Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nagy wc-re menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nagy wc-re menni mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Mármint nyilvan természetes dolog, de na... Nem egy kényelmes helyzet.


Velem sajnos megsett ez, szerintetek jól ütöttem el? Jobb nem jutott eszembe annyit mondtam a pasinak, hogy "sminket igazítok", mindjárt jövök.



ápr. 10. 12:18
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Nála mentem el wc-re a lakásán, ott voltunk... Szóval nem étteremben, kocsmában, stb.
ápr. 10. 14:26
 12/39 A boldogság nem létezik ***** válasza:
28%

11.


Akkor remélem az első dolgod a rejtett kamerájának letakarása volt.

ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Hmmm? Hogy érted?
ápr. 10. 14:32
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
Normális, intelligens férfi ilyenből nem csinál problémát...
ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A boldogság nem létezik ***** válasza:
11%

13.


Meghívott, bekamerázott előtte mindent és aztán nem jó célokra használja a felvételt. Nem szabad a másik lakására menni, vagy csak olyan eszközzel, ami semlegesíti a titkos kamerákat.

ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
81%
15# az üldözési mánia elég nagy probléma!
ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A boldogság nem létezik ***** válasza:
12%

16.


Majd amikor visszaköszön rólad a felvétel valami perverz-oldalon, akkor bevillan, hogy "Hoppá, lehet gondolkodni kellett volna"

ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
31%
bárhol fingok, hányok, csulázok ahol rámjön ez természetes wécézni meg amúgy is a klozeten csinálod nem látják de én férfi vagyok
ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A boldogság nem létezik ***** válasza:
87%

"csulázok ahol rámjön"


Azért ez nagy-nagy tirpákság.

ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
86%

Bárkivel megesik. Velem szoktott olyan lenni, főleg ha pl. reggel valamiért nem kell mennem, hogy aztán napközben, miután mondjuk ebédelek, akkor rámjön.

Én nem biztos, hogy elütöttem volna bármivel. Ha nála vagyok, akkor megkérdezem, hogy a mosdót hol találom, aztán próbálok igyekezni, ahogy tudok. Nyilván másnál nem trónolok órákig.

ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!