Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok és ismerkedem egy 22 éves nővel. A problémám az, hogy az anyja úgy kezeli őt, mintha még kisgyerek lenne. Beleolvas a lánya beszélgetéseibe is mindenről tud, amit beszélgetünk egymással. Igen, még a felnőtt tartalmú dolgokról is amit szoktunk írni egymásnak. Miért csinálja ezt egy szülő, pláne úgy, hogy a lánya már nagykorú?
febr. 21. 09:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
A lány amúgy nem tesz semmit, nem is lázad? 22 évesen azért már nem kéne ennyire jokislanynak lenni. Anyagával van gond fejben, az biztos. Ez amúgy tkp bántalmazás, hiszen nem engedi felnőni a gyereket és megsérti a maganszferajat.
febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy a lány ebbe nagyon beletörődik. Néha megsértődik az anyukájára aztán ennyi. Amikor randiztunk utána is összevesztek egymással, mert a lánya nem ért haza a megbeszélt időre aztán már nekem írkált az anyukája, hogy mikor megy már haza a lány, meg ha hazaér biztos, hogy elveszi tőle a telefonját.
febr. 21. 09:25
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez beteg, de sajnos elég gyakori.
febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Fű,ez gáz, nagyon nehéz lesz neked is, mert anyuka mindenbe bele fog szólni. Nem normális, hogy egy 22 éves, felnőtt not így terrorizal. De nem tehetsz semmit, a lánynak kellene meghuzni a határait.
febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Én ebbe belefáradtam, nem szeretnék már semmit így a lánytól.
febr. 21. 09:29
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen esetben tartottam ezt valamelyest normálisnak; mikor egy enyhén fogyatékos ismerősömet az anyja így ellenőrizte, hogy nehogy valamibe belevigyék a lányt, de már ő is külön él a párjával és bár rendszeresen felügyelik őket a szülők, van saját életük is.

Minden egyéb esetben ez beteges és gusztustalan.


Nekem egyszer próbált udvarolni egy srác, aki még együtt élt a szüleivel, akkor volt 26 éves és valahányszor felhívott, az anyja mindig beleordított valamit a telefonba, vagy azt, hogy rohadt kva vagyok vagy valami más kedvességet. Mondjuk, ő előre szólt, hogy az anyja ketyós, de nem kértem ebből a dologból.

febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
15- teljesen normális, hogy nem akarsz ebben részt venni, téged is gyerekként kezelnek. Én a helyedben azért visszajelezném ezt a lánynak, hogy te kívülről mit látsz. Mert lehet, annyira burokban él, hogy nem is látja, hogy amit az anyja csinál vele, az nagyon nem normális!
febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, hogy nem normális az anyja viselkedése, de csak az volt rá a válasza, hogy tudja, de nem tud vele mit kezdeni és ennyivel le is volt zárva a téma.
febr. 21. 09:44
 19/28 anonim ***** válasza:
91%

En 27 éves férfit ismerek ilyet. Az anyja teljes kontroll tartja. Nem is levelezhet lányokkal sem, újabban a netet is kikapcsolta a gyerekének.

A srác még szűz és anime figurák így a szerelmei mesékből..

febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
18- akkor az ő élete, ő tudja.
febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!