Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nagy wc-re menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nagy wc-re menni mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Mármint nyilvan természetes dolog, de na... Nem egy kényelmes helyzet.


Velem sajnos megsett ez, szerintetek jól ütöttem el? Jobb nem jutott eszembe annyit mondtam a pasinak, hogy "sminket igazítok", mindjárt jövök.



ápr. 10. 12:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha csak nem fosás, vissza lehet tartani. Én őszintén csodálom azt, aki idegen helyen elmegy szarni.
ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
94%
Inkább menjen, minthogy ott feszítse randi alatt.
ápr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
#1: Nem volt hasmenés, de ahogy a kettes is írja, már nagyon feszített.
ápr. 10. 12:41
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Hát nagy kérdés, hogy hol van a randi.

Ha egy étteremben, bárban, akármilyen nyilvános helyen akkor simán elmennék.

Elintézném annyival, hogy kiugrok a mosdóba és kész.


Ha a pasinál lennénk első randin akkor inkább hazamennék valamilyen indokkal de ott semmiképpen :D

ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%

Kb annyira mint vastagbéltükrözés után fingani.

Mivel ez egy természetes biológiai folyamat mindenki tisztában van vele, inkább ez jöjjön ki mint a mentő.

ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 gergelice16 ***** válasza:
64%
A pasi szempontjából csak annyi kínos, hogy azt látja, hogy elmentél egy ideje, és nem jössz vissza. Ha túl sok ideig hagynád egyedül, lehet már arra gondolna, hogy ezzel az ürüggyel hagytad ott. A másik kellemetlenség az lehet, ha marad rajtad a szagból, de egyébként szerintem nem olyan nagy probléma ez. Inkább neked kellemetlen, ha olyan helyen wc-zel, amit annyira nem tartanak tisztán. Szóval a biztonság kedvéért legközelebb randi előtt menj el wc-re.
ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A boldogság nem létezik ***** válasza:
27%

Nekem alapból furcsa mindenki aki nem otthon szarik. Nincsenek meg a komótos, nyugodt szaráshoz megfelelő körülmények egy randihelyszínen. Alapból a "sokan használják" wc olyan undorító is, ha nem egész a fal körülötte, akkor kb. egy légtérben szarni egy idegennel, aki a másik fülkében van...


Velem sosem fordulna elő, még ha telenyomnának hashajtóval, akkor sem. A gátlás erősebb, mint a szar maga.


De a kérdésre is válaszolva: Nem gáz, de nem kell reklámozni. (Ezt csak azért, mert találkoztam olyannal aki díszvacsora közben benyögte, hogy megy szarni, és amikor visszajött ecsetelte, hogy mekkorát/milyet szart... Igaz utána barátságosan elkezdte a fülét piszkálni a villával meg ilyesmik, szóval menthetetlen arc volt, de akkor is VOLT. Sőt van, mert még él...)

ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem nála vagy éppen (ami számomra első randin amúgy is a no way kategória), akkor nem is értem miért merül fel ez a kérdés. Sosem jutott eszembe ezen agyalni, hogy a masik mit szól ha én az adott kavezoban/ etteremben kimegyek a mosdóba. Azt meg nyilvan nem jelenti be az ember ,hogy pisilni megy, vagy más dolgot intézni.
ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hülyeség ezen rugózni. Nem vagytok gyerekek hogy ilyenen nevessetek vagy csúfoljátok a másikat. Természetes folyamat. Ha kell akkor kell. Szerintem ha a másik fél normális, nem veszi el a kedvet.
ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
33%
A gyk az ilyen sz.r meg fingás párti. De mindig van vmi újabb kérdés erről.
ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!