Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más szép (mások szerint szép)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szép (mások szerint szép) lánynak is vannak ilyen gondjai?

Figyelt kérdés

Fiúk, Lányok!

Mások szerint szép vagyok( hosszú szőke haj, nagy szemek, nagy mell, 170 centi magas, 60kg, ápolt, jól öltözött..és mellesleg nem vagyok pláza cica)

A helyes fiúk, vagyis azok akik nekem tetszenének, mintha elkerülnének...vagyis nem közelednek úgy hozzám ahogy én szeretném. miért van ez?


2010. dec. 25. 21:25
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert a világ nem úgy működik, ahogy te szeretnéd. Még akkor sem, ha szép vagy.
2010. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Kamuuu ***** válasza:
Lehet azt hiszik pláza cica szal nem ismernek meg hasonlók... :(
2010. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
vannak:(
2010. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Azért nem közelednek mert úgy gondolják, hogy neked ők úgy sem tetszenének.

Velem volt olyan, hogy nem közeledtem egy lányhoz aki nagyon tetszett mert azt hittem, hogy semmi esélyem egy ilyen szép lánynál, később kiderült, hogy tetszettem neki, de ezt én nem tudtam:(

Így nem lett köztünk semmi, pedig lehetett volna.

2010. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
kezdek tőle teljesen lehangolt lenni.. már bulizni sincs kedvem ,s őt semmihez egyébként elfelejtettem oda írni hogy 17/l
2010. dec. 25. 21:30
 6/38 anonim ***** válasza:
A természet kompenzál igazság terén.Valakiknek nem adott szépséget és így nehéz lett az életük párkapcsolat terén.Másokat megáldott a szépséggel de nem garantált hozzá partnert is...
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
vagy nem teccel nekik v csak dumálnod kéne velük meg ilyenek aztán meg lesz valami mert nem sok pasi megy oda egy szép szőkelányhoz akivel még életében nem beszélt csak mer jól néz ki
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Vagy a természeteddel van probléma, vagy úgy gondolják, hogy úgy sincs esélyük. Túl elérhetetlennek tűnsz.
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha te közelednél ahhoz a fiúhoz, akit kiszemeltél?
2010. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, de akkor mit csináljak, tudtommal az ismerkedés azzal kezdődik, hogy valaki megtetszik valakinek,és ezért kezd el vele beszélgetni..:)
2010. dec. 25. 21:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!