Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak jobban szeretik azokat a nőket akik hamar ágyba bújnak velük?

Figyelt kérdés
Kimondottan csinos, sok férfinak imponáló kinézetű nő vagyok. Mindig felkeltem mindenki figyelmét , de nagyon nehezen találok párt. Sokszor azt tapasztaltam, hogy az, hogy tartással rendelkezem és nem fekszem egyből ágyba velük két jó szó után nem túl kifizetődő. Volt egy pasi aki megemlítette, hogy sok férfinak kell az ilyen nő , ami negatívum és veszélyes. De a barátnője aki első alkalommal ágyba bújt vele, nem gondolja, hogy előbb félremenne , még ha átlagosabb is? Nem értem.

2023. ápr. 10. 10:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert sokan igazából csak szexet keresnek, aztán közlik a nővel, hogy még nem állnak készen a kapcsolatra.
2023. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%

Sztereotípia, ennyi.

Erzeseken múlik, semmi máson. Ha tetszel, ha vonzódik hozzád, ha szeret, akkor veled marad tök mindegy mikor feküdtel le vele.

2023. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Az nem tartás, hogy sokára szexelsz valakivel. Ez egy teljesen rendjén levő személyes preferencia, de ne csinálj erkölcsöt a saját igényeidből.
2023. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
30%
Szerintetek az nem túl rib*ncos, ha a nő már az első randin beadja a derekát? Nem “olcsó”? Olyan 3. alkalom után már oké.
2023. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindneki szereti jobban, eléggé általánosítasz.
2023. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%

4

Heee???

És a férfi részéről meg rendben van? Kettős měrce a köbön. Ha egy nő ës egy férfi már az első randin szexelni akar, akkor a nő mondjon nemet, mert különben te meg a fajtád ítélkezik? Beszarok.

2023. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
Én nőként írom, hogy nekem az a férfi sem túl szimpatikus, aki azonnal meg akar fektetni.
2023. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
82%
Mármint egy egyéjszakás kalandba belefér, de ha kapcsolatot akar, akkor érzelmileg nem lehet túl érett.
2023. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%

Anno egy orgián ismertem meg a nejemet. Már régen túl voltunk egymáson (is) amikor megtudtam hogy hogy hívják.

Ennek 24 éve, van 2 gyerekünk, és imádjuk egymást most is!

Néha most is szoktunk orgiázni, de ez nem zavarja az érzéseinket egymás iránt. Ez a mi történetünk.

A te "tartásod" kedves kérdező, csak számodra érték...

Ha a nejemnek akkor "tartása" lett volna, soha nem ismertük volna meg egymást, lehet hogy boldogok sem lennénk egymás nélkül!

2023. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
73%

Megfogalmazom másként, vagy megpróbálom. :D


A szex az emberi élethez tartozik, valaki jobban vágyik rá, valaki kevésbé. Valakinek megy érzések nélkül, valakinek mindegy. Olyan embert kell "kifogni" ha neked nem megy csak úgy, aki képes várni rád. De ez nem azt jelenti, hogy 1 évről legyen szó, vagy még több. Egy olyan férfi, akiben tombolnak a hormonok, vagy tényleg kíván téged nem fogja kibírni, vagy nagyon nehezen, hogy annyi ideig várjon, amikor olyan nő(k)be botlik bele, aki(k) készségesen odaadja(k) magat(ukat).

Sőt nagyon sok nő ugyanúgy megteszi, mert a szex nekik nagyon fontos.

Nem azt állítom, hogy az első /második randin feküdj le valakivel, de azért hónapokig se várjon.

2023. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!