Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mit lehetne válaszolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lehetne válaszolni?

Figyelt kérdés

Középkorú nő vagyok, egy éve váltam. Gondoltam, regisztrálok társkeresőre, mit veszíthetek.

A korosztályomban keresgélek, és őszintén szólva az is ritka, hogy valaki szimpatikus, olyan pedig annál is ritkább, aki tényleg tetszik. Szóval igyekszem más szempontok alapján (is) válogatni, hogy kivel érdemes egyáltalán elkezdeni ismerkedni.

Egymás után többször is előfordult a következő: a férfi elkezdi kérdezgetni, hogy tetszik nekem? Mennyire az esetem? Szinte kiköveteli a beismerést, hogy nagyon bejön külsőre.

Ez viszont nem így van. Inkább elég szimpatikus elsőre, meg elég ápolt, intelligens, így elképzelhető, hogy ha jobban megismerem és megkedvelem, akkor barátságnál több is lehessen.

Eleve nem értem igazán, hogy mire megy ki ez a követelőzés, hogy de írjam már meg, mennyire bejön külsőre. Inkább az az érzésem, hogy ki fog röhögni. Hazudnak, hogy tetszik? Akkor meg azt hiszi, hogy egyből be tud jutni a bugyimba. Nekem erre idő kell, hogy kialakuljon a bizalom és némi érzelem.

Itt nagyjából be is ragad a beszélgetés.

A kérdés adott: mit lehet erre válaszolni?



ápr. 14. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy beszélgetés és tali után kiderül...
ápr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Csak azt válaszolnd amit érzel,pl. Szimpatikus vagy.

Szerintem Fenykeprol itelkezni fura dolog. Mi ha életben büdös vagy valami fura gesztusai vannak nem?

ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Egybol akarnának szexet nem akarnak ismerkedni randizgatni hanem dönts kép alapján hogy kell vagy nem kulonben nem rak bele semmit ha nem.


Ma már szinte nincs olyan hogy a randikon majd a pasi próbál csábítani bizalmat kelteni fűzni jó benyomást tenni rád. Nekik ez sok. Ingyenpr.sti kell leginkább.

ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Meg ilyenek hogy "de jó lenne ha itt lennél velem"


..randira nem hiv egyszer se, nincs szemelyes tali soha csak cset, nem alakit ki találkoásokat nem hiv el sehova nem intézi hogy azt, hogy majd kialakuljon az, hogy ott legyél vele. A csettől várják a szájukba a galambokat


Hanem uy gondolják sok beszédnek sok az alja. Csak csettel akarnak ezek megfűzni bárkit. Csak ennyit tesznek bele hogy csetelnek égbe világba honapokig is hátha majd felmész hozzá így a semmire d.gni.

ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Társkeresőn a férfiak régebben megd.gni akarták a nőket, manapság azt vettem észre, hogy leginkább nem akarnak semmit, még csak szexet sem. Ma például videós beszélgetésem volt valakivel, borzasztóan tetszettem neki, de ő aztán nem utazik 1 órát értem, utazzak én, hívjam én őt ha akarok valamit...ő nem akar semmilyen minimális erőfeszítést sem tenni egy nőért sem. PÉs nem ő az egyetlen, ez csak egy példa volt, addig jutok társkeresőn, hogy a kölcsönös tetszés megvan és nem jön létre találkozó, sem nem fejlődik sehova...csak csetelni, levelezgetni akarnak, azt is a semmiről, márpedig engem semmilyen felszínes kapcsolat nem érdekel.
ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Jah és ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ha már az elején nem akar minimális erőfeszítést sem tenni (felhívni, randit szervezni, utazni hozzám, virágot venni), abból később milyen kapcsolat lesz? Mi lesz, ha nagyon nagy bajok történnek évek múlva: elvesztem a munkámat, vagy rákos leszek-hogy lesz az ilyen ffi ott mellettem, ha egy minimális erőfeszítésre sem képes és lusta rá már az elején....
ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

"Egymás után többször is előfordult a következő: a férfi elkezdi kérdezgetni, hogy tetszik nekem? Mennyire az esetem? Szinte kiköveteli a beismerést, hogy nagyon bejön külsőre."

Itt fejezném be a beszélgetést nemtől függetlenül. Ez nárcisztikus viselkedésre vall, én is belefutottam ilyenekbe.

Ahogy fentebb is írja #4,5,6 is, hogy tipikus szövegük a "de jó lenne ha itt lennél velem". Ez azzal egyenlő, hogy te menjél hozzájuk, ők energiát nem akarnak bele tenni.

Azt akarják, hogy te udvarolj nekik, férfiatlan viselkedés. Ha ezt tapasztalod, akkor jobb, ha elköszönsz, ilyentől semmi jóra ne számíts.

És igen, ha már most ilyen, mi lenne később?

Én biztos nem magyarázkodnék nekik, hogy "Inkább elég szimpatikus elsőre, meg elég ápolt, intelligens, így elképzelhető.........." Szerinted megértenék? Eleve, ha így látnák, normális értékrendjük lenne, akkor fel se merülne ez a mentalitás...... Recskahuszárok.

ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen ez szokásos sablon ma, hogy még le kell fektetni azokat a szabályokat, mert nekik nem egyertelmű, hogy majd személyesen fogsz dönteni, nem igy online. Online max tenyleg annyit tud az ember hogy szóba áll e a másikkal, mert van foga legalább. De ezek a netrol barkit felhivnak magukhoz úgyis hogy még nem is látták élőben..

Néha rájuk küldenék vmi verőembert is, elvégre netről akárki lehetek, az se érdekli őket.

ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Valasz pl igen nagyon tetszel kuldök bankszámlaszámot.
ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Én azt válaszolnám nekik: "Nézd, szimpatikusnak tűnsz elsőre, a többi majd elválik, ha jobban megismerkedünk." Valószínű ez után a mondat után 99%-uk lelép, mert látszik, hogy van elvárásod, nem lesz elég a külső, várod, hogy hódítson meg, de jobb, ha az elején lép le, mintha 1-2 év után tiplizne le, nem?
ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!