Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan nap, hogy keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nap, hogy keveset beszéltek, vagy ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Ha nem laktok együtt, induló kapcsolat, heti 3-4x taliztok. De mikor nem vagytok együtt, van, hogy elég keveset írogat a másik. Ez elfogadható vagy jogos, ha nekem nem tetszik?

2023. márc. 27. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de nem szoktam írogatni. Megőrülök, ha állandóan pötyögni kell.

Sokat szoktam tanulni, szeretek olvasni, ilyenkor rá sem nézek a telefonomra. Van, hogy egész napom pörgős, iskola, edzés, utána még különórák, tanulás.

Páromnak is van élete, nem piszkálom állandóan.

Persze a napi kommunikáció megvan, de van olyan, hogy csak este picit beszélgetünk. Vagy pont ma például üzent nekem, de csak 2 óra múlva tudtam válaszolni.

Sokat találkozunk, hétköznap egyszer biztos, hétvégén pedig minden nap, olyankor ott szoktam aludni nála.

Minek írogassunk egymásnak állandóan? Mindenki csinálja a maga dolgát.

2023. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
#11 én más típus vagyok, talán csak ennyi. Én is dolgozok, edzek, kutyázok, barátaimmal vagyok stb, nem a párom körül forog az életem, mégis több figyelmet adok és igénylek is, mint mondjuk te. Ez van, nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 27. 21:10
 13/16 A kérdező kommentje:
De az megnyugtató, hogy lehet a párom is olyan, mint te, nem pedig arról van szó, hogy leszar…vagy nem feltétlen xd
2023. márc. 27. 21:11
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat nem arról szól, hogy szüntelen egymás nyakában lihegnek, minden orában tudósítanak, ki hol van, mit csinál.

Ez kapcsolatgyilkos.

Mindenkinek kell a saját élettér, a nyugodt munkavégzés, a levegő, mozgástér.

Anno még telefonunk sem volt. Feldobott egy levelező lapot, hogy mikor találkozunk, vagy eljött a munkahelyem elé, a suli elé. Megbeszéltük a következő randit, programot, 2-3-4 napig nem is találkoztunk. Tanultunk, sportoltunk, családi életet éltünk.

Mégis megismertük egymást, mégis működött.

Nálunk nem divat a nyomon követés. Munkaidőben nem keressük egymást. A napi élményeket, gondokat személyesen beszéljük meg.

Ez már népbetegségbe hajló, hogy nem lehet a másik nélkül levegőt sem venni, legszívesebben végigmoziznátok egymás minden pillanatát, nem hagyjátok egymást élni. Aztán, mikir személyesen együtt vagytok, már nincs mit mondanotok egymásnak.


És azért látok szerelmes párokat egymás mellett ülve is telefont nyomogatni, ahelyett, hogy egymás szemében elmerülve beszélgetnétek, ölelnétek egymást.

2023. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Lazy Lover ***** válasza:
14 pontosan így van valóban de ha mesélem valakinek el sem hiszik...
2023. márc. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amikor nem találkoztok, miért nem beszéltek este telefonon...?
2023. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!