Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre a pasira mit mondanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a pasira mit mondanátok? Aljas vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

A lakótársnőm, mondhatni barátnőm 3 napja egyfolytában sírt, így megkérdeztem tőle, mi történt.

Az van, hogy ismerkedett egy sráccal lassan 4 hete. Én csak annyit láttam ebből, hogy minden este beszél valakivel 2-3 órát és állandóan nyomkodja a telefonját a nap "24 órájában. Szóval megbeszélték, hogy találkoznak, mert nagyon odavolt ezért a srácért. Megmondta a férfinak, mikor invitálta a lakására első randi céljából, hogy nem megy fel hozzá, nem szeretne ott találkozni (nekem elmondta, hogy elakarta kerülni a szexet, mert tudta, hogy nagyon vonzódik a sráchoz és odáig van érte) és felajánlott a srácnak egy nyilvános helyet. A srác viszont megírta, hogyha meggondolja magát, akkor írjon majd neki. Tehát gyakorlatilag nem hagyott más választást, csak azt, hogy ott találkozzanak.

Szóval így úgy tűnt, hogy ugrik a tali, de aztán 3 nap után a lakótársam meggondolta magát és belement ebbe. Aztán ez a tali túl jól sikerült és lefeküdtek egymással az első randin a pasi lakásán. Aztán másnap este a srác megírta neki, hogy álmodni se merjen róla, hogy ők járni fognak, mert, aki első alkalommal lefekszik vele az egy rib.anc és azzal nincs járás. Ő pedig 3 napja egyfolytában sír. Mit lehetne ilyenkor tenni? Vagy mivel tudok segíteni? Most csak én érzem úgy, hogy ez a pasas egy mocskos nagy féreg? Legalábbis, a hallottak után nem keltett bennem szimpatiát...undorítónak tartom ezt,hogy hülyít valakit egy hónapig, aztán meg elhordja mindennek...



2023. febr. 5. 09:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Tanulópénzt neg kellett fizetni. Bízni kellett volna az első megérzésben. Rosszabbul is el sülhetett volna a dolog...

Idegen hapsi lakására felment, elég nagy felelőtlenség. Az a lényeg okuljon belőle.

Az meg, hogy azt a cimkét akasztotta rá, hogy rib_nc. Hát nem tudom... szerintem önkritika minimum nulla.

Mert akkor ő mi? Agyatlan kis gec^*

Olyannal dobálózik, amibe ő is benne volt.

Mondjad neki ne sírjon, hanem legközelebb hallgasson a megérzéseire meg örüljön, hogy nem lett nagyobb baj...

2023. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Kerjen talit a baratnod es oralnal harapjon ra!
2023. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!