Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgytársaim, nálatok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, nálatok mekkora "red flag", ha a férfi akivel ismerkedtek munkanélküli?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy kedves helyes korban is hozzám illő úriember. Jókat beszélgetünk írásban, és a randi is elég jól sikerült. A randin árulta el, hogy munkanélküli. Keres munkát, de nem talál. Az előző munkahelyén úgy mondott fel, hogy nem volt máshol fix helye. Véleményeket szeretnék kérni, mert én most (őszintén bevallom), kicsit megrekedtem.

Hozzáteszem, hogy azért vagyok ezzel a helyzettel bajban, mert sógoromnak is, hol van hol nincs munkahelye, éven belül 2x-3x váltogatja őket. Nem idegen tőle, hogy legalább 2-3 hónapig munkanélküli. Annak idején amikor kiderült, hogy nővérem terhes, nem fogadta el a lehetőségeket, mindig talált valami kifogást, hogy az adott munka miért nem jó, akkor több mint fél évig nem is volt munkája. És a családtól kéregetnek pénzt.


márc. 28. 13:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%
Intő jel, mert olyan felelőtlen, hogy felmondott, de nem más munkahely miatt. Lusta is ezek szerint. Nem akar dolgozni.
márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Kitana. ***** válasza:
100%

Én is a semmire szoktam felmondani, csak épp általában van több havi tartalékom addigra, nem kell kéregetnem akkor sem, ha nem találok hamar munkát, de ha nagyon szorulna a hurok akkor elvállalom az első szart, amíg lesz jobb. De néha kell a pihenés otthon, pláne amikor azért mondasz fel, mert már krvára eleged van.


De ha kéregetős csóró, akkor red flag lenne.

márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
A legfőbb kérdés, hogy mi a szakmája/területe, mennyi munkatapasztalata van, tehát mennyire valószínű, hogy hamarosan fog találni újat, mióta keres munkát és hogy van-e tartaléka, hogy ilyen döntést hozott (az önmagában nem probléma, hogy nincs még új helye, amikor felmond, én is csináltam ilyet többször, de volt tartalékom és tudtam, hogy fogok találni munkát hamarosan, viszont pihenni akartam mindenképpen a 2 meló között).
márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%
Ha 1-2 héten belül nem talál az probléma. Ha most épp nincs de keres az nem baj.
márc. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
1-2 héten belül? Nekem aztán igazán kurrens szakmám van, de én sem találnék 1-2 héten belül, még be sem hívnak ennyi idő alatt interjúra.
márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
Van aki még szerinted elhiszi neked, hogy nő vagy? :D
márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy hagytam ott a munkám, hogy nem volt más, mert konkrétan szakmát váltottam. Most meg üzlethelyiséget nem találok megfelelőt. De nem tart el senki.


Szóval az, hogy munkanélküli, nem mond sokat, emögött van egy sztori.

márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Az életben nem hölgyezett le másik nő. Lányok, csajok, de hölgyek?
márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Nem nagyon lehet vele erről beszélni, mert mindig témát vált. De ahogy összeraktam a képet, több mint 1 hónapja munkanélküli, és nem hiszem hogy lenne több havi tartaléka. Nem tudom, hogy hogyan kéne vele erről beszélnem.

A válaszokat köszönöm szépen.

A 6-os reakcióját nem tudom hova rakni. A szituáció, amit leírtam, valós. És tényleg nő vagyok.

márc. 28. 14:38
 10/35 anonim ***** válasza:
márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!