Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért várja azt egy nő.hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja azt egy nő.hogy egy találkozás után már a nyakába ugorjon a férfi?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy nővel de én már régen voltam randizni vagy találkozni,jól el voltunk ma meg azzal faggat,hogy ez randi volt e vagy csak baráti találkozó aztán meg irkálja,hogy hagyjuk pedig még semmit nem írtam csak annyit,hogy én egy találkozó után nem tudok senkinek sem szerelmet vallani.Aztán meg most írásban meg olyan mintha megsértődött volna.

2023. ápr. 24. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
A 10-es válaszid alapján téged "lekapott a polcról?"? Te vagy a ló helyett szamár? Várdd ki, hogy van-e hozzád türelme.
2023. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11/


Most egy csomót írt,hogy ő milyen érzelmes ember és,hogy ő azért kérdezget mert ő is őszinte és szeret tisztában lenni a dolgokkal.De én oké beszélgetünk naponta messengeren meg találkoztunk egyszer de én viszont ígérni nem akarok semmit meg egy személyes találkozó nekem kevés online meg sose tudtam szerelembe esni.Csak azt csinálja mint sokan a mai világban ,hogy biztosra akar menni de ha valami alakulna is azt nem lehet rögtön a legelején egy találkozóból megmondani kockáztat nélkül meg nincs üzlet.Nem értem miért akar mindenki azonnal biztosra menni?Pláne,hogy azonnal nincs semmi dolgozni kell a dolgokért.Mindenki csak a biztosat akarja ami nem létezik.

2023. ápr. 24. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!