Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lany hivhat randizni fiut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany hivhat randizni fiut vagy csak forditva mukodik a dolog? 17/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 18:15
1 2 3 4
 1/39 nielindi ***** válasza:
miért ne hívhatna?!?!
2010. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Funktasztikus ***** válasza:
én is ugyan ezt kérdzem..egyenjoguság van! akár meg is eröszakolhatsz eggyetxD
2010. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem ciki az? Meg aztan a fiu mar nyeregbe erzi magat... Nem kell harcoljon a lanyert. Vagy a mai fiuk mat nem harcolnak lanyokert?
2010. dec. 13. 18:18
 4/39 anonim válasza:
hát szerintem jobb ha fiú hív egy lányt el.:D deakár fordítva is müködhet a dolog...
2010. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
27%
mért ne hívhatnál ?:P jó nem kell levadásszon :P de oh biztosíthatlak hogy ha össze jöttök elég lesz neki megtartani téged XD kisebb gondja is nagyobb lesz annál hogy nem ő hívott el az 1. randira XD ez már csak így megy :P
2010. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Sztem ne hívd semmiképpen, mert ami könnyen jön az kinek kell? Ki kell vívni a tiszteletét, s azt, hogy ő hívjon el... Hidd el sose jó az, ha a lány kezdeményez egyenjogúság ide vagy oda. Harcoljon meg érted! Te is jobban fogod magad érezni, ha ő teszi meg az első lépést. Az a fiú dolga, akárki akármit mondd:)
2010. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
50%

jaj megint jön a "az a fiú dolga" típusú nincs pasim de tudom a dörgést hszelők hada :P

ugyan úgy nekünk is imponál ha a csaj elhív minket elvégre pont a hozzád hasonló értelmileg korlátolt egyének miatt nem valami gyakori és ha mégis rá szánja magát akk tényleg kellünk :P legalább annyira jó érzés mint mikor le vadászunk titeket :P persze az izgalmasabb :P de a másik meg bizsergetőbb :P [nem félre érteni:D] szóval nem csak a mi dolgunk lehet

19F

amúgy megint én voltam xD

2010. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%
Én meg a 18:29 es... Tudod nekem is van tapasztalatom ebben, több mint hinnéd... volt már kapcsolatom, s nem is rövid szal én is tudom mi a dörgés... Elhiszem, hogy tudod mi a dörgés mivel fiú vagyol, de úgy gondolom, hogy az ilyen csajos próbálkozások nem szülnek vm hosszútávú kapcsolatot... Ennyi;)
2010. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Ja és 18/N
2010. dec. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%
Utolsóval teljesen egyetértek. Mintha én írtam volna az ehhez a kérdéshez érkező első kommentedet. Nem is érezném magam nőnek, ha én szólítanák le egy fiút. Már a felállás is olyan megalázó, hogy egy gyenge, törékeny lány megy oda ey magasabb, alapjában véve izmosabb lényhez és kinyilvánítja a tetszését, netán még randira is hívja. Még csak elképzelni is rossz:D
2010. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!