Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mit lehetne válaszolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lehetne válaszolni?

Figyelt kérdés

Középkorú nő vagyok, egy éve váltam. Gondoltam, regisztrálok társkeresőre, mit veszíthetek.

A korosztályomban keresgélek, és őszintén szólva az is ritka, hogy valaki szimpatikus, olyan pedig annál is ritkább, aki tényleg tetszik. Szóval igyekszem más szempontok alapján (is) válogatni, hogy kivel érdemes egyáltalán elkezdeni ismerkedni.

Egymás után többször is előfordult a következő: a férfi elkezdi kérdezgetni, hogy tetszik nekem? Mennyire az esetem? Szinte kiköveteli a beismerést, hogy nagyon bejön külsőre.

Ez viszont nem így van. Inkább elég szimpatikus elsőre, meg elég ápolt, intelligens, így elképzelhető, hogy ha jobban megismerem és megkedvelem, akkor barátságnál több is lehessen.

Eleve nem értem igazán, hogy mire megy ki ez a követelőzés, hogy de írjam már meg, mennyire bejön külsőre. Inkább az az érzésem, hogy ki fog röhögni. Hazudnak, hogy tetszik? Akkor meg azt hiszi, hogy egyből be tud jutni a bugyimba. Nekem erre idő kell, hogy kialakuljon a bizalom és némi érzelem.

Itt nagyjából be is ragad a beszélgetés.

A kérdés adott: mit lehet erre válaszolni?



ápr. 14. 14:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Es ez kezd az eletbe is átszivárogni. Nekem a kollegámnak is van pofája randi es mindennemű előzmény nelkul kérdezni olyanokat, hogy összejövök e vele. Hivatkozva arra hogy úgysincs senkim meg neki sem.

Kérdeztem is hogy nem zavar hogy amugy semmi alapja sincs, semmi nincs is köztünk, semmi nem is alakul? még munkaidőn kivul se találkoztunk soha de még csetelések sincsenek. Semmi. De bekérdez ilyet.

ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
*Nem randira hiv, hanem összejövök e vele. Pofám leszakad komolyan.
ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

"Eleve nem értem igazán, hogy mire megy ki ez a követelőzés, hogy de írjam már meg, mennyire bejön külsőre."

nárcisztikus f.szok azé, jól érzed, szabályosan követelőznek rajtad.


"Nekem erre idő kell, hogy kialakuljon a bizalom és némi érzelem."

Ezeknek mondhatod, egy normális ember ezt megérti. A randin is, ha egyáltalán összejön, nem csak szexchatelni akarnak.... akkor élőben is gondolhatod, hogy viselkednének.

ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
Légy aktív beszélgetőpartner és őszinte. Aki lemorzsolódik valószínűleg egyébként se passzoltok.
ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenekkel minek legyen aktiv beszélgetőpartner?
ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%

*Akiknek magyarázni kell hogy nem egy csettől fogsz hanyatt esni előtte.

Fene se aktivkodna. Aktívkodjon a pali ha akar vmit.

ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell rá válaszolni, tiltani kell.
ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
Én anno egy kezemen meg tudtam számolni hány hozzád hasonló gondolkodású nővel beszélgettem. (Pedig őket vadásztam)
ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire sűrűn én nem találkoztam ezzel, de nem szoktam hazudni. Mond meg, hogy szimpatikus vagy aranyos, de nyilván nem kell dicsérni a külsejét. Ha később úgy alakul, akkor majd bókolsz.

Bár nekem eleve rossz pont, mert gáznak tartom, ha valaki ezt kérdezi. Semmi értelme.

ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!