Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik sokáig csetelgetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sokáig csetelgetnek randi nélkül, azok közben szexelnek mással? De ha mással szexelnek, akkor miért köti le őket a cset?

Figyelt kérdés

#online pasik
márc. 3. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni meg szexelni az két külön dolog. Nekem túl idilli amikor valaki mindent megtalál a párjában. Én akkor csetelgettem amikor úgy éreztem túl kevés az ismerősöm, barátom. Tehát egyfajta pótcselekvés is lehet.
márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

nőknél gyakori hogy folyamatosan keresik az alternatívát talomba tartanak pasikat hátha jól jönnek még majd valamikor.


egy férfi ezt nehezen tudja megcsinálni mert hamar gyanús lesz.

márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Pedig férfiakkal csetelek és nem egy nyomja napi többszöri szinten is, az egész életüket kenem vágom már, velem kelnek fekszenek honapokon át is, de szerintem lennének ezek évek is, ha én nem lépnék ki.

Ha felcsapnék vmi társalkodónő gésának az lehet jó ötlet lenne? Vagy ezzel elveszíteném a "bizalmas légkört" és "megölném" az egészet?


Csak mert ha ezért lehetne pénzt kérni, már gazdag lennék szerintem.

márc. 3. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#19.58 Ahogy írták, két külön műfaj. A veled beszélgető férfiak simán szexelhetnek egy vagy akár több nővel, de úgy tűnik, a beszélgetésben tőled kapják meg azt, amire vágynak. Az is lehet viszont, hogy nincs igazából szükségük szexre, csak beszélgetőtársra. Az nem derült ki, hogy a beszélgetéseteknek van-e erotikus része, vagy ezek szimpla baráti csevegések.
márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
4. Egy átlag pasi nem szexel több nővel, de még egyel sem. Akiről te beszélsz, az a nők álma típus, na ott viszont előjegyzésbe kell kerülni, mikor jut rád a sor. Egy átlag pasi örül mint majom a farkának ha egy nő szóra méltóztatja.
márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5 pontosan!

Sok esetben amikor a nők férfiakról beszélnek akkor nem az átlagos Józsikára gondolnak akin van 10 kg felesleg és 400 ezret keres albérletben lakva, hanem Dávidról a 25 éves 188 cm magas helyi focicsapat kapitányáról aki 650 ezret keres senior fejlesztőként, 50 fős haveri társasággal jár bulizni és 19-20 éves lányok bugyiját nedvesíti, de a 40-es nőket is ágyba viszi

márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Olyan ez mint s 40-es nő kategória. Ilyenkor mindenki a dögös külsejű szeximádó, fullos, fiatalos titkárnőkre gondol. Pedig a 40-es női koroszály 90%-a ennek az ellenkezője! 😂
márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7

Nem mindenki a Szex & New York-on szocializálódott 🙃

márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A társkeresőkön egy csomó nős férfi is fent van! Van, aki rögtön őszintén megmondja, hogy szeretőt keres. Ilyenkor van döntésed, hogy ez belefér-e az elképzeléseidbe. A legtöbb viszont gyáva megcsalni az asszonyt, csak a vonzerejét próbálgatja efféle beszélgetésekkel. És mindig akad egy-két nő, aki ebben partner.

Én is belefutottam ebbe. Ahogy a barátnőm javasolta, "ne koptasd a billentyűzetet" ilyen emberekkel, ha valóban társat keresel!

Persze egy kis lelki támasz neked is jól eshet, de aki komolyabb, az két héten belül találkozni akar. Aki hajlandó találkozni, annak nagy része is csak kalandot keres vagy tartósabb, de kötöttség nélküli kapcsolatot.

Egy a biztos, hogy a többség hazudik! Legyél észnél!

márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!