Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülállóknak szól a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóknak szól a kérdésem. Mióta vagy szingli? Te mit gondolsz miért nem találsz normális párt?

Figyelt kérdés

Jöhet az is hogy minden pasi csak azt akarja vagy hogy minden nő csak a pénzre megy.

De örülnék más válasznak is. 😇😊


ápr. 28. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%

Közel 4 éve vagyok szingli.


Erősen középkorúként és nagyon komoly pszichés problémákkal nem fogok már találni új partnert.

ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
24%

#40 Nyilván, ha hatszor szültem volna otthon, mint ahogyan azt a nagyanyám is tette anno, akkor lehet, hogy lennének számodra is érdekes infóim. Elkezdve a helyes táplálkozástól, az intim tornákon keresztül, a női test izomzatának a szülést segítő megerősítéséig, egy csomó minden. Tőlem ezt hiába kérded, mert már az anyám se tudta, nem hogy még erről beszélt is volna nekem, csak úgy magától. A nagyanyámat, őt szívesen kifaggatnám a témában, már a mai fejemmel, de erről sajnos már lecsúsztam. A húgom is, nem is lett csak egy gyereke.

Még a mai napig is vannak "primitív" kulúrával rendelkező népek a bolygón, akik császározás nélkül is fenn tudtak maradni, lehet őket is érdemes lenne megkérdezni, megfigyelni a témában.

ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
81%
42, a te személyes szülési élményeid nem segítenének másnak. Szerinted nagyanyáink intimtornáztak? Nem. Szültek, ahogy tudtak. Nem kell romantizálni egy kort, amiről nem tudsz semmit, és nem nagyon kéne beleszólni olyan dologba, amit fizikailag sosem fogsz átélni.
ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
29%
#43 Pedig bele fogok, nyugodjál meg, mert megvan a véleményem az egészről, főleg a "futószalagos" császározásról.
ápr. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
67%
Senkit nem érdekel a véleménykéd. Ennyire nem lehet unalmas az életed, hogy olyanon hisztizz, ami nem érint.
ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
14%
#45 Azt Te csak úgy gondolod, hogy nem érint, mert az orrodnál tovább nem látsz. Tabusítanátok pl a császározás témáját, persze később az ebből fakapó pszichés problémák a gyereknél, az meg már lehet újra - nemektől független - közügy is. Példás felelősségvállalás mondhatom.
ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
84%

Dehogy tabusítanám, csak a férfiak ne okoskodjanak bele ebbe is.


Sokkal súlyosabb közügyek is zavarhatnának, de ugye azt kellett választani, amiben csak beszélni tudsz, érdemben tenni nem.

ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
0%

#47 Sajnos igen, én is szinte csak az egy szavazatommal szoktam leginkább résztvenni a legtöbb közügyünkben. Csak ennyi talentummal áldott meg az ég.

Tüncizni viszont már egyszer voltam, hogy mondjak valami biztatót is. De még onnan is elkéstem. Alig láttam valamit a Gyurcsányból a parlament mellett. Puzsér egy másik helyen szónokolt éppen akkor és láthattam a szakállas ordibáló fejét.

Az, hogy védem a természetet, a vadon élő élővilágot, az közügy? Mert ilyet napi szinten szoktam végezni?

ápr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
48, attól függ, ez a gyakorlatban mit jelent.
ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
0%
#49 Például "itatom" az egereket, akartam írni a fecskéket. Hogy tudjanak fészket építeni, reparálni. Igyekszem nem háborgatni a vadon élő élőlényeket és inkább itt ülök a gép előtt és hülyítem a sok hozzám hasonló őrült majmot. Nehéz az élete az embernek, ha legszívesebben úgy élne, mint mondjuk egy hegyi gorilla.
ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!