Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak jobban szeretik azokat a nőket akik hamar ágyba bújnak velük?

Figyelt kérdés
Kimondottan csinos, sok férfinak imponáló kinézetű nő vagyok. Mindig felkeltem mindenki figyelmét , de nagyon nehezen találok párt. Sokszor azt tapasztaltam, hogy az, hogy tartással rendelkezem és nem fekszem egyből ágyba velük két jó szó után nem túl kifizetődő. Volt egy pasi aki megemlítette, hogy sok férfinak kell az ilyen nő , ami negatívum és veszélyes. De a barátnője aki első alkalommal ágyba bújt vele, nem gondolja, hogy előbb félremenne , még ha átlagosabb is? Nem értem.

2023. ápr. 10. 10:32
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
79%
Szetintem nem a lefekves magaban a gond , ha nem a nő eltavolodás jelet mutatja.
2023. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem vár Rád, az nem is érdemel meg.
2023. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!