Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre a pasira mit mondanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a pasira mit mondanátok? Aljas vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

A lakótársnőm, mondhatni barátnőm 3 napja egyfolytában sírt, így megkérdeztem tőle, mi történt.

Az van, hogy ismerkedett egy sráccal lassan 4 hete. Én csak annyit láttam ebből, hogy minden este beszél valakivel 2-3 órát és állandóan nyomkodja a telefonját a nap "24 órájában. Szóval megbeszélték, hogy találkoznak, mert nagyon odavolt ezért a srácért. Megmondta a férfinak, mikor invitálta a lakására első randi céljából, hogy nem megy fel hozzá, nem szeretne ott találkozni (nekem elmondta, hogy elakarta kerülni a szexet, mert tudta, hogy nagyon vonzódik a sráchoz és odáig van érte) és felajánlott a srácnak egy nyilvános helyet. A srác viszont megírta, hogyha meggondolja magát, akkor írjon majd neki. Tehát gyakorlatilag nem hagyott más választást, csak azt, hogy ott találkozzanak.

Szóval így úgy tűnt, hogy ugrik a tali, de aztán 3 nap után a lakótársam meggondolta magát és belement ebbe. Aztán ez a tali túl jól sikerült és lefeküdtek egymással az első randin a pasi lakásán. Aztán másnap este a srác megírta neki, hogy álmodni se merjen róla, hogy ők járni fognak, mert, aki első alkalommal lefekszik vele az egy rib.anc és azzal nincs járás. Ő pedig 3 napja egyfolytában sír. Mit lehetne ilyenkor tenni? Vagy mivel tudok segíteni? Most csak én érzem úgy, hogy ez a pasas egy mocskos nagy féreg? Legalábbis, a hallottak után nem keltett bennem szimpatiát...undorítónak tartom ezt,hogy hülyít valakit egy hónapig, aztán meg elhordja mindennek...



2023. febr. 5. 09:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Undorító tényleg, de a barátnőd miért ment bele? Mást nem tehet, mint nem egyezik ilyesmibe bele más alkalommal.
2023. febr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért, miért... ? Mert full szerelmes lett ebbe a pasiba... Látni rajta basszus.
2023. febr. 5. 09:52
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Uhh, a pasi egy aljas, bunkó gyökér, a barátnőd meg elég buta.

És félreértés ne essék, nem azért mert első randin lefeküdt egy sráccal, hanem mert pont egy ilyen zsaroló seggfejjel tette.

2023. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg egy féreg. Azt kellene vele megértetni, hogy ő ezzel nem lett semmivel sem kevesebb és inkább csak örüljön neki, hogy viszonylag gyorsan kitakarodott az életéből egy ilyen jellemű ember. Persze ez nem ilyen egyszerű.


Próbálj meg kedveskedni neki valamivel esetleg.

2023. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem aljas, végig azt mondta a csajnak a sztori alapján, hogy randizni nem akar, de a csaj felmehet a lakására szexelni, ha úgy gondolja. Mármint ebben semmi hülyítést nem látok lányként sem. Ezt a lakótársad gondolta túl.
2023. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Egy igazi féreg. Nem ad más alternatívat csak szex vagy szia, es ha a csaj odavan annyira erte hogy belemegy, akkor meg szétalazza hogy csak egy qrva. Na az ilyennek kitépném a tökét es feldugnám az orrába!

Baratnőd lehet szegyenében is sír. Nem tudsz mit tenni, hallgasd meg (akárhanyszor), mondd hogy egy igazi fereg a papas, aztan remélhetőleg hamar túl lesz rajta. Vagy ha hajlandó rá, csinaljatok valami programot, menjetek el valahova kikapcsolodni.

2023. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%

Hagyjuk mar, hogy negy het chat meg normalis randi nelkul mar full szerelmes, ez valami vasarnap reggeli kamu XD


Senki nem sirna egy negy hetes chatpartner miatt napokig, vagy az allitolagos csaj egy 28 eves ronda szuz volt, aki azt hitte, hogy vegre lesz valami.

2023. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

5

Azért lefeküdni valakivel az első randin, majd r.bancnak nevezni érte az minimum pszichhopátiás cinizmus...

2023. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Azért arra rákérdeztem, hogy miről beszéltek minden nap. A srác megkérdezte a lakótársamtól mit szeretne, legalább elmondta neki 5-ször,hogy komoly kapcsolatot, mert nagyon tetszik neki. A faszi ugyanezt írta. Megnéztem a viber üzenetváltásokat is most utólag. Aztán most utólag kiderült, hogy van közös ismerősünk facebook egy csomó és fektettem a kérdést, hogy ismeri-e valaki jobban és rám írt egy ismerősöm. Az elmondta, hogy ez a faszi az összes eddigi barátnőjét megcsalta, tehát pláne nem értem, hogy milyen alapon rib.ancoz le bárkit is.
2023. febr. 5. 10:06
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Rafkós a pasi és szégyentelen, kár, hogy a nő azonnal ugrott.

Red flag ha nem akar máshol randizni, mint nála, sőt még a hotelben is az.

Aki nem képes arra, hogy sétálni menjen veled, vagy beülni egy cukrászdába az nem akar komoly kapcsolatot.

Virított a pasi a barátnőd mégis ugrott... Utolsó senkiházi a csávó, de a barátnőd nagyon naív, két ember döntése a szex és ha ő részt vett benne a felelősség őt is éri bármilyen tapló a másik.

2023. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!