Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi (kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi (kapcsolat elején vagy később) "beszólogat" az nem normális, nem "megbocsátható", elfogadható? Pl valamire mondta hogy igénytelenség,igénytelen vagyok. Nem akart megbántani,szeret de rosszul esik.

Figyelt kérdés
Többször is volt hogy mondott hasonló "nem szépet" pl szex közben is... Ő is tudja szerintem hogy bunkóság de sokszor "ami a szívén az a száján ", másokkal is. Szakítani fogok vele, több dolog miatt is,nem csak ez zavar. Arra vagyok kíváncsi hogy más férfi is csinál ilyet kapcsolat elején vagy "később", mennyire általános viselkedés ez.3 hónapja vagyunk együtt.
2023. márc. 23. 13:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Illetve, ha szex közben (!) mond a pali valami degradálót, az is.
2023. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
Ha engem valaki leigénytelenezne, higgadt hangnemben közölném vele, hogy senki sem kötelezi ám rá, hogy elviselje a társaságomat, azaz, ha valami nem tetszik, ott az ajtó.
2023. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg igénytelen is lenne eleve a másik jött igénytelennel akkor össze. Es akkor valojaban az az igenytelen aki számára igénytelenekkel áll össze.


Aki a saját párját becsmérli az saját magát minősiti le mert ő választotta.

2023. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Volt a minap egy kérdés, ami arról szólt, hogy az a kapcsolat, ami már az elején egészségtelen bántalmazó kapcsolatnak indul, abból lehet e egészséges.

Kérdező gondold el, egy házat se rozoga alapokra építenek, hanem szilárd alapokra.

Ha már most így bánik veled, akkor mi lesz később?

Amúgy meg, ha igénytelen jelzővel illet, akkor kérdezd már meg a kis aranyost minek van veled, ha ilyennek lát?

Ez verbális bántalmazás.


"Arra vagyok kíváncsi hogy más férfi is csinál ilyet kapcsolat elején vagy "később", mennyire általános viselkedés ez."

Attól, hogy más ezt eltűri és ilyen kapcsolatban van, neked nem kell eltűrni.

Ne hallgass azokra, akik az ilyen viselkedést mentegetik, meg azzal áltatnak, hogy ez belefér. A tegnapi kérdés kapcsán is láthattuk némelyik ember miket tűr, csak azért, hogy elmondhassa neki van társa.

Olyannal kell lenni, aki jó érzéseket kelt benned, nem aki ledegradál meg jelzővel illet.

2023. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem bántásból mond ilyeneket.
2023. márc. 23. 18:23
 16/29 anonim ***** válasza:

De miket mond?


Mostmar érdekelne, mert nagyon nem mindegy.

2023. márc. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy igénytelen vagy, azt nem lehet nem bántásból mondani! Ne vicceljünk már.
2023. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Sokáig én is mentegettem a volt férjemet, ő is sokszor elmondta, hogy nem akar bántani, mégis bántott.


Ha rosszul esik, és nem változtat, akkor az bizony szándékos. Tudod, ne azt nézd mit mond, hanem, hogy mit tesz.

2023. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Azt mondta hogy nem bántásból mond ilyeneket."

Te meg elhiszed, mert naív manipulálható vagy.

Ha valaki negatív jelzővel illet, mint pl igénytelen, az verbális bántalmazás.

Ami okkal kelt benned rossz érzést, csak nem bízol a saját megérzéseidben, mert mint írtam befolyásolható vagy. Pedig nyugodtan hihetnél.

2023. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Miért akarna bántani..ha szeret?
2023. márc. 23. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!