Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre a pasira mit mondanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a pasira mit mondanátok? Aljas vagy ez a normális?

Figyelt kérdés

A lakótársnőm, mondhatni barátnőm 3 napja egyfolytában sírt, így megkérdeztem tőle, mi történt.

Az van, hogy ismerkedett egy sráccal lassan 4 hete. Én csak annyit láttam ebből, hogy minden este beszél valakivel 2-3 órát és állandóan nyomkodja a telefonját a nap "24 órájában. Szóval megbeszélték, hogy találkoznak, mert nagyon odavolt ezért a srácért. Megmondta a férfinak, mikor invitálta a lakására első randi céljából, hogy nem megy fel hozzá, nem szeretne ott találkozni (nekem elmondta, hogy elakarta kerülni a szexet, mert tudta, hogy nagyon vonzódik a sráchoz és odáig van érte) és felajánlott a srácnak egy nyilvános helyet. A srác viszont megírta, hogyha meggondolja magát, akkor írjon majd neki. Tehát gyakorlatilag nem hagyott más választást, csak azt, hogy ott találkozzanak.

Szóval így úgy tűnt, hogy ugrik a tali, de aztán 3 nap után a lakótársam meggondolta magát és belement ebbe. Aztán ez a tali túl jól sikerült és lefeküdtek egymással az első randin a pasi lakásán. Aztán másnap este a srác megírta neki, hogy álmodni se merjen róla, hogy ők járni fognak, mert, aki első alkalommal lefekszik vele az egy rib.anc és azzal nincs járás. Ő pedig 3 napja egyfolytában sír. Mit lehetne ilyenkor tenni? Vagy mivel tudok segíteni? Most csak én érzem úgy, hogy ez a pasas egy mocskos nagy féreg? Legalábbis, a hallottak után nem keltett bennem szimpatiát...undorítónak tartom ezt,hogy hülyít valakit egy hónapig, aztán meg elhordja mindennek...



2023. febr. 5. 09:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A megalázás itt azért nem ért véget. Olyan részleteket is megtudtam, hogy szex után a lakótársam oda akart bújni hozzá és a csávó eltolta magától. Erre Ő haza akart jönni, de a csávó marasztalta, hogy maradjon és aludjon ott, ne hagyja már ott. Szóval reggelig ott feküdtek egy ágyban és a lakótársam már ott is sírt az ágyban a pasi mellett. Én ezt az embernek nem nevezhető idiótát lerúgnám az erkélyről, komolyan. 🤮
2023. febr. 5. 10:20
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát figyelj, a pasi tényleg egy rohadék pszichopata, de a barátnődet sem kell félteni, ha butaságról van szó...
2023. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12. Figyi, Ő nem annyira tapasztalt a férfiak terén. 2 db 5 éves kapcsolata volt és ennyi. Ő lemaradt arról, hogy mi folyik a mai világban és nem lehet akárkiben megbízni. Én nagyon sajnálom, mert rettenetesen jólelkű, érzékeny lányról van szó. És ráadásul egy szép lány is. És nem is egy buta lány, csak mindig az érzelmei után megy, ennyi a baja illetve nagyon naiv.
2023. febr. 5. 10:32
 14/22 anonim ***** válasza:
72%
Vegye ezt jó tanulópenznek, hogy máskor ne kerüljön ilyen helyzetbe.
2023. febr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

Ugye tudod, hogy ezt a ri_ban címkét a pasira is lehet akasztani, hiszen ő is lefeküdt első randin:DDD

Ez a bagoly mondja eset...nevetséges....megvolt az ingyen numera.


Nem is értem, miért kell először matracot tesztelni, annyira igénytelen...

2023. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

A pssi egy féreg, de lehett tudni, hogy ez lesz.A barátnőd csak tapasztalatlan fiatal.


Sajnos ezekből lehet megtanulni, hogy amit heteken keresztül mond egy pasi, találkozó nélkül az nem biztos, hogy úgy van.Találkozás nélkül nem szerelem, csak vonzalom max és ismerkedés.Aki túl szépeket mond chaten így és túl hamar, a semmire alapozva az egy féreg, hülyítős pasi, esze ágában nincs megismerni.

A lakáson első találkozás mai világban ezt jelenti.Örüljön, hogy nem volt ott még több haverja.

2023. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%

A hapsi féreg

Barátnőd amúgy 12 hogy ennyire naiv? Beleszeretett online? Hagyjuk már

Nem adott a hapsi más alternatívát? Akkor én nyilván nem megyek oda és ennyi Annyira átlátszó ez az egész

Sajnálom hogy ennyire megbantották Legközelebb biztos nem hagyja magát hülyére venni

2023. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Oldfire ***** válasza:
62%
Szólni pár havernak és jól elverni a gyökeret. A tanuló pénzt szépen kifizette a lakótársnőd.
2023. febr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a lánynak, hogy elég nagy hiba volt, amit csinált, annyi önérzetének kellett volna lennie, hogy ilyenbe nem megy bele, akármennyire is tetszett neki a srác. Ebből tanuljon.
2023. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
71%
A pasi egy bunkó …
2023. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!