Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak jobban szeretik azokat a nőket akik hamar ágyba bújnak velük?

Figyelt kérdés
Kimondottan csinos, sok férfinak imponáló kinézetű nő vagyok. Mindig felkeltem mindenki figyelmét , de nagyon nehezen találok párt. Sokszor azt tapasztaltam, hogy az, hogy tartással rendelkezem és nem fekszem egyből ágyba velük két jó szó után nem túl kifizetődő. Volt egy pasi aki megemlítette, hogy sok férfinak kell az ilyen nő , ami negatívum és veszélyes. De a barátnője aki első alkalommal ágyba bújt vele, nem gondolja, hogy előbb félremenne , még ha átlagosabb is? Nem értem.

2023. ápr. 10. 10:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
80%

"liberalitás"


Liberalizmus, akarod mondani... Amúgy nem azt mondjuk, hogy senkiben ne legyen türelem a másik felé, hanem azt, hogy ha MINDKETTEN dugni akarnak, akkor nehogymár valami ostoba ökölszabály miatt kelljen várniuk. De látom, nem megy az értő olvasás.


Ha te azért nem szexelsz hamar, mert még nem vagy készen rá, akkor nem "tartásod" van, csak ilyen a libidód. Nincs ezzel baj, csak hagyjuk ezt a szenteskedő hangnemet.

2023. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
9%
30: látod, hogy vannak olyan állatok, akik csak a pillanatnyi élvezeteknek élnek és még egy estét sem bírnak ki szex nélkül.
2023. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semminek sem kéne , hogy probléma legyen. Mármint, ha a nő még nem áll készen és a férfinak nem gond várni, akkor tök jó. Ha viszont mindketten készen állnak, akár egyből, az is tök jó.
2023. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az valami elég súlyos személyiségproblémának az indikátora, amikor valaki annyira sem tudja tartóztatni magát, hogy ne szexeljen egyből. Akkor az élet többi területén vajon hogyan tudja elviselni azt, ha valamire várni kell?
2023. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
89%
34 Ha az egyik fél nem akarja, akkor indokolt a várakozás, ha viszont mindketten akarják, akkor elég beteg dolog várni.
2023. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
89%
Pontosan. Nem a várakozással van bajom, tudok várni. De ha ott vagyunk felizgulva, vágyva egymásra, mind a ketten készen, minek álljak fel és sétáljak el, hogy tovább kelljen várni? Nonszensz számomra
2023. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
79%
Nem a tartásod miatt van, ha egy pasit komolyan érdekelnél, akkor várna, nem lenne neki probléma. Valószínűleg olyan pasik a botlasz, akik eleve csak szexet akartak
2023. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
23%
Hát azért inkább miattad legyenek veled, és ne azért, mert van egy fix dugópajti otthon... biztos egészséges kapcsolat az, ami arra épül, hogy első randin bsztak már...
2023. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
88%

34 - "Akkor az élet többi területén vajon hogyan tudja elviselni azt, ha valamire várni kell?"

Nagyon nehezen viselem a várakozást egy tüdőszűrőre, egy prosztata-vizsgálatra, egy mammográfiára.

Legalább a szex legyen már elérhető ebben a "csodálatos" országban!

2023. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem arról van szó, hogy jobban szereti.


Csak egyszerűen egy szép vonzó nővel mindenki szeretne hamar ágyba bújni...

2023. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!