az első randin?

2023. jan. 30. 17:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy itt ki hány éves? Vagy inkább ki hány évesekkel randizik? Én 20-25 éves nőkkel szoktam randizni és ők nem várnak el ilyeneket.


10. A fizetésemről, autómról sem szoktak kérdezni.

2023. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom ezt el. Annyit elvárok, hogy azért valami energiát feccöljön bele a randi szervezésébe - ő találja ki a programot, és az ne az legyen, hogy "feljössz hozzám, osztán netflix és chill" (nekem amúgy egy séta is OK vagy egy ingyenes program; ha "fizetős", nekem szimpatikusabb egy tea / koktél / kóla, mint egy full éttermi menü... kevésbé görcsölős / feszengős, könnyebben abba lehet hagyni, ha nem úgy alakulnak a dolgok). Ill. ha meghív vhova, legalább ajánlja fel, hogy fizet.
2023. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Általában kávézókba, bárokba, sétálni hívtak. Életemben nem voltam éttermes első randin. Mondjuk hozzá tartozik, hogy fiatalon találkoztam a férjemmel, szóval akikkel előtte randiztam is mind fiatalok voltak, 25 alattiak.
2023. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
14%
Valami színvonalasabb teázóba, kávézóba ülnék be először, ahogy írták is, hogy le tudjak lépni, ha valami nem stimmel, plusz nem szeretek idegenek előtt enni. Sétálni nem szeretnék, mert akkor túl sok dolog terelné el a figyelmem közben. Elvárnám, hogy a pasi fizessen és később is, sőt annál később is elvárnám, hogy a közös életünket ő finanszírozza, de ez már nem volt a kérdés része.
2023. jan. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
#34 De el vagy te kényeztetve.
2023. jan. 31. 19:03
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

35

Melyik részéről gondolod ezt?

2023. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
88%

36


Szerintem erre a részre gondolt:


"elvárnám, hogy a közös életünket ő finanszírozza"

2023. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

"Elvárnám, hogy a pasi fizessen és később is, sőt annál később is elvárnám, hogy a közös életünket ő finanszírozza, de ez már nem volt a kérdés része."


Az egész mondatra gondoltam.

2023. jan. 31. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!