Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok az ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az ismerkedés során mennyire motiváló tényező nálatok az, hogy szexelni akartok?

Figyelt kérdés
Vagy nem elsősorban a szex miatt ismerkedtek?
2023. ápr. 22. 14:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%

Elég motiváló tényező, a nőknak is vannak igényeik.

22

2023. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

"Tehát nem is akartok szexelni?"


Tényleg ennyire nem vagy képes értelmezni a leírtakat?

2023. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Tehát ahhoz, hogy egy pasival szexeljetek, ahhoz a férfinak sok feltételnek meg kell felelnie.

A nők is akarnak szexelni, de nagyon megválogatják, hogy kivel szexeljenek.

2023. ápr. 22. 16:08
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Kb. igen.
2023. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én pl. simán elvagyok egy csajjal úgy, hogy akarok szexelni vele, de mást nem feltétlenül.
2023. ápr. 22. 16:10
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Jó, hat ez te vagy. A legtöbb nő nem így működik.
2023. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%

"Én pl. simán elvagyok egy csajjal úgy, hogy akarok szexelni vele, de mást nem feltétlenül."


Hímribizli.

2023. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire. Azt akarom, hogy szeressenek, törődést. Persze, nagyon vágyom a szexre is, de elsősorban a lelki része fontos és csak egy hajszállal mögötte a szex.
2023. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
37%

Érdekes.. én olyan nő vagyok, akit ez motivál.

Én viszonylag hamar eljutok a szexig, persze csak olyannal akit vonzónak találok, vagy látok benne potenciált a jó szexre. Ez sajnos elég ritka.


Az oka pedig, hogy olyannal nem akarok párkapcsolatot, akivel nem jó a szex! És felesleges csevegésre, találkozókra időt pocsékolni nem szeretnék, ha úgyse lesz jó a szex...

2023. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!