Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülállóknak szól a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóknak szól a kérdésem. Mióta vagy szingli? Te mit gondolsz miért nem találsz normális párt?

Figyelt kérdés

Jöhet az is hogy minden pasi csak azt akarja vagy hogy minden nő csak a pénzre megy.

De örülnék más válasznak is. 😇😊


ápr. 28. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
15%

#26 Nem vagy Te egy kissé értetlen? Belőled is akad nem kevés. Kérdezz még, hogy mire vagy kíváncsi, de vedd figyelembe, hogy nem vagyok szülész-nőgyógyász! Te az vagy?

Annyit tudunk, hogy a szülések ~50%-a(?) császáros. Ez szerinted rendben van így? Ezen ultramodern kor előtt ilyen statisztikával, tendenciával kihaltunk volna a csába. Műtéttel születnek a gyerekek tömegével? Nagyon nincsenek rendben így a dolgok, mit kell ezen jobban megmagyarázni?

ápr. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
21%
30. Tanuld meg, minden a nőkön múlik. Az összes marginális kérdés, ami egy párkapcsolatot érint. A nő választ, a nő dönt a szexről, a nő határozza meg a kapcsolat minőségét, a nő dönti el mikor legyen lagzi, hogy legyen vagy hogy ne legyen gyerek.
ápr. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
37%

#32 Ezekből csak a gyerek az, ami vegytisztán csak a nő döntése.


Én már nőt hajtottam el, hiába akart párkapcsolatot. Azóta se bántam meg.


Én már tagadtam meg szexet nőtől. Nyilván máshol pótolta, de ettől még nem nőttek az esélyei nálam, sőt.


Engem még nem tudtak meggyőzni, hogy elvegyem bármelyiket is. Volt, hogy gyűrűt adtam neki és megkértem a kezét is (némi borral a szervezetemben) és kinyögte az igent is, de később én voltam az, aki kihátráltam az egészből. Helyesen döntöttem, sok évvel később is így látom.


A kapcsolat minősége? Hát, félig-meddig. Mindketten pokollá tudjuk tenni egymás életét. (lásd pl a Rózsák háborúja című filmben is)


A gyerek megszületése, vagy meg nem születése, na az tisztán a nő döntése.

De még a teherbeesése sem csak rajta múlik egyedül, hanem hogy a fas.i észnél volt-e a védekezésnél. Nyilván úgy értem, hogy tőlem csak akkor eshet teherbe, ha én is úgy döntök. Mástól természetesen kényük-kedvük szerint, csak az nem az én utódom, genetikám lesz már abban az esetben.


Az tény, hogy óriási hatalom az a kezükben, hogy az utód, a gyermek megszületéséről kizárólagos döntési helyzetben vannak. Szeretnek is élni, játszadozni, visszaélni ezen hatalmukkal. (lásd pl a Keresztapa 2 című filmben is)

ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
27 éve vagyok egyedül nem is csókolóztam és szűz is vagyok az oka inkább az hogy sosem voltam egy helyes férfi. Pedig jártam bulizni társaságba középsuliban lehetett volna kapcsolatom de nem voltam hozzá elég bátor. Már nem is bízom benne hogy lesz párkapcsolatom.
ápr. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
88%

31. Mivel férfi vagy, sosem fogod megtudni, hogy milyen fájdalommal jár a szülés.

Eddig egyszer szültem, azt is természetesen, de ilyen fájdalomra nem számítottam. Mindig azt mondták, hogy ha a kezedben van a gyerek, elfelejted az összes fájdalmat. Meg a nagy paci fszát... A mai napig visszatérő álom, pedig 10 évvel ezelőtt történt.

Én pl nem háton, hanem vízben szültem, mégis szakadtam.

Nem is értem, hogy miért baj, ha a nők inkább a császár metszést választják? Én örültem volna, ha a fájdalmaim közben inkább felvágnak, minthogy ezt a borzalmat át kelljen élnem.

ápr. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
25%
Bizonyára a császár jobb, amikor mindent átvágnak benned! Azért ne túlozzunk már, van akinél dráma, van akinél meg "csak" megtörténik a szülés. Nem egy nőről hallottam már a környezetemben is aki sokkal rosszabbra számított. Genetika.
ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 mikeXxX ***** válasza:
100%
Mert nyitott gondolkodású de emellett nagyon magas èrzelmi intelligenciával rendelkező nem túl sok rohangál aki szingli is . 44f
ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
100%
8 éve vagyok egyedülálló mert tisztában vagyok vele, hogy nem illik a személyiségem bárkihez, elég egyedi elképzeléseim vannak a kapcsolatomról. ezalatt találtam valakit akivel majdnem 100%-ban illettünk, de ő nem volt belém szerelmes szóval ez nagy fájdalmat okozott - ezek mellett a szokásos, hogy akinek tetszettem ő nekem nem és fordítva, plusz jelenleg nincs is hol ismerkedjek (a netes ismerkedést nem igazán kedvelem)
ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
36. Genetika. Pont ezért jó, hogy lehet választani.
ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
31, attól, hogy valaki szül, szintén nem lesz nőgyógyász. Engem az érdekel, mit értesz az alatt, hogy "szülni tanítani". A gyakorlati tudás érdekel.
ápr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!