Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan érint kellemetlenül ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érint kellemetlenül ez?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni valakivel, aki hozzám képest egy vékony, életmódot váltott, edzett férfi, aki nagyon ügyel az étkezésére is.


Én sajnos nem vagyok ilyen. :( Tisztában vagyok vele, hogy rám férne az életmódváltás, mert kicsit túlsúlyos vagyok, teltkarcsú, fel tudok öltözni csinosan.


Értelemszerűen ez nem jön be mindenkinek. Pár randi után azt érzem, hogy annyira ő sem tud megbékélni ezzel. Én ajánlottan fel, hogy menjünk el egy edzős randira, de hát csúnyán kifulladtam idő előtt.


Elmondta hogy neki ez meg se kottyant, megérti ha nekem nem ment, mert nem vagyok edzésben. De nagyon hamar fejlődhetek, főleg olyan kardió edzéssel, mint a futás (nem mondtam neki, hogy ez az egy mozgásforma az, amit szívből utálok, inkább a koreografáltabb mozgásokat szeretem). És ha megismerem a barátait, akkor ők is tuti segítenek nekem mindenben, adnak tippeket.


Nem várhatom el, hogy velem maradjon, amikor én biztosan nem veszem rá magam heti 3-4 edzésre, sajnálom rá az időt... De azt szorgalmazni, hogy a heti 1 táncórám mellett még 2x iktassak be valami nagyon aktìv mozgást kezdésnek, nagyon rosszul esett nekem. :(


Soha életemben nem voltam vékony, non-stop küzdés volt a súlyomat tartani.


Persze tekinthetek erre úgy, hogy végre, életmódváltási lehetőség és van is, aki szorgalmazza, segítse, de engem ez a küzdés és megfelelés a súlyommal soha az életben nem tett boldoggá.


Amikor legutóbb megpróbáltam, olyan depressziós lettem, hogy gyógyszert kellett felírni nekem, mert semmi se jött össze az életemben, még a fogyás sem.


Ezt nem mondtam el neki, sem a küszködésem terhét. De tudom, ezt sokan olcsó kifogásnak tartanák.


Csak nagyon nehéz nekem, hogy megint próbálkoznék, és nem tudok megfelelni, mert őszinten nem is akarok.



2023. máj. 28. 00:27
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, folytatom, de tudomásul kell vennie, hogy ez egy lassú folyamat lesz.


Kb. 15 kiló van rajtam, a hízásom előtt 10 kilóval voltam könnyebb. Ezért érzem azt, hogy itt kéne visszafordítani a folyamatot és nem elhagyni magam.

2023. máj. 28. 14:24
 12/16 A kérdező kommentje:
Tehát 74 kiló helyett 60 kiló alatt illene legyen a súlyom, de ezt nem tartom reálisnak, alapból is széles, izmosabb alkatom van.
2023. máj. 28. 14:26
 13/16 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2023. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

6-os vagyok

Engedd el a számmisztikát! Az ilyen mérlegelés csak irányadó, nagyon nem mindegy, hogy hájból, vagy izomból van a tömeged, utóbbi ugyanis sűrűbb...

Az legyen a cél, hogy jól érezd magad! Én 165cm vagyok, de szinte semmi mellem, full körte forma. Ha lemegyek 60ra, akkor már kb leolvadt a maradék cicim is, és elkezd beesni a fenekem, az arcomról nem is beszélve. A 63-64kg áll jól, heti 3-4 futással. A férjem is kezd aggódni, mikor ez alá megyek, mert neki a kerek popsi jön be :)

Plusz a morálnak is odaver, ha folyton a mérlegen álldigálsz, menzesz alatt is felugrik egy kicsi, olyankor megint más a súlyod, kár ezen stresszelni.

De örülök, hogy nem adod fel, és kijelölöd a határaidat, hajrá, és remélem megtalálod a szerencséd!

2023. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én is körte vagyok, mert 95-75-105 a méreteim, mindig is C kosarat hordtam, és a lányok többsége irigyelt is érte, plusz ilyen görbületekkel alak kiemelő ruhákat kell hordjak, a szatyor fazonban úgy is nézek ki, mint egy szatyor, pedig extra kényelmesnek tűnnek.:D


De 162 centihez mindenhogy sok a 74 kiló. 65-tel már megbékélnék, amúgy sem reális azt várni, hogy megint 15 éves leszek és 58 kiló. :P Azóta eltelt 10+ év, csak sportos pasim eddig nem volt, emiatt bizonytalanított el, mennyire zavarhatja ez.

2023. máj. 28. 17:54
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Hát tényleg van rajtad felesleg, irány leadni.
2023. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!