Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várja azt egy nő.hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja azt egy nő.hogy egy találkozás után már a nyakába ugorjon a férfi?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy nővel de én már régen voltam randizni vagy találkozni,jól el voltunk ma meg azzal faggat,hogy ez randi volt e vagy csak baráti találkozó aztán meg irkálja,hogy hagyjuk pedig még semmit nem írtam csak annyit,hogy én egy találkozó után nem tudok senkinek sem szerelmet vallani.Aztán meg most írásban meg olyan mintha megsértődött volna.

2023. ápr. 24. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem tud várni, akkor hagyni kell vagy csitítani.
2023. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen a világ, mindenki azonnal akar mindent, nem csak a nők. Mindenki könnyen lecserélhető, ha nem mutatod ki egyértelműen, hogy mit akarsz tőle, mik a terveid, töketlennek tűnsz és jöhet a következő, aki határozottabb.
2023. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem kétségbeesett, jobban jársz ha hanyagolod őt, mert elsőosztályú pióca, aki kiszúrkálná még a kotont is csak azért, hogy feleség legyen végre.



N

2023. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ami a fura tavaly írtam rá mert megtetszett egy oldalon beszélgettünk írásban de olyan távolság tartó volt xy dolog miatt lehetünk barátok aztán baleseteztem aztán még írt de utána eltűnt.Eltelt kis idő rám írt szerintem vagy 2 hónap,írásban beszélgettünk aztán kérdezte felhívhat e messengeren és a hangom hallatán egyből megváltozott a hozzáállása meg minden akkor már nagyon kedves volt beszélgettünk erről arról.Beszéltük a találkozót is csak húzódott kicsit ettől attól de tegnap megesett jó volt de én rég nem jártam senkivel meg rég nem randiztam meg sosem voltam azonnal szerelembe esős.
2023. ápr. 24. 20:45
 5/12 A kérdező kommentje:

3/


Annyit tudok 1 éve meghalt a párja még azért is rágja magát elméletileg gyereket nem akar

2023. ápr. 24. 20:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondolom van egy nagy szeretethiánya,csak ez fullasztó is lehet.írja,hogy mindig úgy hiányzok várja a beszélgetést.Én szeretek vele beszélgetni mert jó érzés mindig csak most olyan hirtelen nekem szegezésnek érzem a dolgokat pláne.hogy pár hónapja még azt mondta max csak barátok lehetünk aztán eltűnt vagy 2-3 hónapra.Most meg kezdem úgy érezni magam mint a szemét férfi mert magyarázkodnom kell.
2023. ápr. 24. 20:50
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
De nem kell, tiltsd le.
2023. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon tetszel neki és gyors visszajelzésre vár.
2023. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem kell magyarázkodnod. Semmi rosszat nem tettél.


N

2023. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8/


Fura,hogy pár hónapja meg nem tetszettem ,igaz akkor még nem hallotta pl a hangomat csak simán írásból ítélt meg ami azért szarul esett.Igaz míg el volt tűnve addig is mással járt az nem lett jó eszébe jutottam.

2023. ápr. 24. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!