Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lany hivhat randizni fiut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany hivhat randizni fiut vagy csak forditva mukodik a dolog? 17/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 18:15
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Ilyen vilagot elunk

es bocsi h igy beledkotok de sztem te 18evesen tulzas h nonek nevezed magad!! Mar bocsi de a no szo nem csak abbol all hogy elmultam 18 ;-)

2010. dec. 13. 20:24
 12/39 anonim ***** válasza:
69%
Még jó, hogy te ismersz engem és el tudod dönteni, hogy én mennyire vagyok nő vagy nőies éppen. Hmm... egyébként szerintem érdekes azt a következtetést levonnod, hogy nem nevezhetem magam nőnek, miközben te azt kérdezed tőlünk, hogy kinek illik először kezdeményezni... kicsit elgondolkodtató. Szal a jövőben ne ítélj elhamarkodottan. Tudom, hogy jól esett most kioktatni, de nem tudsz rólam semmit. ;)
2010. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Jo!! Akkor legyel no!! Ah akarod:-P. Nekem ugyan nyolc h no vagy vagy mamut v akarmi. De azert ne szallj tulzottam el magadtol!! Neh nagyott ess!!! ^_^
2010. dec. 14. 12:03
 14/39 anonim ***** válasza:
27%
Persze, hogy hívhat, csak legyen közben elég laza, tartózkodó. Nem szabad tapadni a srácra egy kicsit se. Ha már ott van, hadd alakuljon ki benne az irántad való érdeklődés, és ha akar téged, hadd döntse el ő, milyen tempóban akar hozzád közeledni. Egyszóval ha teszel egy ilyen férfiasabb lépést, hogy elhívod, akkor utána engedd meg neki, hogy férfi legyen, te pedig légy abszolut nő.
2010. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Figyus, te kezdted a kötözködést:O Asszed nem fogom megvédeni magam? Meg elnézem ezt így neked?! Addig amíg én nem cikizlek, amiatt, hogy evidens dolgot kérdezel, addig neked nincs jogod rólam bármit is feltételezni+kijelenteni. Ez a: 'Nehogy nagyot ess' sablon szöveg meg nem az igazi;)
2010. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
59%

"Jo!! Akkor legyel no!! Ah akarod:-P. Nekem ugyan nyolc h no vagy vagy mamut v akarmi. De azert ne szallj tulzottam el magadtol!! Neh nagyott ess!!! ^_^"

Lehet, hogy a válaszoló nem kész nő de, hogy te biztosan nem vagy igazi nő arra a nyakamat tenném. Először is mi ez a hülye szöveg? Mamut vagy akármi, nekem nyolc? Azt hiszed ettől a szövegtől vagányabb, jobb leszel? Csak nehogy nagyot ess drágám! A legtöbb férfinak nem jönnek be a hozzád hasonló falusi stílusban beszélő lányok. Másodszor is mi ez a hülye kérdés, hogy ki kezdeményezzen? Ha valóban nőnek érzed magad akkor ilyen kérdés meg sem fordul a fejedben, mert tudod rá a választ. Harmadszor ha feltettél egy kérdést fogadd el, hogy nemcsak olyan válaszok születnek, amik neked tetszenek. A válaszadás nem korhoz kötött, egy 18 éves lány is tud értelmes választ adni. Ezzel búcsúzom drága mamut vagy akármi.;)

2010. dec. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
58%
Nah úgy látom, nem csak én vagyok így:D Vannak még normális emberek:D Tökéletesen igazat szól az előttem lévő:) Pusszantoom:DxD
2010. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
XD Pusszantlak kedves 18 éves NŐ és a kedves kérdezőt is;)
2010. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
27%

Ismét egy példa azokra a lányokra, akiknek az értelmi szintjük egy joghurtéval egyezik meg....nade extra nagy gyümölcsdarabokkal!

Mi lenne ha a kérdésre válaszolnátok?:O Emlékeztek még mi volt a kérdés?.. Ha mindenképp nullázni szeretnétek valakit, akkor meg vegyetek egy kutyát, napi 24 órát oszthatjátok, mindig igazat fog adni nektek;)


És még mielőtt engem is elkezdenétek osztani, felhívnám kedves figyelmeteket a szabályzatra...ha értitek mire gondolok;)


Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

# Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

# Ha kérdésed van, ne a válaszba írd, hanem írj ki új kérdést!

# Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt!

# Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!

# A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!

# Fenntartjuk a jogot, hogy válaszodat (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük.

2010. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

ja és amugy válaszolnék is:D csak még mielőtt kitörne a káosz erre azér jó lenne odafigyelni:D


Persze, hogy hívhatsz.. Az, hogy a fiú nem hív el randizni, nem feltétlen jelzi azt, hogy nem akar, és még azt sem hogy béna, szerencsétlen. stb.. Egyrészt : jóreggelt a 21. században élünk, nem a sötétközépkorban, ahol még ez szabály volt.. bár van aki megrekedt azon a szinten... Másrészt a randizásból nem kéne presztízskérdést csinálni:"Nehogy má' én hívjam el!" "Vívjad ki a tiszteletét hö!":D:D Ez nem erről szól..

Harmadszor: Nem ismered a körülményeit... Lehet szerencsétlen gyerek olyan közegbe nőtt fel, ahol állandóan leordították, bármit is szólt.. és még csak a kutyájához se mer hozzászólni.. ettől nem rossz ember, csak félénk.. és?? Lehet hogy ha megnyílik, ő lesz a legjobb srác akivel eddig találkoztál...ha meg nem, az is kiderül, de legalább megpróbáltad.. szóval a randizásból csinálj egyszerűen randizást.. és ha el akarod hívni, akkor hívd el.. senki nem fog csúnyán nézni rád... F/32

2010. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!