Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgytársaim, nálatok mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgytársaim, nálatok mekkora "red flag", ha a férfi akivel ismerkedtek munkanélküli?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy kedves helyes korban is hozzám illő úriember. Jókat beszélgetünk írásban, és a randi is elég jól sikerült. A randin árulta el, hogy munkanélküli. Keres munkát, de nem talál. Az előző munkahelyén úgy mondott fel, hogy nem volt máshol fix helye. Véleményeket szeretnék kérni, mert én most (őszintén bevallom), kicsit megrekedtem.

Hozzáteszem, hogy azért vagyok ezzel a helyzettel bajban, mert sógoromnak is, hol van hol nincs munkahelye, éven belül 2x-3x váltogatja őket. Nem idegen tőle, hogy legalább 2-3 hónapig munkanélküli. Annak idején amikor kiderült, hogy nővérem terhes, nem fogadta el a lehetőségeket, mindig talált valami kifogást, hogy az adott munka miért nem jó, akkor több mint fél évig nem is volt munkája. És a családtól kéregetnek pénzt.


márc. 28. 13:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a kontextus.

Engem nem zavar, ha munkanélküli, mert nem nekem akar udvarolni.

Ha neked fontos, hogy legyen kiszámítható tartós jövedelme, akkor ez nem jó. Ha nem érdekel, mert gazdag vagy, anyagilag nem számítasz a másikra, nem érdekel, hogy nem tud veled elutazni Párizsba romantikázni akkor nem baj.


Úgy tűnik neked böki a csőröd, tehát ha zavar, akkor állj tovább.


Én férfiként olyan nőt kerestem és találtam, akinek stabil állása van, fontos neki a munkája és megbecsüli.

Találkoztam olyannal is, aki össze vissza dolgozott, cél nélkül. Na vele nem jöttem össze.

márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
50%

18-as, te félreértettél. Nem erröl beszéltem. Hanem arról, hogy azért nem kell neki dolgoznia, mert mondjuk örökölt. És van egy csomó pénze befektetve, aminek a kamataiból vígan megél, ezért egész nap sorozatokat néz a tévében, esténként meg megy az éjszakába szórakozni, teng-leng. Egy ilyen embernél pl. elvileg teljesen mindegy, hogy dolgozik-e vagy sem, de én nagyon nem szeretnék egy ilyennel együtt lenni, akármennyire nincs rászorulva arra, hogy dolgozzon. De lehetne erre még további példákat felhozni.


Amiröl te beszélsz, az igenis munka, és ha te mondanád egy randin, hogy nincs bejelentett munkahelyem, mert van x számú lakásom és azokkal foglalkozom, mert van dolog velük böven, és nekem ez a bevételi forrásom, nem szólok egy szót se, mert ez teljesen rendben van.

márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
0%
Kamus troll. Dagadt munkanélküliként nem kellesz majd senkinek.
márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz munkája akkor érdekel.
márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
75%

"Nekem soha nem merült fel, hogy összeköltözzek valakivel, szóval mért kéne beszállni a rezsibe?..."


Arra nem gondoltál, hogy másoknál viszont ez szempont, mert össze akarnak a párjukkal költözni? Most nem tudom, hogy játszod-e, hogy nem érted, vagy mi van.

márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
58%
Kérdés, mennyi ideje munkanélküli. Pár hónap nekem még belefér, ha egyébként hajtja a munkát és bizonyos idő után már nem válogat a lehetőségek között kényeskedve, ill. ha van egyéb passzív bevétele (osztalék, lakáskiadás stb.), akkor más a dolog fekvése.
márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Következő kérdések merülnek fel:

-mi a végzettsége

-milyen beosztásban volt korábban

-milyen munkát keres?

-mennyi tartaléka van a megélhetésre?


Én pl. diplomás vagyok, és a gyógyszeriparban elég különleges területen végzek szakértői munkát, amire nem hirdetnek állásokat túl sűrűn. Legutóbbi váltásomkor kb. 4 hónap alatt találtam új állást, de simán kihúztam, addig tartalékkal, mert kifejezetten jól megfizetnek és bőven van tartalékom ilyen helyzetekre.


Kérdés, hogy az illetőnek milyen körülményei vannak a fentiek tekintetében?

márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
70%

22:

"Nem erröl beszéltem. Hanem arról, hogy azért nem kell neki dolgoznia, mert mondjuk örökölt. És van egy csomó pénze befektetve, aminek a kamataiból vígan megél, ezért egész nap sorozatokat néz a tévében, esténként meg megy az éjszakába szórakozni, teng-leng. Egy ilyen embernél pl. elvileg teljesen mindegy, hogy dolgozik-e vagy sem, de én nagyon nem szeretnék egy ilyennel együtt lenni, akármennyire nincs rászorulva arra, hogy dolgozzon."


Te értettél félre, ez ugyanaz!!!

XDDD


Még sosem voltál ilyen helyzetben, ezért el sem gondolkodtál rajta.

Komolyan azt hiszed még mindig, a példám utén is, hogy "AZ ÖRÖKSÉG" az olyan valami, ami csak úgy van, nem kell gondozni, kezelni, törődni vele, semit csinálni, csak a pénz minden nap reggel ott van az öledben!

XDXDXDXD

RENGETEG munka van vele.

az igaz, az az előnye megvan, hogy ha neked 9 naig sorozatot nézni van kedved, akkor nézheted.

Ez az ingatlanos péndánál is így van.

annak is van bármikor 9 napja lábat lógatni.

Meg másik 90 jógázni, utazni, kiállításra járni, zongoraórákat venni, koncertre járni, olvasni, netezni, bármire.


Az ingatlan az örökölt vagyon befektetésének egyik módja. A többi móddal is ugyanennyi ha nem több munka van.


Pont úgy, ha van egy autód, azzal rengeteg munka van ahhoz képest, mint hogyha taxizol.


Logikailag értem, ha neked nem tetszik, de a legtöbb embernek ez az álma az elsejétől harmincadikáig való élés fejében.


És ez egy olyna dolog, amit NEM fog az ember még közeli ismerős orrára se kötni, met irigyek és keresztve akarnak tenni, ez az általános.

Nemhogy 2. találkozón egy alkalmazotti létben élő embernek, mert 10-ből 10 ember le akar húzni, általad akarja otthagyni a munkáját, az a ritka, ha valaki nem.

márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

27-es, hasonló állásom van, szintén speciális terület a gyógyszeriparban, és az első gondolatom, nekem is az volt, hogy igaz, nem két hét munkát találni, de kapós vagyok a munkaerőpiacon és bőven ellennék akár évekig is, ha nem dolgoznék.

Én nő vagyok, és pont a saját munkám miatt el tudom képzelni azt a helyzetet, hogy csak azért mert valaki épp munkanélküli, még megél tisztességesen és belátható időn belül lesz is neki másik.

DE! És itt az a nagy de, ez nagyon nagyban függ attól, hogy mivel foglalkozik az illető. Itt már a kérdésben azt írta a kérdező, "keres munkát, de nem talál". Hát, én ha férfi volnék és munkanélküli, nem randizáson járna az eszem, hanem az álláskeresésen, főleg, hogy nem igen találok.

Szóval azt tanácsolom, hanyagold kicsit, és ha lesz munkája, keressen meg, ha még szingli vagy és továbbra is érdekel, folytathatjátok az ismerkedést. Tanulj a testvéred esetéből, ott az intő példa a szemed előtt.

márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
25: Hát egyáltalán nem alap, szóval ez egy külön szóváteendő dolog. Nem gondolom, hogy 10-ból 9 együttjáró pár össze akarna költözni, talán 3-4-re saccolom. Főleg iskolás embereknél nem hiszem, hogy ez jellemzően szempont. Felnőtteknél meg azért nem, mert addigra megvan "mindnekinek" a saját ingatlanja, esetleg együtt lakik gyerekeivel, szüleivel.
márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!