Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nagy wc-re menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nagy wc-re menni mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Mármint nyilvan természetes dolog, de na... Nem egy kényelmes helyzet.


Velem sajnos megsett ez, szerintetek jól ütöttem el? Jobb nem jutott eszembe annyit mondtam a pasinak, hogy "sminket igazítok", mindjárt jövök.



ápr. 10. 12:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
86%
Első randin rögtön a lakására mész? Akkor már intim a viszony, tök mindegy.
ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
79%
Honnan kene tudnia, hogy mit csinaltal a vecen?
ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ezzel semmit sem kamuzni: ami ki akar jönni, az ki is fog jönni így, vagy úgy. Tehát nyugodtan mondani lehet, hogy igen, WC-re kell mennem.
ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%
Számomra mindig teljesen érthetetlen volt, hogy egyeseknek a nagyvécézés miért valami hosszúra nyúló rituálé, amit esetleg csak otthon lehet elvégezni. Mi van emögött? Én nem tudom, másnak milyen a bélműködése, de szerintem ott valami gond lehet. Ez nálam -ha nincs hasmenésem- egy rövid teendő. Egyszerűen semmi indokát nem látom, hogy miért kell ezen egyáltalán gondolkodni. Csinálom, ha szólít a szükség. Fogalmam sincs mi lenne gáz benne, nem kell róla mesélni senkinek.
ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon 😂😂
ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
70%
24-essel teljesen egyetértek, ugyanígy vagyok.
ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
89%
Ha menni kell, hát menni kell, de diszkréten, és nem kell elmesélni, hogy mi történt a mosdóban.
ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
26%
Szarfétises kamukérdés. Első randi lakáson..... ja persze! :D
ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
nem gaz felnottek kozott. nedves torlokendo legyen nalad mindig.
ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Én közlöm, hogy kimegyek a mosdóba (nem kell részletezni, hogy épp pisi/kaki) és kész. Amúgy a "nagydolgot" is megoldom annyi idő alatt, mint egy pisilést és nálam is mindig van nedves törlőkendő. A másiknak fel sem tűnik, hogy nem csak pisilni voltam. Amúgy meg igen, természetes folyamat, a nők sem párologtatnak. Ha valaki ezen fennakad, az instant kuka, senki kedvéért nem fogok bélcsavarodást kapni.
ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!