Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más szép (mások szerint szép)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szép (mások szerint szép) lánynak is vannak ilyen gondjai?

Figyelt kérdés

Fiúk, Lányok!

Mások szerint szép vagyok( hosszú szőke haj, nagy szemek, nagy mell, 170 centi magas, 60kg, ápolt, jól öltözött..és mellesleg nem vagyok pláza cica)

A helyes fiúk, vagyis azok akik nekem tetszenének, mintha elkerülnének...vagyis nem közelednek úgy hozzám ahogy én szeretném. miért van ez?


2010. dec. 25. 21:25
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Lehet félnek tőlled...kinek kell egy "ilyen" nő...biztos úgy vannak vele hogy beképzelt vagy,pénzes..stb.Mutasd meg hogy kedves és segítőkész vagy,Ne feltünősködj a viselkedéseddel légy természetes.
2010. dec. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

Én szívesen ismerkedek veled, csak merre laksz?

17/F : D

2010. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
"A helyes fiúk, vagyis azok akik nekem tetszenének, mintha elkerülnének" - Ez a kulcsmondat. Lehet, hogy szép vagy, de talán mégsem annyira, hogy a "helyes fiúk" (gondolom, tipikus 17 éves lévén a legmenőbb, a divatot minden tekintetben követő fiúcskákra gondolsz) érdeklődését is felkeltsd. Talán egy kicsit próbálj lejjebb adni az igényeidből, és biztos vagyok benne, hogy találsz egy nagyon rendes és hozzád illő srácot.
2010. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Igen 170 centi 60 kiló nem vagyok anorexiás liba... de nem is akarok az lenni..

Ezzel meg már kivan mindenem, hogy van pénzed.. igen van..és? nem igaz hogy ez gond lenne, mikor nem "menőzök vele" nincs bmw.. nem egy amerikai filmbe vagyunk..és nem 17 éves divatmajmokra gondoltam..

2010. dec. 27. 19:00
 35/38 anonim válasza:
Miért nem mutatsz magadról képet?
2010. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Ez a nem szépekkel is így van.

Lehet nem tetszel nekik, de lehet félnek, hogy nem fognak tetszeni neked emiatt furák. Lehet a személyiséged nem tetszik nekik.

2011. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod magadon nem tudsz segíteni, lehet ezt a bizonytalanságot érzik és emiatt se nyitnak feléd.
2011. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Felszínes is lehetsz az is lehet a baj, a lelkiszemetesláda kifejezést barátokra alkalmazva ilyen benyomást kelt.
2011. jan. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!