Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgytársaim, nálatok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, nálatok mekkora "red flag", ha a férfi akivel ismerkedtek munkanélküli?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy kedves helyes korban is hozzám illő úriember. Jókat beszélgetünk írásban, és a randi is elég jól sikerült. A randin árulta el, hogy munkanélküli. Keres munkát, de nem talál. Az előző munkahelyén úgy mondott fel, hogy nem volt máshol fix helye. Véleményeket szeretnék kérni, mert én most (őszintén bevallom), kicsit megrekedtem.

Hozzáteszem, hogy azért vagyok ezzel a helyzettel bajban, mert sógoromnak is, hol van hol nincs munkahelye, éven belül 2x-3x váltogatja őket. Nem idegen tőle, hogy legalább 2-3 hónapig munkanélküli. Annak idején amikor kiderült, hogy nővérem terhes, nem fogadta el a lehetőségeket, mindig talált valami kifogást, hogy az adott munka miért nem jó, akkor több mint fél évig nem is volt munkája. És a családtól kéregetnek pénzt.


márc. 28. 13:54
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a felvilágosítást, de nekem ez az első kérdésem, főleg, hogy a napokban regisztráltam.
márc. 28. 14:42
 12/35 anonim ***** válasza:
67%

Pozitívum, ha ráér, mert így is van miből megélnie.

Én is hozamokból élek.

márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
16%
Amíg nem neked el eltartanod, anyagilag támogatnod, addig nem sok közöd van hozzá. Ismerkedés elején meg főleg nem.
márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
37%
13, tehát ismerkedjünk, dugjunk magyarul, és azután közölje, hogy nem tud beszállni a rezsibe?
márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
26%

12-es, számomra nem pozitívum, ha nem csinál semmit. Akkor is, ha van miböl megélnie, nekem fontos, hogy értelmesen töltse az idejét. Nem kell mondjuk, hogy pénzért dolgozzon, ha úgyis van neki, de ilyenkor is lehet értelmes dolgokkal foglalkozni. (Ezt most nem konkrétan rád értettem.)

Nyilván abból, hogy jelenleg munkanélküli, önmagában nem sok mindent lehet leszürni, de ilyenkor én továbbkérdezek. Amit 13-as ír, hogy semmi közöm hozzá, ez is igaz, csak annyit foglalkozom vele, ameddig kiderítem, hogy érdemes-e vele hosszabb távra tervezni, vagy sem.

Ha felmondott és most meg sír, hogy nem talál munkát, az nálam nem pozitívum, az biztos. Nekem olyan a szakmám és annyi tapasztalatom is van, hogy átmegyek az utca túloldalára és 10 perc alatt van másik munkám. A páromnak keresni se kellett, mert hárman csaptak le rá egyszerre, miután leépítés miatt munka nélkül maradt. Szóval én azt gondolom, hogy ha valaki tud valamit, annak nem kell sokáig keresgélnie.

márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
67%

Nekem már az red flag hogy a napokban regisztráltál 😂

Sok pasi nők nevében irkál, sok incel ,trágár módon szídja a nőket , ezért jelentik a moderátoroknak.

Ha valakire sok a panasz annak törlik a regisztrációját.

És kezdi előröl… 🤷🏼‍♀️

márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
8%
14: Nekem soha nem merült fel, hogy összeköltözzek valakivel, szóval mért kéne beszállni a rezsibe?...
márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

15:

"12-es, számomra nem pozitívum, ha nem csinál semmit. Akkor is, ha van miböl megélnie, nekem fontos, hogy értelmesen töltse az idejét."

Mégg sosem voltál iylen helyzetben, ezért el sem ggondolkodtál rajta.

Az embernek ha saját vagyona van, azzalsokat kell foglalkozni.

Fel kellett építenie például.

Mennyien hiszik itt, ha valaki nem másnak dolgozik, hanem magának, akkor nem csinál semmit.

Mennyien hiszik itt pl., hogy ha valaki kiad egy lakást, akkor az csak úgy lett és van neki a semmiből, semmi dolga nem volt, nem van és nem lesz vele, és milyen jogon van neki bevétele.

Nekünk pl. jelenleg 6 társasházban van ingatlanunk és ebben a tavaszi időszakban folyamat járok közgyűlésekre és tárgyalok a társasházi javításokról, piszkálom a lakóközösséget, szakikat szerzek...

aztán amikor veszek vagy eladok, berendezek, adóbevallást csinálok, jogszabályokat keresgélek, az szerinted nem munka?

márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17%
#14 nem, az ismerkedés nem a dugásról szól. Majd ha kapcsolatban lesztek mehet a szex, addigra meg kiderül, hogy le akar e húzni anyagilag és neked kell eltartanod vagy sem.
márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
nem minden munkanelkuli hajlektalan kuporgo azt azert jo eszben tartani.
márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!