Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lany hivhat randizni fiut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany hivhat randizni fiut vagy csak forditva mukodik a dolog? 17/L

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 18:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
80%
Mondják ezt az olyan férfiak, akik el vannak kényelmesedve és lusták arra, hogy leszólítsanak egy lányt. Persze vannak olyan srácok akiknek lelki problémáik vannak és emiatt félénkek, de rajtuk látszik is. Ha egy csaj hív randira egy srácot az leegyszerűsítve egyenlő azzal, hogy felkínálja a testét a fiúnak. És ha már itt tartunk. Ha a lány kér randit akkor ő is fizet majd? Talán még visz a fiúnak rózsát is? Pfff Szánalmas ez az egész helyzet. Egyenjogúságot ilyenkor tudjátok hajtani, persze amikor a gyereknevelésről, főzésről, mosásról, takarításról van szó akkor persze ez a szó fel sem merül. Úgy gondolom, hogy egy nő megérdemel annyit, hogy ne neki kelljen harcolnia egy fiúért. Elvégre ő szüli a gyereket és a munka mellett ő végzi a házimunka jelentős részét is. Mossa majd a férfi szennyesét, lehajtja utána a wc tetőt, elpakolja a ruháit, vacsorát főz. A randitól már eléggé eltávolodtam, de azért ezeket is figyelembe kell venni. Egy nő alapvetően több mindent megtud tenni egy férfiért, mint fordítva. Ezért legyen már legalább annyi a fiúk dolga, hogy randira hívják a lányt és bókolnak, harcolnak az illetőért.
2010. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Eleg elgondolkodtato amit az utolso valaszolo mond. De ha nem kepes a fiu lepni, akkor mit tehetnek. Hagyjam csak ugy veszni? Ha en nem teszek semmit o nincs honnan tudja hogy mit erzek. Soha nem volt meg baratnoje lehet nem tudja a dolgok menetet. Es nem az a fele tipus akinek csak azert kellene egy lany hogy agyba vigye. Meg csajozni se mer... Ha nem teszem meg ezt a lepesf akkor lehet orok eletemben banni fogom. Inkabb megbanom hogy megtettem minthogy megbanajm hogy nem teszem meg....
2010. dec. 15. 17:20
 23/39 anonim ***** válasza:
66%
Óriási igazságot mond az uccsó kommentelő:) minden úgy van ahogyan írja. De ha te elszántad magad, hogy randira hívod, akkor már úgyis úgy lesz, mert én úgy vagyok vele, hogy ami egy nő fejében megszületik, azt onnan kiverni nem lehet:D Tedd meg, s ha nem sült el jól, akkor levonod a konzekvenciát és kész... többet nem csinálod. De egyébként én biztos úgy cselekednék, mint ahogyan az előttem lévő írta:) Az a tökéletes gondolkodás erről. Sztem:);)
2010. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
11%

szóval a végkövetkeztetés: az utóbbi válaszadók információi alapján: - a randinak egy nagyon lényeges kérdése hogy valaki fizessen:D egy naplementi tóparti séta szóba se jöhet!! Tehát ha nincs pénzed kedves fiú akkor nincs jogod szeretni!!:D Szánalom;)


- A randevúzás, a válaszadó felé csak és kizárólag annyit jelent, hogy ki kinek dobja oda a testét... Hát ebben is gratulálok.. a tudatlanságnak nincs határa.. kifordult szexmániás elmebeteg világot élünk, de hogy még erre büszkék is vagyunk...


AZ összes választ elolvasva, mindenki egyetért abban hogy miért ne hívhatna meg egy lány egy fiút randizni, bizonyos esetekben... a két királynőt kivéve akiknek ez hatalmi harc..lol. és persze szerintük itt mindenki más hülye... dehát egyetlen elmebeteget sem látsz aki szerint ne az orvosa lenne a hülye;):D


Hívd el nyugodtan.. csak ne azért hogy "odadobd a tested" vagy hogy "fizessen"! egy randi ne erről szóljon már!.. Legalább Te erősítsd az értelmes nők táborát!


Üdv: Fiú ja nem FÉRFI elnézést ÚÚÚR/18:DD

2010. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 ♥♥♥bubcsi válasza:
20%

Lányok!


Óh, my GOD! Erre a kérdésre egyszerűbb a válasz, mint ahogy gondolnátok! Ne úgy gondolkodjatok, hogy ez egy olyan dolog, ami eget rengető lenne!


Egy nőben legyen tartás, gyengédség, szeretet, és önbizalom! De ez nem azt jelenti, hogy nem hívhatsz el egy pasit randizni! Már a XXI. Században élünk! Manapság már megváltozott az a régi gondolat, hogy a fiú elmegy a lány szüleihez, megkéri a szülőket, hogy udvarolhasson a lányuknak! Ez már kiment a divatból!


A másik! Nem úgy kell felfogni egy randit, hogy odadobod magad nekik! Sőt, ha első randiról van szó, ajánlott, hogy egy csók se csattanjon el, és hidd el, a pasi kezdeményezni fogja a következő randira hívást! Lehet, hogy a pasi nem fog elhívni először, mert fél, de ha kezdeményezel, hidd el, a második lépés nekik is könnyebb, és felszabadultabb lesz, és még az is megeshet, hogy életed szerelmét engeded el, csak azért, mert gőgös vagy, és nem kezdeményezel!


Jah, és nem utolsó sorban! Lányok, a pénz nem ér semmit, de a szeretet igen!!!! Ne azt nézzétek, hogy a pasi mennyire fizetőképes. Lehet valaki gazdag, ha mellé bunkó, és nem szeret, csak használja a nőket! Ez csak titeket pecsétel meg, mert ez a K..rvák felfogása az életről! Most bocsénat, ha bárkit sértenék! De ez így van.


Amúgy is, a randevú miről szól? A romantikáról! Nem a pénzről!!!

Úgy hogy jó tanácsként mondom, hívj bátran te is fiút randizni, veszteni nem veszthetsz, de utólag megbánhatod, ha nem tetted meg, mert soha nem tudhatod, hogy kit vesztettél, mert meg se próbáltad!


Remélem tudtam segíteni, és a két leányzóval megértetni, hogy a randevú miről is szól valójában!


Üdv: Lány/17

2010. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
91%
Ez igen utolsó előtti, kiragadtad a lényeget a válaszomból. Ha jobban elolvasod és felfogod(bár lehet nem vagy rá képes) akkor rájössz, hogy a pénz csak mellékes dolog. A többi indokommal mi a helyzet? Tudsz értelmes magyarázatot adni, hogy mégis miért van neked igazad?? Lehet, hogy 2010 van, de szerinted ez nyomós indok arra, hogy egy lány kezdeményezzen? Nem érzed magad az ilyen helyzetekben gyávának és anyámasszony katonájának? Barátaid előtt nem tartod cikinek, hogy egy lány hívott randira és nem te őt? De nem is más véleménye számít, saját magadat nem tartod emiatt szánalmasnak, hogy nem vagy annyira képes, hogy a kiszemelt nőt leszólítsd? A randi helyszínét illetően, vittél már lányt naplementét nézni, vagy csak nagy a szád? Ha megéheztek vagy megszomjaztok, akkor majd a Nap sugaraival enyhítitek az éhség- és szomjérzetet? Egyébként meg mit várok egy olyan kölyöktől, aki egy nővel így beszél(elmebeteg) Előre sajnálom szegény feleségedet, ha egyáltalán lesz olyan. Gondolom még az életben nem kedveskedtél egy lánynak sem kis apróságokkal, kedves szavakkal. Lehet, hogy egy szál rózsa pénzbe kerül, viszont egy kedves szó semmibe. Szerintem felesleges papolnom, mert ha az előző érveimből is csak azt ragadtad ki ami neked legjobban fájó, akkor nem valószínű, hogy ezt képes vagy megérteni.
2010. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
63%

Csatlakozom az előttem szóló királynőhöz;):) Tudod az ember csak olyan dolgokat vesz magára, ami úgy is van;) Csak sajnálni tudlak, ha neked ezek az apróságok nagy dolgot jelentenek, s azt is sajnálom, hogy mennyire nem vagy azzal tisztában, hogy mi kell a nőnek;) A buta ember nem elgondolkodik a tettein, hanem támadólag lép fel, s olyan szavakat használ, amelyeket nem válogatott meg kellőképpen. Szomorú, hogy semmit nem sikerült megbánnod és természetesen az is, hogy szánalmas módon itt próbálkozol+ kontrázol;) LOL

Nah meg a másik az, hogy egy "taknyosnak" és egy "hülye gyereknek" kell kioktatni téged:O De felesleges tovább szaporítani a szót kedves URAM...Ilyenkor derül, ki hogy ki milyen is valójában, de hála az égnek időben... De tudod mit?:D Vannak lányok, akinek ez bejön, sőőőt minden bejön nekik:D vagy mindenki;) Erőlködni se kell;)

Azzal, hogy másokat szólsz meg és ilyen szavakkal illeted őket, azzal csak kényszeresen azt bizonyítod mennyire lenn vagy...:S:( Utolsó csepp volt... több már nem kell:O...

Búcsúzik a két királynő:P:);)

(elnézést kérek a kérdezőtől, hogy eltértem a témától, de ezt közölnöm kellett)

2010. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
7%

Ismerjük egymást, vagy csak így akarsz ismerkedni?:D


Másik: a wc ülőke hajtogatás is elég komoly érv volt:D meg a szennyes mosása.. hát nemtom nálatok otthon ez hogy megy, de ha így, akkor nem csodálom hogy nem tudod mit jelent a tisztelet:O

Istenem az az érzésem hogy ez a két lány itt akar valakin bosszút állni és mért pont rajtam?:D Ha valakivel bajotok van, hívjátok fel, találkozzatok vele, mondjátok a szemébe, tudjátok mint egy ember.. jóég az ember már válaszolni sem mer a gyakori kérdéseken mert ilyen kiéletlen együgyűek a magánproblémáikért állnak rajtam bosszút:D Ez kemény:D

F/18 az URAD:D lol

2010. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
49%
Vicces vagy... tudod kit nézz hülyének;)
2010. dec. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 Trunks812 válasza:
0%

velem kevert össze..szerintem.. Elnézést mindenkitől, a nevében is.. én ha elmondom a véleményem, akkor fel merem vállalni a nevemet is..

Azt hiszem még msn en linkelte be ezt a kérdést mondván hogy nézzem már milyen szánalmas.. ezért láttam... a vége felé már sejtettem hogy ez lesz..de ez csak azért van mert olyanokat írtatok amiket elmondtam neki telefonon-.-' mind1 ne bántsátok már..ez a sok szitok nekem szolt nem nektek:)inkább a kérdésre koncentráljatok..

Még egyszer bocs:S


Üdv Gery

2010. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!