Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak jobban szeretik azokat a nőket akik hamar ágyba bújnak velük?

Figyelt kérdés
Kimondottan csinos, sok férfinak imponáló kinézetű nő vagyok. Mindig felkeltem mindenki figyelmét , de nagyon nehezen találok párt. Sokszor azt tapasztaltam, hogy az, hogy tartással rendelkezem és nem fekszem egyből ágyba velük két jó szó után nem túl kifizetődő. Volt egy pasi aki megemlítette, hogy sok férfinak kell az ilyen nő , ami negatívum és veszélyes. De a barátnője aki első alkalommal ágyba bújt vele, nem gondolja, hogy előbb félremenne , még ha átlagosabb is? Nem értem.

2023. ápr. 10. 10:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%
De miért csak a nőtől van elvárva az “önkontroll”? Ha mindketten vágynak egymásra?
2023. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
6%
Ki írta, hogy csak a nőktől van elvárva? Fériakra és nőkre is ugyanúgy érvényes a kontrolltartás.
2023. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
89%
Én nem várom el senkitől a “kontrolltartást”, mert a szex jó dolog és akkor jó, ha nincs túl agyalva.
2023. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
14%
Mióta túlagyalás az önkontroll? Normális esetben nem kell magunkra erőszakolni az önkontrollt, mert alapból működik. Azok számára okoz ez nehézséget, akik indulatkezelési nehézségekkel küzdenek, impulzív személyiségek.
2023. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
16%
Néha tudni kell nemet mondani a nagyobb jó érdekében. Egy párkapcsolat sokkal nagyobb eséllyel alakul ki akkor, ha nem rögtön az első alkalommal történik meg a szex. Szerintem ez nem akkora áldozat, ennyire senki sem lehet mohó, hogy ne bírjon ki szex nélkül egy estét.
2023. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
92%

Mert ha ott vagyok az első randin és úgy adódik a helyzet és nagyon kívánom a másikat, akkor ahhoz elkéne kezdenem agyalni hogy leállítsam magam. De miért kéne? Ő is akarja, én is akarom, szabad emberek vagyunk. Ha már elkezdek agyalni, hogy “jaj nem kéne”, akkor ott számomra már taktika és nem őszinte az egész. Nem fogom magam megjátszani, szeretek szexelni és ha a másiknak gond lenne, hogy első randin “odadobtam magam neki” akkor kinevetném , hogy ő is ugyanúgy odadobta magát nekem és elköszönnénk egymástól. Nem kell mindenkinek így gondolnia, de fejezzük már be ezeket a tartás dumakat mert emiatt van sok szégyen a nőkben ha szexről van szó. Nem az lenne a lényeg, hogy ez egy felszabadult tevékenység legyen?

Nem kell mindenkinek első randin szexelnie, de ne is legyen már valaki rögtön indulatkezelési nehézségekkel küzdő egyén, csak mert szexelt első randin , ezáltal nincs “önkontrollja”.

2023. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
89%
Haver... Ha MINDKÉT fél készen áll a szexre, akár az első randin, akkor komolyan valami kőkorszaki fapina/fapöcs miatt várjanak még X napot, nehogy ítélkezzen felettük? Ti mégis kinek képzelitek magatokat? :D
2023. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az nem nagyobb jó, hogy nem szexeltem valakivel és ezért akar jobban. Ha ilyenek miatt ítélkezik, akkor fixen nem egymást keressük, így jobb is ha kiderül.
2023. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
40%
Hülyeség a kérdés. A szex élvezetes. Ha vársz 10 évig akkor is pont annyira, mint 1 nap után. A férfiaknak fontos a szex. Arra van kódolva a férfi, hogy dugjon. Ha ez nem pálya egy nőnek, akkor keressen heréltet vagy egy másik nőt. Jó hogy nem agykontroll tanfolyamra akarsz küldeni egy férfit. Nevetséges. Ha a nők többet szexelnének a párjukkal, akkor kevesebb hapsi dugna félre. Már csak azért is, mert a legtöbb férfi arra is lusta, hogy másik partnert keressen magának.
2023. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Elég szomorú ha csak arra lett kódolva valaki , hogy dugjon, nem ez az egyetlen fontos dolog az életben. Élvezetes igen, de szerintem az sem kéne, hogy probléma legyen egy férfinak, hogy pár alkalmat vár, amíg a nőben már kialakult a bizalom. Túl nagy a liberalitás, elvesztek a fontos értékek. Ha ez alapján választ valaki párt , hajrá.
2023. ápr. 10. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!