Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, első randira szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első randira szexi Victoria's Secret tanga szettet adni ajándékba megfelelő? Ti örülnétek neki?

Figyelt kérdés

Lehetőség szerint lányok válaszai érdekelnek, trollok , óvodások és nagyszájú kamuzós kisfiúk válaszaiból nem kérek. Köszönöm a megértést.

# Victoria's Secret Tanga

# Randi

# Ajándék



2023. máj. 21. 23:47
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

#12


Nem egy idegennel, kb. fél éve azért elég sokszor találkoztunk, kaveztunk, de csak szimplán. Randizni nem akart mostanáig.

2023. máj. 22. 09:35
 22/33 A kérdező kommentje:

#15


Ő mondta el a méreteit, kedvenceit. És azért nem egy idegennek.

Sokat fecsegő lány. Viszont én figyeltem arra akiket mondott.

Az elején csak dumálni akart meg szimplán találkozni itt ott, de nem randi.

A következő alkalommal viszont magához hívott, hogy nála találkozzunk.

Bár addig még van 3 hét, mert addig nincs, akkor jön haza külföldről.

2023. máj. 22. 09:40
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Elég béna 5let. Én azt mondanám, hogy viseld egészséggel, és ott hagynálak. érdekes, én a barátnőimmel sem a bugyim méretéről beszélgetek, nemhogy egy pasival.
2023. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

#23

Ő beszélt és áradozott a Victoria's Secret tangakrol, mérettel, meg hogy milyen fazonért rajong.

Mostmár megvan, megvettem. De a randira még 3 hetet várni kell, mert addig nem jön haza.

2023. máj. 22. 10:27
 25/33 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól értem, valószínűsíthető, hogy le fogtok feküdni? (Mivel írod, hogy felhívott magához.) Mert ebben az esetben annyira nem extrém módon gáz az ajándékod, de azért erősen megkérdőjelezhető, hogy van-e értelme egy fehérnemű szettel beállítani. Gondolod, hogy rögtön bevonul a hálóba és magára kapkodja a bugyit meg a melltartót? Nem gúnyosan kérdem.


Szerintem egy üveg alkohol jobb és alkalomhoz illőbb lenne. Az ajándékot meg még ráérsz odaadni, ha tényleg lesz köztetek vmi.

2023. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

#25

Azt nem tudom, hogy mi lesz. Annyit mondott, hogy nála legyünk.

Gondolom pia az lesz nála. Vagy én is vihetek egy üveg piát.

2023. máj. 22. 10:44
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor örülök, hogy elmúltam 30 és 10 éve van párom. Nem bírnám még egyszer végigcsinálni ezt a túlnyújtott tinikori vergődést. :D

Szánalmas amúgy az egész, legalábbis szerintem.

2023. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát... szerintem randira ajándékot vinni elég... ffffura, finoman szólva is.

Ajándékot vegyen az ember a párjának vagy a barátjának, de egy randira? Minek? Hogy majd a tárgyakkal nyerjük meg a szívét? Hát.. elég rossz üzenet.


és ez csak arra vonatkozik, hogy ajándékadás randin, nem pedig arra, hogy szexuális ajándék...

2023. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Oke, ha vendegsegbe mesz hozza, akkor illik vinni valamit, pl egy uveg bort, csokit, valami ilyesmit. De akkor sem fehernemut. En megmondanam a kedves delikvensnek, hogy huzza a fejere es kipaterolnam az ajton.
2023. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd meséld el mi volt, én is be akarok fűzni egy csajt egyèrtelmű szexre, de azért fehérneműt vagy eszközt nem vinnék.
2023. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!