Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak jobban szeretik azokat a nőket akik hamar ágyba bújnak velük?

Figyelt kérdés
Kimondottan csinos, sok férfinak imponáló kinézetű nő vagyok. Mindig felkeltem mindenki figyelmét , de nagyon nehezen találok párt. Sokszor azt tapasztaltam, hogy az, hogy tartással rendelkezem és nem fekszem egyből ágyba velük két jó szó után nem túl kifizetődő. Volt egy pasi aki megemlítette, hogy sok férfinak kell az ilyen nő , ami negatívum és veszélyes. De a barátnője aki első alkalommal ágyba bújt vele, nem gondolja, hogy előbb félremenne , még ha átlagosabb is? Nem értem.

2023. ápr. 10. 10:32
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
63%

9: Wow, szerintem én kib*szott prűd lehetek. Olyan mértékben zavar az, ha mások megnézik pl. a mellemet, hogy nyáron inkább nyakig be van takarva a mellkasam. Elképzelhetetlennek tartom, hogy valamiféle szexuális vágy tárgya legyek, pláne nem több emberrel.

Elfogadom és nem is patologizálom, hogy egyesek orgiákra járnak, nekem mégis elképzelhetetlen. De lehet lazítanom kellene, nem tudom.

2023. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
26%
Mert önzőek, csak nekik mindent...
2023. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
21%
Aki nem ilyen az meg nem kell. Mert általában nem menő pasi. Válaszátok jól, és ne hisztizetek. A döntés a tietek, a félősség is.
2023. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a preferenciák mind szertefoszlanak ha találkozol valakivel akinek igazán megtetszel esetleg beléd is szeret. Ezt az embert keresd, az igaz szerelmet, ne add alább.
2023. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
20%
Egy olyan nő, akinek van tartása, számomra sokkal vonzóbb, mint aki gyorsan oda adja magát. Természetesen az utóbit sem vetem meg, de tapasztalat alapján, az elsővel sokkal jobb a szex. Nem beszélve, ha kapcsolatot is szeretnék vele.
2023. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%
Mit kell egyébként tartani? Úgy csináltok mintha a szex egy szívesség lenne a nő részéről és nem egy olyan dolog amit ő is ugyanúgy élvez és vágyik rá.
2023. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
91%

16

Rosszabb, mint a szívesség, egyfajta meghunyászkodás vagy áldozat... Fel nem foghatom, hogy miért gondolják így akár a férfiak, akár a nők.

2023. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
14%

Van pszichológus ismerősöm, szerinte a szex megöli az intimitást. Lecsökkenti az esélyét annak, hogy párkapcsolat alakuljon ki belőle. És ha jobban belegondoltok, akkor nem véletlenül, hiszen a titokzatosság, a rejtelmesség százszorosára növeli a vonzalmat két ember között. A férfiak ösztönösen vadásznak, számukra az az izgalmas, amikor meg kell szerezni a nőt. Így ha azonnal meg is kapják, akkor már nem lesz olyan különleges, mert nem kell érte megküzdeni.

A harmadik randit mondják az ideálisnak.


Ha csak szex, és semmi más szándék nincs, akkor nem látom semmi akadályát annak, hogy már az első randin megtörténjen.

2023. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
93%
Utálom ezeket a taktikázásokat, játszadozásokat. Nem fogok azért nemet mondani, ha én is vágyok rá, csak mert azt hiszi a másik hogy valami vad vagyok akit le kell vadászni. Ne azért legyek izgalmas mert “nehezen adom magam”, hanem a személyiségemet gondolja annak. Ha meg az önmagában nem elég, akkor mit akarunk egymástól?
2023. ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az önkontroll nem taktika.
2023. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!