Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nagy wc-re menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nagy wc-re menni mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Mármint nyilvan természetes dolog, de na... Nem egy kényelmes helyzet.


Velem sajnos megsett ez, szerintetek jól ütöttem el? Jobb nem jutott eszembe annyit mondtam a pasinak, hogy "sminket igazítok", mindjárt jövök.



ápr. 10. 12:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
48%
29-esnek! Nedves törlőkendő? És hova dobod, ha a pasinál nincs a wc-ben szemetes? Kiviszed magaddal, szar szagot húzva a konyhába és kidobod?
ápr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

#31

A popsitörlésre használható nedves wc-papírok zömében a wc-n lehúzhatók, ugyanúgy, mint a sima wc-papír. A csomagon amúgy ezt jelzik is és ilyet kell venni. :))

ápr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nálunk a házban már nem egy dugulás volt az ilyen törlőkendők miatt! Persze nem tudom, hogy milyet használtak!
ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#31 Én wc-n lehúzható nedves törlőkendőt használok, nem kell hozzá kuka, nem okoz dugulást.
ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a legtöbb nem húzható le a wcben.
ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A boldogság nem létezik ***** válasza:
45%

24.


Azért van különbség egy nyugodt, békés, meghitten csendes szarás meg az ilyen "benyomulok a pláza wc-be turbómódon szarni", ahol büdös van, sok köcsög, kosz és fertőzések, bunkó takarító (aki nem végzi a dolgát), "vicces" falfirkák stb. között. Semmi nyugi, semmi szaráshoz való hangulat.


Soha nem menne annyira a hasam, hogy ilyen helyre bemenjek. Még pisilni se szívesen.

ápr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
36-os, nekem sem megy máshol, csak otthon. Extrém esetben tudok csak idegen helyen, de nem gondolnám, hogy emiatt beteg lennék.
ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#36 és #37, ha éppen nem otthon jön rátok akkor rohantok haza, mint Finch az Amerikai pitében? 😅
ápr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A boldogság nem létezik ***** válasza:
45%

38.


Velem ilyen nem történik. Nekem kell egy hangulat ahhoz, hogy szarnom kelljen. Ebből az egyik, hogy olyan helyen tehessem meg, ahol nem piszkál senki, ahol csend és nyugalom van. El nem tudom képzelni, hogyan lehet "egészségeset" szarni egy pláza wc-ben, ahol a túloldalon valami bosszantó ember cseszteti az ajtót, a takarító szétdohányzott basszus-hangon őrjöng, ahol "Feri vagyok, szopatnék"/"14 éves fiúkat akarok erőszakolni, hívjatok ezügyben" és társai feliratok díszelegnek a falon, ahol 5-10 centis húgykő-páncél borít mindent.

ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!