Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgytársaim, nálatok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, nálatok mekkora "red flag", ha a férfi akivel ismerkedtek munkanélküli?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy kedves helyes korban is hozzám illő úriember. Jókat beszélgetünk írásban, és a randi is elég jól sikerült. A randin árulta el, hogy munkanélküli. Keres munkát, de nem talál. Az előző munkahelyén úgy mondott fel, hogy nem volt máshol fix helye. Véleményeket szeretnék kérni, mert én most (őszintén bevallom), kicsit megrekedtem.

Hozzáteszem, hogy azért vagyok ezzel a helyzettel bajban, mert sógoromnak is, hol van hol nincs munkahelye, éven belül 2x-3x váltogatja őket. Nem idegen tőle, hogy legalább 2-3 hónapig munkanélküli. Annak idején amikor kiderült, hogy nővérem terhes, nem fogadta el a lehetőségeket, mindig talált valami kifogást, hogy az adott munka miért nem jó, akkor több mint fél évig nem is volt munkája. És a családtól kéregetnek pénzt.


márc. 28. 13:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

* jav.


"az elsejétől harmincadikáig való élés fejében."


éléssel szemben!! XD

márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
30-as, teljesen mindegy, ha véletlen teherbe esik a nő, azt a gyereket fel kell nevelni, és nem árt, ha a férfinak van munkája.
márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
55%
32: Jó, ez igaz, erre mindig van egy kis esély védekezés mellett is.
márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
34%
Akik már a gyerekek felnevelésén agonizálnak, azok amúgy értik, hogy egyelőre egy randi történt? :D
márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem értem, mit vannak egyesek ráfixálódva a kötelező munkavégzésre. Csináljon valami értelmeset, oké, csinál, dolgozik napi 8 órát mert különben éhen döglene. De utána hazamegy és ugyanúgy döglik a Netflix előtt, hétvégén meg elmegy bulizni. Most akkor nem rohadt mindegy, hogy emellett rákényszeríti az élethelyzete, hogy eljárjon gályázni? :D


Mert az emberek nagy része ilyen, a munkavégzés neki simán kieső idő, az emberek 90%-a nem rákkutató, építész, tűzoltó vagy akármi kiemelkedően hasznos munkát végző egyén, csak simán biorobot, függetlenül attól, hogy fizikai vagy szellemi melót végez, lefárasztja a munkavégzés és utána örül, ha esetleg hétvégente tud szánni pár órát hobbira, kapcsolatokra. Nekem furcsa, ha valaki ezt dicsőíti.


Ellenben a több szabadidőt is lehet értelmesen tölteni. Lehet alkotni, lehet tanulni, ápolni a kapcsolataid, utazni, megtapasztalni milyen a világ, nem pedig belekényszerülni a saját, korlátozott hétköznapjaid buborékába. Persze ehhez nagyobb vagyon kell. Nyilván akinek van esetleg egy darab kiadott lakása mondjuk 250 ezer bevétellel, annak marad a Netflix és társai, hiába van sok ideje, ha pénze nincs.

márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!